| תנאי שימוש אתר לגדול • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

תנאי שימוש

מדיניות שימוש באתר לגדול

 

שלום וברוכים הבאים לאתר "לגדול- אתר המשפחות של ישראל ". האתר פועל באמצעות כתובות האינטרנט ligdol.co.il ומנוהל באמצעות קבוצת "שקוף דיגיטל בע"מ"- להלן "האתר" או "ההנהלה".

השימוש באתרי לגדול כפוף לנאי השימוש המפורטים להלן. צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את הסכם זה מעת לעת בלי למסור על כך הודעה מראש. במקרה זה, ההסכם החדש יהיה בתוקף גם אם בעת הרישום הופיע הסכם שונה. על כן אנו ממליצים לכם להיכנס מעת לעת לתנאי שימוש אלה לבדוק באם עודכנו.

 

גלישה באתרי לגדול מעידה על הסכמתכם המלאה לתנאים הבאים. בחלק ממדורי ושירותי האתרים יימצאו תנאי שימוש והסכמים נוספים המתייחסים במפורט לגבי השירותים הנוספים. השימוש במדורים ושירותים אלה כפופים הן לתנאי שימוש אלה והן לתנאי השימוש המפורטים בהם. למרות שתנאי השימוש של האתרים מנוסחים בלשון זכר, דבר זה נעשה מסיבות של נוחיות בלבד, והפניה הינה לנשים וגברים כאחד. באם תנאי השירות המפורטים במסמך זה אינם מקובלים עליכם אנא צאו מיד מאתרי לגדול.

 

המידע המצוי באתר, לרבות פרסומות, מאפשרים למצוא מידע ותכנים אשר חלקם מתפרסמים באמצעות איסוף אינפורמציה ישיר, וחלקם מתוך מידע המתפרסם באינטרנט בכלל. יתכן שתמצאו שחלק מהמידע והתכנים אינם מדויקים, אינם הולמים את צרכיכם, או שאתם מתנגדים לתוכנם, או שאתם סבורים כי הם מקוממים, או פוגעים, או מרגיזים, או בלתי נאותים, או בלתי חוקיים או בלתי מוסריים. במידה וזהו המקרה, אנא צאו כעת מהאתר.

 

חשוב לציין כי הנהלת לגדול אינה אחראית בכל צורה שהיא, ישירה או עקיפה, לתכנים המופיעים באתר. בכל מקרה יש להתייחס לאינפורמציה המפורסמת במשנה זהירות ובחשדנות המתבקשת כפי שניגשים לכל אינפורמציה הנמסרת מצד שלישי. זכרו תמיד כי ראוי ומומלץ להצליב מקורות מידע, לערוך סקרי שווקים, ולהתייעץ עם אנשי מקצוע למען קבלת החלטה שקולה, ולא להתבסס על אינפורמציה המוצגת ב"לגדול".


 

מידע ושירותי האתר

לגדול הינו פורטל המיועד למשפחה ולילדים ומציג בתוכו תכנים שונים הכוללים חדשות, סקירות על פעילויות, אירועים, כתבות ביקורת, סקרים, לוחות, תמונות, שטחי פרסום, מדריכים ומידע רלוונטי נוסף למשפחות ולילדים.
לצוות האתר שיקול הדעת הבלעדי להחליט איזה תכנים יופיעו באתר, באיזה אופן הם יוצגו, כיצד הם יעוצבו, היכן הם ישובצו, ולאיזה פרק זמן הם יופיעו.
חשוב להדגיש כי מנהלי האתר (או באי הכוח שלהם- דהיינו עובדים, כתבים, צלמים, עורכים, בעלים, מעצבים וכיוצא בכך) לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ישיר או עקיף, כלכלי או אחר, שייגרם כתוצאה משימוש, או הסתמכות, או חשיפה לשירותי האתר והתכנים אשר מוצגים בו.ל  

 

מידע הנמסר לאתר באמצעות הגולשים

חשוב לציין ולקחת בחשבון שהמידע אשר נמסר לאתר יהיה חשוף לכל משתמשי האינטרנט. אנא נהגו בתבונה ובזהירות בעת מסירת אינפורמציה כתובה, אינפורמציה ויזואלית, פרטים אישיים, מספרי טלפון, כתובות אי מייל, וכיוצא בכך.

