חוגי גלישת גלים לילדים, מועדוני גלישה לילדים ונוער - לגדול • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

חוגי גלישה לילדים

ספורט גלישת הגלים מתאים לילדים מגיל 7, נוער ומבוגרים

 

חוגי גלישה לילדים

צילום: מחנה גלישה ושייט בת ים

 

כיצד חוגי גלישה מסייעים לילדים ותורמים ליכולות ולכישורים שלהם ומה כוללים החוגים


מחפשים חוג חדש, מעניין, מאתגר ולא שגרתי לילד/ה? רוצים שהילד ייגמל קצת מגלישה באינטרנט? אם הילד/ה שלכם אוהבים ים ומים, יכול להיות שיתאים להירשם לחוג גלישת גלים!

 

חוגי גלישה לילדים מתקיימים ברחבי הארץ כמובן לאורך חופי הים התיכון – בעיקר בחיפה, הרצליה, תל אביב, בת ים ואשדוד - ומיועדים הן לילדים מגיל 7 ומעלה ולנוער והן למבוגרים. בכל החוגים הגולשים מחולקים לקבוצות קטנות לפי גילאים וכמובן לפי רמה, ממתחילים ועד מתקדמים.
אין חובה בידע מוקדם על מנת להירשם לחוג, וכל גולש יכול לקבל מבית הספר לגלישה את הציוד הדרוש לו – מגלשן שמותאם לרמתו ומשקלו ועד ביגוד מתאים.

 

רוב בתי הספר לגלישת גלים ברחבי הארץ מקיימים מלבד חוגים גם קייטנות ילדים, בחופשת הקיץ, בפסח ובסוכות, כך שרבים מהילדים הנרשמים הם בוגרי אותן קייטנות.

 

גלישה בריאה

 

עדיין מתלבטים? כדאי לדעת שלספורט גלישת הגלים תרומה חשובה מאוד לילדים ולנוער. מדובר בפעילות ספורטיבית משולבת אימון אירובי ואימון אנארובי, המשדרגת את היכולות הגופניות שלהם, ואף את הכישורים החברתיים.
גלישת גלים בעמידה תורמת לשמירה על יציבה טובה, ומשפרת שליטה בתנועת הגוף. גלישת גלים בשכיבה (על הבטן) מסייעת לחיזוק חגורת הכתפיים ושרירי הגב.

 

מומחים טוענים כי לגלישת הגלים יתרונות נוספים כגון מעין "תרופה" לילדים הסובלים מבעיות קשב וריכוז – זאת מאחר והגולש עסוק בלייצב את עצמו על הגלשן ומרוכז רק בכך, אחרת יאבד שיווי משקל. בין הגלים אין לילד מסך סלולרי או מחשב ולכן אין מה שיגרום להסחת דעתו.
יתרון נוסף בגלישה הוא כי הגלים גורמים לילד להתמודד מול פחדים ומול כוחות החזקים ממנו, ובכך הגלישה תורמת לביטחון העצמי.

 

חוגי גלישה לילדים

צילום: ליגל אשדוד

 

גלישת הגלים הפופולארית היא בגלשן סאפ. גלישת סאפ הינה גלישה המשלבת עמידה על הגלשן וחתירה. חלק מחוגי הגלישה מלמדים גם גלישת רוח, שייט במפרשיות ובקייאקים, צלילה ועוד.

 

בין נושאי הלימוד בחוגי גלישת גלים, לומדים הגולשים כיצד לאתר נקודת פתיחה טובה לעיתוי תחילת הגלישה, כיצד לחתור תוך ניצול נכון של אנרגיה, כיצד לבצע מעברים על הגלשן, כיצד לתפוס גל ועוד. רוב בתי הספר לגלישה מצלמים את הילדים מתוך המים, על מנת שהגולש יוכל ללמוד ולתקן טעויות ולשפר סגנון גלישה.

 

למבחר מועדוני גלישה המציעים חוגי גלישה לילדים

 

להעשיר את שעות הפנאי: חוגים לילדים

 

הכתבה נוצרה בתאריך : 15/09/2019
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו