| מדיניות פרטיות בלגדול • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

מדיניות פרטיות

 מדיניות פרטיות בלגדול

הנהלת לגדול מכבדת את פרטיות גולשיה. מדיניות הפרטיות מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באתר. מאחר ומדיניות זו, בדומה לתנאי השימוש, עלול להתעדכן מעת לעת מומלץ לחזור ולעיין בו מדי תקופה. תנאי שימוש אלה באים ללמד אותך על מדיניות הפרטיות הנהוגה באתר, את אופן השימוש שמנהלי האתר עושים במידע שנמסר על ידיך, או נאסף על ידם בעת השימוש באתר. אנו מבקשים שתקראו את הפירוט של תנאים אלה בעיון רב.

מידע הנאסף בעת השימוש באתר והשימושים בו בזמן הגלישה והשימוש באתר ייתכן ויצטבר במאגרי המידע של האתר מידע על הרגלי הגלישה שלך, לרבות המדורים שאתה קורא, הפרסומות שאתה בוחן, השירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט (כתובת IP) ממנה ניגשת לאתר וכדומה. מידע זה יישמר במאגרי המידע של מנהלי האתר.

בנוסף, ייתכן ויצטבר מידע במאגרי המידע של מנהלי האתר שנמסר על ידיך, לרבות כתובות אי מייל, מספרי טלפון, כתובת, שמות ודרכי התקשרות נוספים עמך. חלק ממידע זה יגיע משירותי האתר שחובה להירשם אליהם. במקרה כזה, שדות החובה בטופס הרישום יסומנו מפורשות. אינך חייב למלא אותם, אך בלי למסור את כל הפרטים לא תוכל לקבל גישה לשירותים האלה. גם נתונים אלה יישמרו במאגר המידע השייך למפעילי האתר.

חשוב לציין, כי השימוש שיעשה בנתונים הנמסרים על ידיך, או נאספים מתוך הרגלי הגלישה שלך באתר, ייעשו אך ורק על פי מדיניות פרטיות של תקנון זה ועל פי הוראות דיני מדינת ישראל.

מידע זה ישמש את מנהלי לגדול לצורך פיתוח שירותים ותכנים חדשים המותאמים לדרישת הגולשים, (לרבות, אך לא רק) פורומים, משחקיות, אלבומי תמונות, מבצעים ופעילויות שונות ומגוונות.

חשוב לציין כי מידע זה הינו ברובו מידע סטטיסטי כללי שאינו מזהה אותך באופן אישי.

והוא נועד לשפר את רמת השירותים והתכנים המוצעים על ידי האתר. עם זאת, מנהלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לפנות אליך ישירות מפעם לפעם באמצעות דואר אלקטרוני, SMS, או כל שיטת דיוור אחרת, בכדי לספק לך מידע בדבר שירותים, אירועים, ושאר סוגי אינפורמציה שיווקית ופרסומית, בין אם מדובר במידע המגיע ישירות ממפעילי האתר, ובין אם מדובר באינפורמציה שהתקבלה אצל מנהלי האתר על ידי מפרסמים.

במידה וקבלת אינפורמציה זו אינה מתקבלת ברצון על ידיך, תוכל בכל עת לפנות למנהלי האתר בבקשה שיסירו אותך מרשימות התפוצה.

בכל מקרה, מנהלי האתר לא יעבירו את פרטיך האישיים למפרסמים, אלא במקרה ונתת לכך את הסכמתך המפורשת. במקרה הצורך, ייתכן ומידע סטטיסטי, אשר אינו מזהה אותך באופן אישי, יועבר לשם ניתוח לצד שלישי, למען המשך פיתוחו ותפעולו של האתר. בכל מקרה לא יועבר מידע לצדדים שלישיים אלא כפי שהוסכם והותר במסגרת מדינות הפרטיות של האתר, כפי שהוא מתעדכן מעת לעת.