 

הנהלת האתר מבקשת לנהוג במשנה זהירות וביקורתיות כלפי כל מידע המפורסם באתר, לרבות כתבות, המלצות, מידע במדריכים, מידע בלוחות, מידע בקבוצות דיון, תגובות לכתבות, וכל סוג של אינפורמציה הנמצאת באתר. יש לקחת בחשבון שמידע זה אינו נמסר מטעם הנהלת האתר ולפי כך אין הנהלת האתר אחראית בכל צורה למידע הנמסר בו, לאמינותו, לשלמותו, ולדיוקו. זכרו תמיד כי ראוי ומומלץ להצליב מקורות מידע, לערוך סקרי שווקים, ולהתייעץ עם אנשי מקצוע למען קבלת החלטה שקולה.

 

אין לפרסם באתר כל מידע ופרטים על תכנים, שירותים ונושאים שהינם בלתי חוקיים, לרבות מידע ותכנים בעלי אופי מיני בוטה, תכנים טורדניים, תכנים גזעניים, תכנים מעליבים, תכנים טורדניים, תכנים מזיקים, תכנים מאיימים, תכנים הפוגעים ברגשות הציבור, תכנים שמעודדים לעבירות פליליות, תכנים המעודדים עבירות על חוקי מדינת ישראל, תכנים העלולים להוביל לתביעה אזרחית, תכנים העלולים להוביל לתביעת אחריות, תכנים המוציאים לשון הרע, ותכנים דיבתיים.

 

מנהלי האתר לא ישאו בשום סוג של אחריות למידע ולתכנים שיתפרסמו באתר על ידי צדדים שלישיים או לכל תוצאה שתנבע מהסתמכות צוות האתר על תכנים שכאלה ו/או מהשימוש הנובע מהם. במידה ונתקלתם במידע שגוי באתר אתם מתבקשים לפנות בדואר אלקטרוני למנהלי האתר על מנת שהם יוכלו לבדוק ולטפל בבעיה.

 

חשוב לציין, כי בעת פרסום הודעה בפורומים ובתגובות פרטייך (לרבות מספר ה-IP שלך) נשמרים במערכת. במידה ומתנהלת כנגדך פעילות משטרתית או משפטית, צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לחשוף ו/או למסור את זהותך, לרבות כל מידע אחר שיש לו עליך, לגורמים המוסמכים לכך.

 

קישורים (LINKS)

הנהלת האתר אינה מתחייבת כי הקישורים שיימצאו באתר יפעלו באופן תקין, ו/או יובילו לאתרי אינטרנט פעילים או נכונים. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות ושיקול הדעת הבלעדי להוסיף, להסיר ולהימנע מהוספת קישורים על פי שיקול דעתה הבלעדית של הנהלת האתר. חשוב לציין כי עצם הימצאות קישור באתר אינו מהווה אישור לכך שהמידע והשירותים המופיעים באתר המקושר הינם מלאים, עדכניים, פעילים, נכונים, או אמינים.

 

קניין רוחני

אתם עשויים למצוא באתר לגדול תכנים שהתפרסמו בהתאם להסכם בין הנהלת האתר לצד שלישי. זכויות היוצרים על תכנים אלה שייכים לצד השלישי אשר הרשה להנהלת האתר להשתמש בהם.

יש איסור מוחלט להעתיק, להעביר, לשכפל, להפיץ, לשווק, ולמסור לציבור הרחב תכנים אלה. כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני בלגדול, לרבות השם המסחרי, עיצוב האתר, תכני האתר, תוכנת האתר, יישומי האתר,  קוד המחשב של האתר, הקבצים הגראפיים המופיעים בו, התמונות המוצגות בו, וכל החומרים המופיעים באתר שייכים להנהלת האתר. אין להשתמש, לשכפל, להפיץ, לשווק ולמסור לציבור הרחב תכנים אלה ללא הוראה מפורשת בכתב מטעם הנהלת האתר.

בלגדול עשויים להימצא תכנים נוספים, לרבות סימני מסחר ומודעות, המופיעים באתר מתוך הסכם בין הנהלת האתר לבין צד שלישי. אסור לשכפל, להעתיק, להפיץ, לשווק, ולמסור תכנים אלה לציבור הרחב ללא הסכמתם המפורשת של הצד השלישי בכתב.

 

זכויות יוצרים על מידע הנמסר לאתר

מסירת מידע על ידכם להנהלת האתר למטרת פרסום בו הינה אישור כי הינכם בעלי הזכויות במידע, וכי הינכם רשאים למסרו לפרסום. חשוב לציין כי בעצם מסירת המידע להנהלת האתר אתם מקנים למנהלי האתר רישיון חינם, כלל עולמי, בלתי מוגבל בזמן, לשכפל, להפיץ, להעתיק, לשווק, למסור לציבור, ולהשתמש במידע על פי שיקול הדעת הבלעדי של מנהלי האתר באתרי לגדול, בכל אתר אחר של מנהלי האתר (בהווה ובעתיד), בכל פרסום מסוג אחר, וכן בכל גוף ואמצעי תקשורת.

