הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

לוח פעילויות ואירועים לילדים

פסטיבל כדורים פורחים 2016


פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי חוצה ישראל 2016 הוקדם השנה לחודש יולי, במהלך החופש הגדול, והוא יתקיים בשני מוקדים ברחבי הארץ.


פסטיבל כדורים פורחים 2016 בגלבוע ובפארק אשכול
צילום: רפי קורן

בתאריכים 14-15 ביולי יתארח הפסטיבל בגן הלאומי מעיין חרוד בגלבוע, ובתאריכים 21-22 ביולי בגן הלאומי פארק הבשור (אשכול) בצפון הנגב.


גם השנה, מועצה אזורית הגלבוע ועמותת תיירות שקמה בשור משתפות פעולה ומפיקות יחד, זו השנה הרביעית, את הפסטיבל בו ייטלו חלק כ-16 כדורים פורחים מרהיבים וייחודיים, לצד חגיגה משפחתית עם שלל פעילויות ומופעים.

 

מטס בשלל צבעים


לפסטיבל יגיעו טייסי כדורים פורחים מרחבי העולם, שיחברו לטייסים מקומיים וימריאו למטס כדורים פורחים מרהיב ויצבעו את השמיים בשלל צבעים.
עם חשיכה יתקיים מופע עוצמתי וסוחף: מופע קרקסי מודרני המשלב להטוטנים, אקרובטים, מוזיקה חיה ואלמנטים של אור, לכדי אירוע קצבי וסוחף העטוף בעושר וויזואלי ומוזיקלי על הבמה.
שיאו של הערב במופע NIGHT GLOW מרהיב, בו הכדורים מחוברים לקרקע ולצלילי מוסיקה קצבית נדלקת בהם אש בשלל צבעים.


עם שחר, יוכל הקהל לחזות בתהליך ניפוח כדורי הענק על גבי הקרקע והפרחתם לאוויר במפגן צבעוני ומרגש.
השנה יישבר שיא כאשר 2 צנחני BASEJUMPING שמגיעים לפסטיבל במיוחד מהולנד יקבעו שיא של צניחה מגובה נמוך מכדור פורח מגובה של 120 מטר בלבד!


בכל אחד מאתרי הפסטיבל יתקיימו אירועים מיוחדים ומגוון פעילויות לכל המשפחה, לצד שכשוך במי המעיינות ולינת שטח חווייתית.
האירוע בגלבוע (14-15.7) כולל מגוון פעילויות לכל המשפחה: מתקני שעשועים, מתנפחים כולל מגלשות מים, בריכות שכשוך ודמויות רחוב שישעשעו את הילדים, דוכני יצירה, ריקודי עם, שירה בציבור, סרט אל תוך הלילה, מופע קרקס אווירי, מופע אש  night glow - כדורים פורחים עם אש ומוזיקה, מופע זיקוקים ענק, צניחות חופשיות מכדורים פורחים, מטסים של אולטרה לייט (מטוסים זעירים), דוכני מזון ועוד.
למחרת עם שחר יתקיים מטס כדורים פורחים ססגוני, צניחה חופשית מכדור פורח ובריכות שכשוך להנאת הקהל.
 

מופע קרקס אווירי בפארק הבשור

 

האירוע בפארק הבשור (21-22.7) כולל מגוון פעילויות לכל המשפחה: בריכות שכשוך ודמויות רחוב שישעשעו את הילדים. בערב יתקיים מופע קרקס אווירי, ולאחריו מופע אש  night glow.
למחרת עם שחר יתקיים מטס כדורים פורחים ססגוני, צניחה חופשית מכדור פורח ובריכות שכשוך להנאת הקהל.


בין הכדורים הפורחים שיעלו לאוויר ניתן לראות את בלון "הראש החושב" מהולנד, "יצירת האומנות המעופפת היחידה בעולם" אשר נוצר ע"י אומן שוודי בסוף שנות השמונים, במטרה לעודד את הצופים לחשיבה ולקדם גישור בין אנשים, קונפליקטים ותרבויות. הבלון מגיע רק לאירועים מיוחדים ברחבי העולם. טייס הכדור הוא אייק ויסר מהולנד, שהוא הראשון בעולם להקיף את הקוטב הצפוני בכדור פורח.
טייס נוסף בפסטיבל הוא לובור לבוביץ' מסלובקיה, שעיצב את הבלון "ברונו הליצן", בלון ייחודי בצורת ראש ליצן שמטרתו לשמח את האנשים. בנוסף, יופיעו שני בלונים מיוחדים מבלגיה: הבלון "פילפלון" עם סל מיוחד המתקפל למזוודה, והבלון "הופר", שהוא בלון בלי סל בכלל!


חברת "סקיי טרק כדורים פורחים" הישראלית תנהל את תחום התעופה בפסטיבל ותציג לראשונה את הבלון הצורני הראשון בישראל - "זולו הקוף המעופף" בטיסות הבכורה שלו לכבוד פסטיבל הכדורים הפורחים.


פסטיבל כדורים פורחים 2016 - 14-15 ביולי בגלבוע, 21-22 ביולי בצפון הנגב.
מחיר האירוע לאדם מעל גיל 3: 139 ₪. חבילה משפחתית 449 ₪ (4 כרטיסים: זוג + שני ילדים). ילד עד גיל 3 ללא תשלום.
הכרטיס כולל לינת שטח בפארק, צפייה במופעים ובמטס וכל הפעילויות. הכרטיס אינו כולל טיסה בכדור פורח.
לאור הביקוש הרב מומלץ להקדים ולרכוש כרטיסים. מחירים מוזלים לוועדי עובדים, מנויי מטמון ותושבי האזור (קיום המטס מותנה במזג האוויר).

פרטים נוספים באתר www.gobalon.co.il

 

פסטיבל כדורים פורחים 2013

אטרקציות בחופש הגדול 2016
 


שיתוף עם חברים בפייסבוק
תגובות
Top