הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

לוח פעילויות ואירועים לילדים

פסטיבל כדורים פורחים 2017

פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי בצפון הנגב

 

פסטיבל כדורים פורחים 2017

 

10-11 באוגוסט בגן לאומי פארק הבשור (אשכול) בצפון הנגב

 

כ-16 כדורים פורחים בשלל צבעים וצורות מרחבי הארץ והעולם, צניחה חופשית לעיני הקהל של צנחנים מכדור פורח בגובה 6000 רגל (1.8 ק"מ), מופע NIGHT GLOW מרהיב, מופע קרקס אווירי עם אקרובטיקה ולהטוטים בשמיים, מטסי אולטרה לייט, מופעים והפעלות לילדים, זיקוקי דינור, שירה בציבור ועוד.

 

גם השנה, עמותת תיירות שקמה בשור מפיקה את פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי חוצה ישראל. במהלך ימי הפסטיבל, כ-16 כדורים פורחים מרהיבים וייחודיים יכסו את שמי צפון הנגב בחגיגה משפחתית מסעירה עם שלל פעילויות ומופעים מרהיבים.

 

 

הפסטיבל יתקיים במהלך החופש הגדול, בתאריכים 10-11 באוגוסט בגן הלאומי פארק הבשור (אשכול) בצפון הנגב. לפסטיבל יגיעו טייסי כדורים פורחים מרחבי העולם, שיחברו לטייסים מקומיים וימריאו למטס כדורים פורחים מרהיב ויצבעו את השמיים בשלל צבעים.


בשעות החשיכה יתקיימו מספר מופעים עוצמתיים וסוחפים:
"בקצב האור" - אומני פירומניה כובשים את הבמה במופע אנרגטי המשלב תיפוף, מחול להטוטנות ואקרובטיקה. זהו מופע עתיר דמיון ואפקטים. האומנים רוקדים עם חליפות לדים מתוכנתות ומתופפים על תופי אור מיוחדים. כלי להטוטים ממוחשבים שנבנו במיוחד עבור המופע יוצרים הולוגרמות שמרחפות באוויר ממלאות את הבמה בקליידוסקופ מרהיב של אור וצבע.

 

פסטיבל כדורים פורחים 2016 בגלבוע ובפארק אשכול

צילום: רפי קורן


שיאו של הערב במופע NIGHT GLOW מרהיב, בו הכדורים מחוברים לקרקע ולצלילי מוסיקה קצבית נדלקת בהם אש בשלל צבעים - חוויה ייחודית ויוצאת דופן המרתקת את הקהל.


עם שחר, יוכל הקהל לחזות בתהליך ניפוח כדורי הענק על גבי הקרקע והפרחתם לאוויר במפגן צבעוני ומרגש.


עם עליית הכדורים לשמיים, 2 צנחני BASEJUMPING שמגיעים לפסטיבל במיוחד מהולנד יקיימו צניחה עוצרת נשימה מגובה נמוך מכדור פורח מגובה של 120 מטר בלבד!


האירוע כולל גם לינת שטח חווייתית ופעילויות, בריכות שכשוך ודמויות שטח שישעשעו את הילדים.

 

פסטיבל כדורים פורחים 2013


בין הכדורים הפורחים שיעלו לאוויר ניתן לראות את הבלון "ואן גוך" - אחד מהבלונים המפורסמים ביותר בעולם שמעיר לחיים את דיוקנו העצמי של האומן ההולנדי המפורסם וינסנט ואן גוך. מדובר בבלון המבוקש ביותר בפסטיבלי כדורים פורחים ברחבי העולם ואכן הבלון טס כבר בכל שש היבשות! עבודת הצביעה של הבלון הייתה אחת מעבודות הצביעה המורכבות שנעשו בתחום הכדורים הפורחים אי פעם.


הבלון hopper Cloud  הוא ייחודי מאוד בכך שמדובר בבלון בלי סל בכלל, כאשר הטייס יושב בתוך רתמה כשרגליו באוויר ומבערי הבלון מעל ראשו.
הבלון "פנדה" הוא בלון עם מטרה להעלאת המודעות למיני בעלי חיים בסכנת הכחדה ושלמירה על איכות הסביבה. טייס הכדור הוא אייק וויסר, אחד הטייסים המפורסמים בעולם והראשון לחצות את הקוטב הצפוני בכדור פורח.
טייס נוסף בפסטיבל הוא לובור לבוביץ' מסלובקיה, שעיצב את הבלון "ברונו הליצן", בלון ייחודי בצורת ראש ליצן שמטרתו לשמח את האנשים.


חברת "סקיי טרק כדורים פורחים" הישראלית תנהל את תחום התעופה בפסטיבל ותציג את הבלון הצורני הראשון בישראל "זולו הקוף המעופף" לצד שני כדורים נוספים אשר מוטסים על ידי טייסים ישראליים.


השנה, לראשונה ובמיוחד לפסטיבל- עוצבו גם בלוני הליום ענקיים בצורות חיות - הגדולים ביותר שנראו בארץ אי פעם. בלונים אלו יצטרפו לחגיגה הצבעונית בפארק.


מחיר האירוע לאדם מעל גיל 3: 145 ₪. חבילה משפחתית: 475 ₪ (4 כרטיסים: זוג+ שני ילדים). ילד עד גיל 3 ללא תשלום.

הכרטיס כולל לינת שטח בפארק, צפייה במופעים ובמטס וכל הפעילויות. הכרטיס אינו כולל טיסה בכדור פורח.
לאחר ששנה קודם אזלו כל הכרטיסים ולאור הביקוש הרב מומלץ להקדים ולרכוש כרטיסים בהקדם.
מחירים מוזלים לוועדי עובדים, מנויי מטמון ותושבי האזור. (קיום המטס מותנה במזג האוויר).
הפסטיבל בסיוע משרד התיירות, הרשות לפיתוח הנגב, קק"ל, מפעל הפיס ונובל אנרגי.


פסטיבל כדורים פורחים בינלאומי, 10-11 באוגוסט 2017 בצפון הנגב

לפרטים נוספים, חבילות לינה והזמנת כרטיסים: www.habsor.co.il
עדכונים שוטפים בדף הפייסבוק- "דרום אדום"

 


אטרקציות בחופש הגדול 2017
 


שיתוף עם חברים בפייסבוק
תגובות
Top