 

תכנים על ילדים וקטינים שטרם מלאו להם 18

מוסכם בין הצדדים שבעת מסירת תמונות, תכנים וכל סוג שהוא של אינפורמציה הקשורה או שמופיעים בה ילדים או קטינים על ידכם להנהלת האתר למטרת פרסום בו מהווה אישור בלתי משתמע לשני פנים כי הינכם בעלי הזכויות במידע, כי הינכם רשאים למסרו לפרסום, וכי ישנו אישור מפורש של שני הורי הילדים/קטינים המופיעים באינפורמציה לפרסמו. חשוב לציין כי בעצם מסירת המידע להנהלת האתר אתם מקנים למנהלי האתר רישיון חינם, כלל עולמי, בלתי מוגבל בזמן, לשכפל, להפיץ, להעתיק, לשווק, למסור לציבור, ולהשתמש במידע על פי שיקול הדעת הבלעדי של מנהלי האתר באתרי לגדול, בכל אתר אחר של מנהלי האתר (בהווה ובעתיד), בכל פרסום מסוג אחר, וכן בכל גוף ואמצעי תקשורת.

 

מידע מסחרי ופרסומות באתר

אתר לגדול כולל בתוכו פרסומות ומידע מסחרי הנמסר לאתר לפרסום מטעמם של גופים מסחריים, מפרסמים שונים ובאי הכוח שלהם. מידע זה יכול להופיע ברמת טקסט, תמונות, שטחי פרסום, הודעות שונות, וקבצי קול. פרסום תכנים אלה אינו מהווה המלצה או עידוד מכל סוג שהוא לרכוש, לחכור, ולהשתמש בשירותים אלה. הנהלת האתר לא תשא בכל סוג שהוא של אחריות לגבי השירותים והמוצרים המשווקים באתר, או שירכשו באמצעות האתר. האחריות היחידה לגבי אמיתות הפרטים, איכות השירותים וכיוצא בכך חלה באופן בלעדי על המפרסמים באתר. האחריות על כל עסקה שהיא שתנבע מתוך חשיפה לשירותים ולמוצרים באמצעות האתר חלה באופן בלעדי בינך לבין המפרסם הנוגע בדבר.

 

אחריות הנהלת האתר

השירותים והמידע המופיעים באתרי לגדול ניתנים לשימוש כפי שהם. לא יעשה כל שינוי למען התאמתם לצרכים של משתמש זה או אחר. בעצם גלישה באתר לא תהיה לך כל טענה, דרישה, תביעה כלפי מנהלי האתר בגין התכנים, המידע, והשירותים המופיעים באתר, וכן כל טענה לגבי חוסר התאמת התכנים, המידע והשירותים לצרכים שלך, ו/או התגובות שעלולות להתעורר באמצעות פרסום פרטים, אינפורמציה, קבצים וכל סוג שהוא של מידע הנמסר מטעמך או צד שלישי באתר. כלומר, השימוש באתר, בתכניו ובשירותיו ייעשה על אחריותך המלאה והבלעדית.

יתרה מכך, הנהלת האתר אינה מתחייבת בכל צורה שהיא שלתכנים, מסרים, פרסומים ואינפורמציה הנמסרת לאתר מטעמך או מטעם צד שלישי תהיה כל סוג שהוא של היענות. בנוסף, הנהלת האתר אינה יודעת או לוקחת אחריות אילו תגובות יתקבלו בעקבות פרסום באתר, מי יגיב לפרסום, כיצד יגיבו לפרסום, ולכן אינה לוקחת אחריות כלפיך וכלפי באי כוחך לתגובות ולתוצאות אשר ינבעו מהפרסום.

יתרה מכך, כל תגובה והחלטה שתתקבל על ידיך לגבי אינפורמציה המפורסמת באתר הינה על האחריות הבלעדית שלך ושל משתמשי האתר.

יתרה על כך, הנהלת האתר אינה מתחייבת בשום צורה שהיא כי פרטים הנמסרים באתר באמצעות משתמשי האתר, או באמצעות צד שלישי, יהיו אמינים, מלאים, נכונים, מדויקים, או מתאימים לצרכים, לדרישות ולציפיות שלך. מאחר ואין ביכולת הנהלת האתר לוודא ו/או לבקר ולבדוק את אמינות המידע הנמסר על ידי הגולשים ישירות או באמצעות צד שלישי, הנהלת האתר לא תשא באחריות כלשהי לכל תוצאה שתנבע ממידע שפורסם באתר ישירות על ידי הגולשים ובאופן עקיף צדדים שלישיים.

