הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין קניות לילדים

בעזרת הבובה

הכתבה נוצרה בתאריך : 20/10/2009
שיתוף עם חברים בפייסבוק

רשת החנויות של מרכזי דיאדה מציעה ערכות משחק חווייתיות בכיכובן של בובות פרווה בדמות קוף, ארנב וקואלה. כל ערכה כוללת סיפור בו משולב משחק המסייע לילד להתמודד עם פחדים כמו פחד מהלילה ושינויים כמו קבלה של אח חדש במשפחה.
מאת: מערכת לגדול

שלושת ערכות המשחק החדשות של רשת החנויות של מרכזי דיאדה פותחו בשיתוף עם ד"ר סוזי קגן, מומחית בינלאומית בתחום הטיפול בעזרת משחק המכהנת כיו"ר העמותה לטיפול ולקידום המשחק בישראל (עלו"ה).


"נוני ומדליית האחים הגדולים"הצטרפותו של אח חדש למשפחה עשויה לעורר פחדים בקרב אחיו, המתמודדים עתה עם תחושות ומצבים שלא חוו בעבר. אח חדש עלול לערער את הסדר המוכר בקרב האחים, ולגרום להם להרגיש כי מדובר במתחרה חדש על קבלת אהבה ותשומת לב מההורים.  "נוני ומדליית האחים הגדולים" הינה ערכת משחק חווייתית שמסייעת לילדים לקבל אח חדש. הערכה מכילה בובת פרווה בדמות נוני הארנב, ספר, מדלייה וחוברת הדרכה להורים.  המשחק עוזר לילדים להבין כי מקומם במשפחה נשמר, פותח ערוץ תקשורת עם ההורים בנוגע לשינוי ומגביר את תחושת הסיפוק והגאווה של האחים הגדולים. מתאים לגילאי 2.5-5.

"זוזי המפלצת ושרביט הקסם"

ילדים רבים סובלים מפחדים מפני הלילה. "זוזי המפלצת ושרביט הקסם" היא ערכת משחק חווייתית להתמודדות עם פחדי הלילה. הערכה מכילה בובת פרווה בדמות זוזי הקוף, ספר, שרביט וחוברת הדרכה להורים. המשחק מלמד את הילדים כיצד להירגע בכוחות עצמם, מאפשר להם להביע את החששות שלהם מפני הלילה ומפחית את תחושת חוסר האונים של הקטנטנים. מתאים לגילאי 3-6.


"קוקי והטיול הגדול לירח"

נסיעה של אחד ההורים לתקופה ארוכה, מעבר דירה או מעבר לגן חדש הם רק דוגמא לשינויים שעשויים לעורר אצל ילדים חשש וקושי. "קוקי והטיול הגדול לירח" הינה ערכת משחק חווייתית שעוזרת לילדים להסתגל לשינויים. הערכה מכילה בובת בדמות קוקי הקואלה, ספר, סט קלפים וחוברת הדרכה להורים. המשחק תורם להתנהלותו של הילד בחייו מתוך תחושת ביטחון ולפיתוח העצמאות שלו. הערכה מתאימה למצבי שינוי שונים כמו למשל מעבר דירה, אשפוז הילד או אחד ההורים בבית חולים, לינה מחוץ לבית ועוד. מתאים לגילאי 2-5.

 

כל ערכות המשחק של חבורת zuuzi, שנמכרות ברשת החנויות של מרכזי דיאדה, עומדות בסטנדרטים גבוהים של איכות וחומרים. חוויית המשחק שמציעות הערכות מחזקות את הקשר בין ההורה לילד ומאפשרות לילד לשתף בעולמו הפנימי וברגשותיו דרך הסיפור שמלווה את המשחק.

 

מחיר ערכה: 170  שקל.

לפרטים נוספים: 1-700-700-815
לאתר של דיאדה

קופונים לאטרקציות
שיתוף עם חברים בפייסבוק
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top