הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

לוח פעילויות ואירועים לילדים

מסעות אודיסאוס

מסעות אודיסאוס - הצגת ילדים בתיאטרון גשר על פי המיתולוגיה היוונית


מסעות אודיסאוס תיאטרון גשר

אבא אודי נוסע ל-10 ימים ומשאיר לבנו טל ספר קסום.
"אם תקרא בספר הזה – הזמן יעבור מהר יותר", אומר אבא. בספר מסופר על המלך אודיסאוס שיצא למלחמה וניצח. כעת הוא ממהר לשוב הביתה אל אשתו ובנו, אבל דרכו חזרה מתארכת והופכת לאודיסאה – מסע ארוך ורב תלאות.

 

מסעות אודיסאוס תיאטרון גשר - לגדול


אודיסאוס הגיבור המיתולוגי וחבריו האמיצים עוברים הרפתקאות, חלקן מפחידות, אחרות מצחיקות, וכל הרפתקה היא שיעור, משל או חלום המעלה תהיות.

הם נאלצים להתמודד עם קיקלופ ענק וסירנות מפתות, לפתור חידות ולבחור בחירות, לחצות את ממלכת המתים ולהרהר בחיי נצח, ויחד איתם גם הילד הממתין בבית והילדים היושבים בקהל.

"מתי אבא יחזור?" שואל טל את אמא והיא מסבירה לו ש"לפעמים לחכות זאת גם אודיסאה".

 

מסעות אודיסאוס תיאטרון גשר


האודיסאה של הומרוס היא לא רק מיתוס יווני עתיק – היא גם הבסיס לכל סיפורי המסעות שאנו מכירים ויש בה גם סיפור משפחתי פשוט שנוגע לכולנו.  אבא שמנסה להגיע הביתה ואמא ובן שמחכים בכל הכוח.

מסעות אודיסאוס


מאת: רועי חן בהשראת הומרוס
בימוי: שיר גולדברג
מוסיקה: דניאל סולומון

 

משך: שעה ורבע ללא הפסקה
מומלץ לגילאים 5 ומעלה

 

תיאטרון גשר אולם נגה, יפו.

מחיר כרטיס: 56-76 ₪. לרכישת כרטיסים למסעות אודיסאוס

 

 

מסעות אודיסאוס תיאטרון גשר

 

מן הביקורות:

"כל מה שתיאטרון לילדים צריך ויכול להיות... חוויה מורכבת, יפה, מכבדת  את הקלסיקה ויודעת לספר אותה לילדים בדרך פשוטה ומתוחכמת כאחת... הצגה מקסימה על כל מרכיביה"
הארץ


"קסם של אגדה... יצירה בימתית משובחת בזכות טקסט משובח, תפאורה מלאת דמיון ושחקנים מצוינים... אם אמנות היא מזון לנפש, מדובר בהצגת גורמה... חוויה ויזואלית חושית ורגשית... כל פרט ופרט בהצגה הוא קסם"
Ynet


"הצגה מלאת מחשבה, שמפעילה את הדמיון, מרגשת, מותחת, משעשעת ומענגת את הצעירים והוריהם... מחזה נפלא... קסם בימתי... חוויה תיאטרונית מרהיבה"
כלכליסט


"השורה התחתונה: גם לקחתם את הילדים להצגה מרתקת וגם עפתם על עצמכם בזכות החינוך הקלאסי שנתתם להם... כשיגדלו, גם אלה מהם שכבר ראו בחייהם עשרות הצגות יזכרו את היום הזה כביקור הראשון שלהם בתיאטרון"
Time Out


"הצגה נפלאה ובלתי נשכחת. ללכת! ... ההצגה כולה עשירה בצורה, תוכן, שפה ומשחק"
ידיעות אחרונות

 

לכל ההצגות לילדים בשבת הקרובה

 

* האחריות הבלעדית בגין קניית הכרטיסים ו/או על קיום ההצגה ו/או כל דבר אחר הנובע מקניית הכרטיסים היא של קופת בראבו בלבד, ובשום מקרה אינו קשור בדרך זו או אחרת לאתר לגדול

 


תגובות
Top