הנהלת לגדול אינה מתחייבת בשום צורה שהיא ששירותי האתר לא יופרעו, וששירותי האתר יפעלו ויינתנו כסדרם ללא תקלות, הפסקות, טעויות, ובעיות. כמו כן, הנהלת לגדול אינה מתחייבת כי האתר ושירותיו יהיו חסינים מפני גישה בלתי מורשת ומאושרת למחשבי האתר, לשרתי האתר, למחשבי מנהלי האתר, ולמחשבי המשתמשים. יתרה על כך, הנהלת האתר אינה אחראית בשום צורה שהיא, כללית או אחרת, על תקלות, קלקולים, נזקים, בעיות וכשלים בתוכנה, בחומרה, בקווי התקשורת, ובמערכות התקשורת אצל מנהלי האתר, ספקי האתר וגולשי האתר.

 

שם משתמש וסיסמה

הגישה לחלק משירותי ומדורי לגדול מוגבלת לגולשים הנרשמים כחברים באתר, ומותנת בקבלת שם משתמש וסיסמה. שיקול הדעת הבלעדי לגבי איזה מדורים ואילו תכנים יהיו נגישים ברישום למערכת האתר הינה בידי הנהלת האתר. יתרה מכך, הנהלת האתר רשאית בכל רגע ועל פי שיקול דעתה הבלעדי המוחלט להחליט בכל רגע נתון לפתוח או לסגור שירותים אלה ולשנות את כללי הגישה אליהם.

שם המשתמש והסיסמה נמסרים לך באופן אישי ואין להעבירם ולמסרם לכל אדם אחר. יש לשמור עליהם בסוד ולנהוג במשנה זהירות באופן שמירתם על מנת שלא ייעשה בהם שימוש לרעה או שימוש בלתי מורשה מכל סוג שהוא.

 

 

מניעת גישה לפעילות האתר

הנהלת האתר רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, וללא כל הודעה מוקדמת, למנוע ממך גישה לאי אלה מהפעילויות והשירותים של האתר. יתרה על כך, רשאים מנהלי האתר לבטל בכל רגע נתון את שם המשתמש שלך ואת חברותך באתר ללא כל הודעה מוקדמת. צעדים מסוג זה יינקטו ללא כל הודעה מוקדמת או התרעה באם הפרת את תנאי השימוש של האתר, פגעת במשתמשי האתר, במנהלי האתר, באי הכוח של מנהלי האתר, צוות האתר, באם פעלת בניגוד לחוקי מדינת ישראל, באם עשית פעולה העלולה לפגוע בפעילות האתר, וכן מכל סיבה אחרת הנובעת מתוך שיקול דעתם הבלעדית והמוחלטת של מנהלי האתר.

 

מחיקת מידע

הנהלת לגדול רשאית בכל רגע, ועל פי שיקול דעתה הבלעדי, למחוק בכל רגע וללא התרעה והודעה מראש כל חומר שיימסר לפרסום באי אלה ממדורי האתר, בין אם הוא הגיע מצד שלישי ובין אם הוא פורסם מיוזמתם. יתרה על כך, הנהלת לגדול תהיה רשאית למחוק כל אינפורמציה בכל רגע בין אם זה מסיבות טכניות, בין אם זה מאחר והמידע שפורסם עומד בניגוד לחוק, או בין אם האינפורמציה מהווה לשון הרע, או פוגעת ברגשות הציבור, או מכל סיבה סבירה כל שהיא שתקבע אך ורק על פי שיקול דעתם הבלעדית של מנהלי האתר. הכתוב לעיל אינו מחייב בשום צורה שהיא את הנהלת האתר לנטר את התכנים המופיעים באתר והתכנים הנמסרים לאתר ביוזמתם, ואינו מהווה התחייבות כלשהיא לטובת צד שלישי.

 

כלומר, כל תוכן או מידע המופיע באתר עשוי בכל רגע נתון להימחק על ידי הנהלת האתר על פי שיקולה הבלעדי. הנהלת האתר אינה מתחייבת שמידע שמצאת, ו/או מידע שפרסמת באתר יוסיף להופיע בו או יעלה לפרסום בכלל. גם אם מידע זה נמחק על ידי הנהלת האתר, בכל רגע שהוא ההנהלה יכולה לבחור לעלות אותו שוב לפרסום.