מסירת מידע לצדדים שלישיים

הנהלת האתר לא יעבירו לצדדים שלישיים את המידע שנאסף על פעילות הגולשים באתר, אשר מזהה אותם ספציפית, אלא במקרים הבאים: במידה ותרכוש שירותים ומוצרים במסגרת שיתופי פעולה מסחריים או תוכניים של האתר עם צד שלישי יועבר מידע רלוונטי להשלמת הרכישה, שמירה על קשר וכדומה; במידה ותפר את תנאי השימוש של האתר ותנאי השימוש של השירותים; במידה ותבצע באתר ו/או באמצעותו דבר עבירה על חוקי מדינת ישראל ו/או הדחה לדבר עבירה על חוקי מדינת ישראל ו/או אם תתקבל דרישה בצורת צו שיפוטי מרשויות החוקיות המוסמכות לכך להעביר מידע אודותיך אליהם או לצד שלישי מטעמם; במקרה של מחלוקות משפטית בינך לבין מנהלי האתר ובאי כוחם; במקרה ומנהלי האתר יסברו שיש צורך להעביר את המידע אודותיך בכדי למנוע נזק ברכוש או בנפש שלך או צד שלישי.

בנוסף, מנהלי אתר לגדול יהיו רשאים להעביר את המידע המצטבר באתר לכל גוף או חברה נוספת הנמצאת בשליטתם בתנאי שהמידע יישמר ויטופל בהתאם לתנאי מדיניות פרטיות זו. במידה ומנהלי האתר יחליטו להתמזג עם גוף מסחרי נוסף תישמר להם הזכות להעביר את המידע במאגרי המידע של האתר להתקשרות החדשה בתנאי שתנאי הפרטיות המפורטים בהסכם זה יישמרו ויהיו מקובלים על באי הכוח בהתקשרות החדשה.

 "עוגיות"

אתרי לגדול משתמשים בטכנולוגיית "עוגיות" או "Cookies" במסגרת התפעול השוטף של האתר, בכדי לאסוף נתונים סטטיסטיים בנוגע למגמות השימוש באתר, למען אבטחת המידע באתר, ובכדי לאמת פרטים.

"עוגיות" הם למעשה קבצי טקסט הנוצרים על ידי דפדפן האינטרנט שלך בעקבות פקודה ממחשב מרוחק. למעשה, קבצים אלה מכילים תיעוד של הדפים בהם צפית בזמן שהותך באתר, האתרים מהם הגעת לאתר, הזמן ששהית באתר וכדומה. בנוסף, קבצים אלה מקלים על תהליך הגלישה החוזרת שלך ב"לגדול" מאחר והם מכילים מידע רב שאין צורך לטעון אותו שוב, כדוגמת רישום חוזר למדורים מוגבלים וכדומה. חשוב לציין כי המידע המופיע בעוגיות הינו מידע מוצפן.

חלק מהעוגיות יתפוגגו ברגע שתצא מהאתר, אחרות יישמרו על גבי הכונן הקשיח של המחשב שלך. בכל רגע אתה יכול לבחור למחוק את העוגיות מהכונן הקשיח שלך באמצעות כניסה למערכת ההפעלה, בתוך תיקיית קבצי אינטרנט זמניים (או באנגלית:Temporary Internet Files ); או לחלופין להגדיר חסימה של עוגיות באמצעות דפדפן האינטרנט שלך.

אבטחת מידע

הנהלת האתר מפעילה מערכות ומנגנונים למען אבטחת המידע המופיע באתר. יחד עם זאת, ולמרות משנה הזהירות בו מנהלי האתר נוקטים, אין ביטחון מוחלט שלא תתבצע חדירה בלתי מורשית למאגרי המידע של האתר על ידי גורם חיצוני. אי לכך, אין הנהלת האתר מתחייבת שמאגרי המידע ושירותי האתר יהיו חסינים לחלוטין מפני חדירה בלתי מורשית למאגרי המידע.

תמונות באתר

אתר לגדול מתעד ברמה השוטפת ילדים, בוגרים, משפחות ופעילויות ברחבי הארץ בהסתמך על הסכמה מפורשת או משתמעת של המתועדים. במידה ומצאתם תמונה

שברצונכם להוריד מהאתר נשמח אם תפנו להנהלת האתר באמצעות כפתור ה"צור קשר" ומנהלי האתר יפעלו תוך פרק זמן שלא יעלה על 7 ימים מזמן קבלת ההודעה להסיר את התמונה.

 מערכת לגדול מאחלת לכם גלישה נעימה.

הכתבה נוצרה בתאריך : 16/04/2006
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו