הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין אטרקציות לילדים

סרט: המסע לכוכב המינימיקים

הכתבה נוצרה בתאריך : 04/07/2015
שיתוף עם חברים בפייסבוק


"המסע לכוכב המינימיקים" הוא סרט האנימציה הישראלי לילדים הראשון באורך מלא שמופק כולו בישראל. הסרט מספר את סיפורה של חבורת מיקמקים מלוכדת ושובבה, שעוברת מסע מאתגר להצלת הכוכב שלהם.


המסע לכוכב המינימיקים
 

"המסע לכוכב המינימיקים" הופק בעלות של למעלה מ- 10 מיליון שקלים, כולו על ידי צוות ישראלי ויעלה ב-16/7/15 לאקרנים בפעם השניה (לראשונה ברשתות הגדולות), אחרי שהוצג לפני שנתיים ברשת מיקסינמה בלבד.
הסרט מבוסס על סדרת הטלוויזיה המצליחה "מיקמק" ועל העולם הווירטואלי הפופולארי של האתר מיקמק הקיים מזה 6 שנים.


יום המינימיקים השנתי הגיע. זהו האירוע החשוב ביותר בשנה במיקמק סיטי – בו מגיעות ביצי המינימיקים החדשים, המיועדים לאימוץ. האירוע נחגג ביריד ענק וססגוני ושיאו הוא רגע בקיעתן של ביצי המינימיקים, אז בוחר כל מינימיק את הילד שיאמץ אותו והם מתחבקים בשמחה.
 


בכל שנה מגיעות ביצי המינימיקים בלוויית רועת המינימיקים הזקנה, החיה על כוכב המינימיקים ומטפלת בביצים בתהליך גדילתן. פעם בשנה, כשמגיע רגע הבשלות, היא עולה על חללית ומלווה את הביצים במסען בחלל לעבר מיקמק סיטי. בסיום החגיגות, היא ממריאה חזרה אל הכוכב.


חבורת המיקמקים מקס, סאני, זואי וג'ימבו מחכה ליום הזה ויוצאת ליריד בלוויית אלביס המינימיק של זואי, שהפך עם הזמן להיות המינימיק של כל החבורה. האירוע החגיגי תופס תפנית מפתיעה כאשר גברת מיקיאוולי הרשעית והעוזר הנאמן שלה מונדו, נותנים למינימיקים שיקוי שהופך אותם לענקיים ומאיימים - והם מתחילים להשתולל ולהרוס את העיר.


עתידה של מיקמק-סיטי נמצא בסכנה, והחבורה מתאחדת ויוצאת למסע לעבר כוכב המינימיקים כדי להשיג את גביש הפלא שיחזיר את השקט למיקמק-סיטי, ואת המינימיקים האהובים שלהם לקדמותם. בדרך הם חווים חוויות מרתקות ומבינים את כוחה של עבודת צוות וערכה של חברות.

 

קולות:
הגנרל – יוסי פולק
רועת המינימיקים – חנה לסלאו
קיפ – עידו מוסרי
מקס/ ג'ימבו – לירון לב
זואי/ רייני/ אלכסיס/ גברת מיקיאוולי – שירי גדני
ראש העיר – קובי פרג'
סאני – עמי סמולרצ'יק
מונדו – אילן גנני
סגן הגנרל/הפרופסור – תומר שרון


תסריט:
אלון שטרן
שי כרמלי פולק
יוני להב
במאי:
שי כרמלי פולק

הדמויות:


מקס
מקס הוא מנהיג מלידה אבל הדבר האחרון שהוא רוצה זה להיות מפקד בצבא, כמו אביו הגנרל של מיקמק.
תנו לו לבלות עם החברים ולגלוש על הסקייטבורד. ובעיקר, תנו לו להיות ביחד עם זואי שהוא מאוהב בה בסתר (למרות שהיא כבר מזמן יודעת).  עם זאת, כשצריך הוא  רציני – הוא יעשה הכול כדי לפתור כל בעיה וכדי להציל את המצב הגרוע ביותר.


ג’ימבו
הוא כל כך קול, חתיך והורס שזה ממקמק את הבריאות. גיטרה ביד אחת, מיקשייק חציל גויאבות ביד השנייה, ומפיו בוקע קול מחוספס ועמוק של רוקר בנשמה. אף אחד לא מושלם ובמיוחד לא ג'ימבו, שקודם כל עושה ורק אחר כך חושב. העיקר שיש לו לב זהב והוא מתנדב ראשון לכל משימה, גם אם צריך לשבת בשבילה בכלא, מצב שהוא לא "קול" בכלל.


סאני
חנון הוא ה"קול" החדש, במיוחד אם קוראים לו סאני והוא יודע למקמק אותה עם המצאות גאוניות ועם פתרונות יצירתיים לכל בעיה. הוא אמנם צעיר מאוד, אבל כבר שולט ביד רמה על כל דבר טכנולוגי שיש במיקמק.  אם תהיו חברים שלו, הוא יוכל לבנות לכם כל מכשיר או מכונה שתרצו מכמעט כל דבר.


זואי
מי שלא מתמקמק מהיופי שלה, מוקסם מהחריפות ומהשנינות. דווקא היא, שכל כך בוגרת לגילה, מסתובבת עם חבורה של בנים שובבים, ומאוהבת בסתר באחד מהם (מקס). לתמונה נכנס גם קיפ, חבר ילדות, וביחד הוא, מקס וזואי צריכים לצאת ביחד למסע ולהסתדר אחד עם השני.


קיפ
לא פשוט לעזוב את עיר הולדתך בגיל צעיר כדי לעבור לגור עם סבתא, "רועת המינימיקים", בכוכב המינימיקים. עוד יותר לא פשוט לחזור אחרי שנים ולראות איך הכול השתנה, ובמיוחד החברים. אבל גם קיפ השתנה - היום הוא אמיץ ויפה תואר, ויש לו יריבות צמודה עם מקס על הנהגת החבורה ועל לבה של זואי.

 

המסע לכוכב המינימיקים

המסע לכוכב המינימיקים  - 96 דק'. החל מה-16 לחודש יולי בבתי קולנוע ברחבי הארץ.
הופק ע"י חברת D.I.C בשיתוף עם חברת ShortcutPlayground.

 

לכל סרטי הקיץ לילדים
 

קופונים לאטרקציות
שיתוף עם חברים בפייסבוק
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top