הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

לוח פעילויות ואירועים לילדים

אירועי פורים ברמת השרון


עיריית רמת-השרון ממשיכה גם השנה את מסורת חגיגות הפורים עם הפקה מיוחדת לילדים ולכל המשפחה: קרנבל צועני בפארק הנצח, ביום שישי 25/3/16 בין השעות 10:00-14:00.


פורים 2016 ברמת השרון
צילום: ערן פישר ראש חוצות

במהלך חג הפורים הפארק העירוני ברח' הנצח ישנה את פניו ויהפוך למתחם חגיגות צבעוני וקסום.
מדובר בקרנבל פורים צועני מלא בצבעים, מוזיקה, מופעים והפתעות שיכלול: מוזיקה צוענית עם להקת "לה ואש קירי", המופע "לוס סטופידוס" והפקה צוענית מקורית של ילדי רמת-השרון.


בנוסף, תהלוכת קרנבל צועני, הקרקס הצועני הגדול, יריד שעשועים, הפעלות וסדנאות לכל הגילאים, מתחם מגדי עתידות, מופעי להקות מחול - מגוונים אלון בית הספר לפלמנקו "ריתמו", סטודיו מוד, להקות "מחולה" במופע "קרנבל צועני", מתחם הפורימון המסורתי של שבט נווה מגן/ צופי רמת השרון.
במרחבי הפארק יתקיימו סדנאות ריקודים, מתחם איפור (בתשלום סמלי) ו"צלמניה" פורימית חגיגית.


במהלך הקרנבל תוצג לראשונה התערוכה המסורתית של קבוצת אמני רמת השרון- "פותחים מעגל 4", שתביא לקרנבל נופך אמנותי מיוחד. מדובר בתערוכה שהיא בעצם ציור אחד משותף, כאשר לכל אמן ניתן בד זהה בגודל ובצורה. השנה הודבקה על הבד מראה קטנה בגובה משוער של עיני הצופים. כל אמן צייר את ציורו הוא, כאשר אתגר אחד מאחד את כל האמנים. כל הציורים מסודרים ברצף, במעגל אחד והקהל מוזמן לבוא ולבחון את השווה והשונה בציורים.


את חגיגות הפורים השנה יפתחו תושבי העיר בהפנינג פורימי מקדים במתחם יד לבנים בשיתוף בית חב"ד, ביום חמישי 24/03 בין השעות 10:00-13:00.
במהלך ההפנינג ביום חמישי תתקיים קריאת המגילה לילדים, הכנת משלוחי מנות, תחרות תחפושות, רכיבה על "סוסו של מרדכי", לצד מוזיקה חגיגית, מתקנים מתנפחים ושלל פרסים.


לקראת השעה 12:00 ביום חמישי, יועלה במתחם מופע תיאטרון הומוריסטי בשיתוף הקהל: "האביר והגבירה המכושפת, מאת תיאטרון התיבה. המופע פונה למבוגרים וילדים מגיל 4 ומעלה.
 

לכל אירועי פורים 2016

 


שיתוף עם חברים בפייסבוק
תגובות
Top