קייטנות קיץ 2024, סקירת קייטנות לחופש הגדול | לגדול • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

קייטנות קיץ 2024

קייטנות קיץ 2024 לחופש הגדול שמתקרב מהר יותר מכפי שאנו רוצים לחשוב, אבל כולנו ההורים עובדים וצריכים למצוא סידור לילדים ביולי ואוגוסט.

 

בהנחה שאין סבא/סבתא שיעסיקו את הילדים במהלך כל החופשה, וגם לשרוץ מול הטלוויזיה זה לא פתרון, קייטנות קיץ 2024 מהוות אלטרנטיבה ראויה לחופש הגדול. הן ממשיכות את רצף המסגרת החשובה עבור הילדים, לא רק מסגרת חינוכית כי אם גם חברתית. קייטנות הקיץ מעניקות להם אפשרות להכיר חברים חדשים ממעגל שלא נחשפו אליו בעודם מבלים יחדיו. ולא פחות חשוב (צריך להודות): קייטנות הקיץ מאפשרות גם שקט להורים...

 

אפשרות נוספת היא קייטנות של משרד החינוך שיזם לאחרונה סיבסוד של קייטנות בסיסיות ("בתי הספר של החופש הגדול") לתלמידי כיתות א'-ג' למשך 3 שבועות, אולם מי שמעוניין בקייטנה אמיתית לילדיו, וכמובן מי שילדיו אינם בגילאים הללו - ייאלץ להכניס את היד עמוק לכיס.

 

לפניכם רשימת קייטנות קיץ מומלצות של אתר לגדול - לפרטים המלאים הקליקו על הקישור 

 

 

קייטנת קיץ 2024 בכפר הירוק

 

קייטנת קיץ 2024 בכפר הירוק  מזמין אתכם  להצטרף לקייטנת קיץ מיוחדת עם שלל פעילויות אדיר, מדריכים מקצועיים. מגוון רחב מאוד של ענפי

ספורט בתחומים שונים סיף, קרקס, מהנדסים צעירים, מדע וטכנולוגיה, מוסיקה וקצב, בימוי וקולנוע, אומנות הבמה ותיאטרון, תעופה וחלל, משחקי

חשיבה ועוד

טלפון: 072-3301146

 

קייטנת קיץ של עולם הכושר- לגדול

 

מפעלי קיץ

מפעלי קיץ בחופשת הקיץ הקרובה ההורים נחים והילדים מחייכים! מפעילי קיץ הכינו עבורכם מגוון רחב של פעילות וימי תוכן מגוונים, עשירים ומאתגרים.

למפעלי קיץ צוות מנוסה עם מעל 10 שנות ניסיון  בעבודה מול ילדים ומורים ובעלי תעודת הסמכה

טלפון: 072-3302915

 

npgkh eh.' ehhybu, khksho' kdsuk

 

קייטנת הקוסם קליסטרו

קייטנת הקוסם יוצאת לדרך עם תוכנית חדשה ומקורית לגילאי 7 ומעלה, אין צורך בידע מוקדם. בקייטנת הקוסם לומדים את הקסמים הכי מדהימים

שיש ובסופה מופע אל מול קהל אמיתי על במה, מול מצלמה. 

טל' 072-2239333

 

ehhyb, veuxo' kdsuk

 

איזו קייטנת קיץ לבחור?

 

משנה לשנה גדל הביקוש לקייטנות מקוריות ומיוחדות עם ערך נוסף, שמציעות פעילות מעשירה יוצאת דופן. מגוון הקייטנות מוצע לא רק לילדים הצעירים אלא גם לתלמידי חטיבה ותיכון שמנצלים את החופשה ללמוד תחביב חדש או תחום עניין אהוב.


בין שלל הקייטנות ניתן למצוא קייטנות ספורט שונות, גלישת גלים, רכיבה על סוסים, מחשבים, רובוטיקה ואפליקציות בסימן העידן הטכנולוגי המתפתח, בישול ואפייה, מוסיקה, אמנויות שונות, מדעים, קרקס, חיות מחמד ועוד ועוד.
ברוב הקייטנות לצד הנושא המוביל יבלו הילדים גם ימי כיף שונים בבריכות, פארקי מים ושעשועים, גני חיות, פעילויות גיבוש שונות וכן הלאה.
בטרם נרשמים כדאי לברר כמה שיותר פרטים אודות הקייטנה, ואם יש רישיון עסק כחוק, מספר המדריכים ואנשי הצוות, מהות התכנים, טיב המזון, הסעות וליתר ביטחון גם תנאי ביטול.

 

 

קייטנות קיץ לארגונים וחברות

 

*   *   *
 

 

למפעילי קייטנות: הפעלות, סדנאות וימי כיף

 

קורקיכיף 

הפעלה מיוחדת עם קורקינטים הפעלה לבנים ובנות. אנחנו מביאים אתנו קורקינטים מקצועיים , רמפות קפיצה, מוזיקה והגברה ותוכנית הפעלה שמפעילה את כל הילדים 

טלפון: 072-3319782

 

קורקיכיף הפעלת יום הולדת, לגדול

 

 

המעבדה המשתוללת

הילדים יתנסו בחוויה מדעית של ניסויים מדעיים המלווים בהומור, דרמה, סיפורים מעניינים ושאלות מסקרנות. מתאים 4 ומעלה לכל הגילאים.

טלפון 072-2233038


המעבדה המשתוללת - לגדול

 

אריק הפיראט הקוסם 

הפעלה הכוללת מופע קסמים ייחודי צבעוני ומצחיק, עם תפאורת ספינת פיראטים, מתאים לבנים ולבנות בגילאי 3-8. כל הילדים הופכים לפיראטים, בעזרת משחקים ותחרויות הכוללים פרסים.

טלפון:  072-3301284

 

הפעלת יום הולדת פיראטים- לגדול

 

אוטו ספיד

הפעלת מכוניות על שלט מהירות ומקצועיות, בה הילדים נהנים ממשחקי חברה וגיבוש מאתגרים כגון מכוניות מתנגשות, איסוף נקודות באמצעות המכוניות

משימת הישרדות עם מכוניות שלט ועוד. מתאים לבנים ובנות מגיל 6 עד 13. 

טלפון 072-2136606

 

אוטו ספיד, הפעלה לימי הולדת, לגדול

 

פארק היורה חץ וקשת 

בבית לחם הגלילית מארחים קייטנות עם פעילות מגוונת בנושא קליעה למטרה.

טלפון: 072-2239880


קייטנות קיץ פארק היורה חץ וקשת

 

פיגוזיאדה

הפעלה נוספת מבית פיגוז - אולימפיאדת ילדים היתולית ומשעשעת: שחיה, גלישת גלים, כדורעף, גולף, טניס, התעמלות אומנותית ועוד.

טלפון: 072-3304624

 

פיגוזיאדה

 

 

הכתבה נוצרה בתאריך : 09/06/2024
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו