הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין אטרקציות לילדים

פארק רמת השרון החדש נפתח

הכתבה נוצרה בתאריך : 19/10/2013
שיתוף עם חברים בפייסבוק


ברמת השרון נחנך בחודש האחרון אחד הפארקים היפים והמגוונים ביותר בארץ, עם שלל מתקנים מגוונים לכל הגילאים מחולקים לפי מתחמים. הכניסה לפארק חופשית.


פארק רמת השרון מים
צילומים: ירון שמאי


הפארק צמוד למתחם תעש, משתרע על פני כ-40 דונם וחוצה שדרה של כ-350 עצי אקליפטוס המעניקים לו צל. צורתו מזכירה משולש חד זוית.


המתחם הבולט בפארק הוא מתחם מים ייחודי ויפהפה המבוסס על מתקני השפרצת מים, עם "תותחים" שהילדים יכולים לכוון בעצמם אחד כלפי השני. רצפת המתחם מחופה במשטח מיוחד נגד החלקה ואילו המים ממוחזרים למניעת הבזבוז. גם בימים קרירים בסתיו נמצאו לא מעט ילדים שהשתוללו בבגדי ים ונהנו מכל רגע.


פארק רמת השרון ירון שמאי

המתקן המרכזי בפארק הוא מערכת גשרי חבלים ארוכה ומאתגרת (מזכירה את גשרי החבלים בפארק הרצליה, רק פחות תלולה). אל פסגת הגשרים המיתמרים אל בין צמרות האקליפטוסים, ניתן לטפס ממספר סולמות חבלים או ממתקן פירמידת חבלים מרשימה.
לאחר שטיפסתם ניתן לרדת מהגשרים אל הפירמידה, באחד מהסולמות או לחילופין במגלשות תלולות ומהירות (אחת מהן כבר הספיקה להיחסם ע"י העירייה לאחר שנתגלו בה בעיות בטיחות).


פארק רמת השרון צילום ירון שמאי

צמוד לפירמידה ניצב מתחם מתקני מדע, על בסיס פעילות פיזיקלית בשילוב משחקי קול ותנועה, משחקי חשיבה, מראות והשתקפויות, נגינה ועוד.


פארק רמת השרון ירון שמאי

משם מגיעים אל מתחם הפעוטות הצבעוני המוצל בסככות, ובו שלל מתקנים חדישים המרחפים על רצפת גומי מרהיבה סטייל שמיים וכוכבים.


פארק רמת השרון ירון שמאי

בהמשך הפארק בריכה אקולוגית יפהפיה ובה שוחים דגים בשלל צבעים וגדלים. הגדר המקיפה נמוכה אז כדאי להשגיח על הקטנים.


פארק רמת השרון בריכת דגים

ממשיכים ומגיעים אל מתחם מתקנים נוסף, עם אדמת חול הפעם, ובו עוד שלל אטרקציות טיפוס ונדנוד חדישות שילדים אוהבים.


פארק רמת השרון מתקנים

בשני קצוות הפארק מגרשי כדורסל וקט רגל משוכללים, וכן מתקני כושר המוכרים מכל הפארקים (מגיל 14 ומעלה).


גם לכלבים דאגו בפארק והוכשר שטח מיוחד עם ברזיות נמוכות עבורם. עוד בפארק: מיני אמפיתיאטרון, שבילי הליכה ורכיבה על אופניים, פינות ישיבה, מדשאות והרבה טבע ירוק.


הפארק החדש-דנדש נקי מטופח ונקווה שרק יישמר כך לטווח הארוך. מה שבטוח שילדים בכל גיל ימצאו בו עניין. שטחו לא גדול באופן יחסי לפארקים אחרים, ולכן עומס מבקרים גדול במיוחד עשוי לגרום לצפיפות. עיריית רמת השרון הכשירה כ-240 מקומות חניה מסביב לכניסות לפארק, ובימים עמוסים גם זה לא יספיק.


פארק רמת השרון

ומילה לסיום: לא ברור אם זה קשור לבחירות המוניציפליות הקרבות, אבל ברחבי הפארק הסתובבו בשבת למעלה מעשרה עובדים שאבטחו את המתחמים, הרחיקו ילדים גדולים ממתחם הקטנים ודאגו לכל הדרוש. שאפו. יש גורמים הטוענים שעצם חנוכת הפארק בעיתוי זה קשורה לבחירות. מצידנו?  אם בחירות מביאות כאלה אטרקציות, חבל שאין כל שנה...


פארק רמת השרון: רחוב הנצח, צמוד למתחם תעש, מול קופת חולים מכבי. גישה נוחה מצומת הכפר הירוק, ימינה בדרך ראשונים ושמאלה בכיכר התנועה לרחוב הנצח.
 

אטרקציות לילדים בשבת הקרובה

עוד אטרקציות לילדים באיזור השרון

לחוות טוקסנה ברמת השרון - http://www.ligdol.co.il/LigdolIndexes/Content.aspx?IndexId=2906&ChannelID=4

 

קופונים לאטרקציות
שיתוף עם חברים בפייסבוק
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
-->
Top