 

 

תמיכה טכנית

הנהלת לגדול אינה מתחייבת ואינה מספקת כל סוג של תמיכה טכנית כלשהיא בנוגע לשימוש באתר. באם נתקלתם בבעיה טכנית כלשהיא ביחס לשימוש באתר אתם רשאים לפנות בדואר אלקטרוני להנהלת האתר. במידת האפשר, מנהלי האתר ישתדלו ללא התחייבות לסייע בפתרון בעיות טכניות העולות משימוש באתר.

מדיניות פרטיות

הנהלת לגדול מכבדת את פרטיות גולשיה. מדיניות הפרטיות המורחבת נמצאת בתחתית העמוד הראשי של הפורטל בלינק שעליו כתוב "מדיניות פרטיות" והוא מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר. מאחר ומדיניות זו, בדומה לתנאי השימוש, עלולה להתעדכן מעת לעת מומלץ לחזור ולעיין בו מדי תקופה.  

 

שינויים באתר והפסקת פעילות

 

הנהלת לגדול שומרת לעצמה את הזכות לשנות בכל עת את האתר (בחלקו או מלואו), על מבנו, צורתו, תכניו, שירותיו וכל היבט הקשור לתפקוד האתר על פי שיקול דעתם הבלעדית וללא הודעה מראש. שינויים אלה יוכתבו על פי שיקול דעתם הבלעדית של מנהלי האתר. באופן טבעי, בעת תקופת שינוי עלולים לעלות בעיות טכניות שונות הכרוכות בתקופות מעבר. לא תהיה לך כל טענה מכל סוג שהיא על שינויים באתר, ותקלות העלולות לקום מתוקף ביצוע השינוי.

 

לעת עתה השירותים הניתנים בלגדול אינם כרוכים בתשלום. להנהלת האתר תינתן הזכות לבצע שינוי גם ברמה זו ולדרוש, תוך פרסום הודעה על כך, גביית כספים עבור חלק או כל שירותי האתר בכל רגע שיחליטו על כך. יתרה על כך, במידה ויחולו שינויים במבנה האתר, או שלא, אין הנהלת לגדול מתחייבת לשמור או לגבות את האינפורמציה הקיימת במבנה הישן. כאמור, הנהלת האתר רשאית להפסיק בכל עת את מתן שירותי האתרים, כולם או מקצתם. הנהלת לגדול תפרסם באתרים הודעה על הפסקת השירותים המתוכננת לפחות 30 ימים מראש. עם הפסקת השירותים תחזיק הנהלת האתר את האינפורמציה הכלולה באתרים למשך עשרה ימים נוספים, ולאחר מכן תהיה רשאית למחוק אותו בלא לשמור כל גיבוי ממנו ובלא לתת הודעה נוספת על כך. מבלי לפגוע באמור לעיל, אין הנהלת לגדול אחראית לכל אובדן של מידע מכל סוג, שייגרם מכל סיבה שהיא. יתרה על כך, לא תישמע כל טענה נגד הנהלת לגדול שמקורה בהסתמכות כלשהי על מידע שהתפרסם בזמן מסוים באתרים.

 

שיפוי

אתה מתחייב לשפות את מנהלי אתר לגדול בגין כל הפסד, אובדן הכנסות ו/או רווחים, נזק, תשלום או הוצאה, ובכלל זה שכר טרחה לעו"ד, שייגרם לאתר ומנהליו ובאי כוחם עקב הפרת תנאי השימוש של האתר ונספחיו של הסכם זה.

 

דין ומקום שיפוט

על השימוש באתר לגדול יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל. מקום השיפוט הבלעדי בגין כל דבר ועניין העולה מתנאי שימוש אלה הינו בבתי המשפט המוסמכים לכך בתל-אביב ובאזור מרכז ישראל.

המחאה

הואיל ומנהלי האתר החליטו להעביר חלק או כל זכויותיהם באתר לצד שלישי, יהיו הם רשאים להמחות גם את זכויותיהם על פי תנאי שימוש אלה.

יצירת קשר

לכל שאלה, בקשה, הבהרה אתה מוזמן ליצור קשר עם מנהלי האתר באמצעות הקישור צור קשר כפי שהוא מופיע הן בתחתית העמוד הראשי באתר והן בסרגל הכלים העליון.

 

תודה שבחרתם ב"לגדול- אתר המשפחות של ישראל ". גלישה מהנה!

 

הכתבה נוצרה בתאריך : 12/04/2006
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו