הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין אטרקציות לילדים

פארקי טרמפולינות

הכתבה נוצרה בתאריך : 26/07/2017
שיתוף עם חברים בפייסבוק

הלהיט הכי חם ומקפיץ לילדים הוא פארקי טרמפולינות. אין כמעט ילד שלא אוהב לקפוץ, להשתולל, להוציא אנרגיות... ובמרכזי הקפיצות הם מקבלים את המענה המושלם.

 

הפארקים ברחבי הארץ ברובם ממוזגים ומיועדים לגילאי 3 ומעלה. לפני שקופצים, על ההורים לחתום על אישור קפיצה (ניתן לחתום מראש באינטרנט ולחסוך זמן).

 

איי ג'אמפ פתח תקווה אתר לגדול
 

פארק טרמפולינות איי ג'אמפ


הראשון שפתח את הדלת בישראל והפך מיד לאטרקציה שאלפי ילדים מקפצים בה מדי חודש, הוא איי ג'אמפ בפתח תקווה. מתחם I Jump סמוך לצומת סגולה מציע לא פחות מ-2,000 מ"ר של טמרפולינות, משטחי ספוגים, מתחם מחניים וגם קיר טיפוס שנוסף מאוחר יותר, הכל מרופד ומאפשר להורים לעמוד מן הצד ולהשקיף מקרוב על הילדים המקפצים ועושים סלטות בהנאה.

 

איי ג'אמפ


בעקבות ההצלחה נפתח הסניף באיזור חיפה – איי ג'אמפ חיפה במרכז BIG קריות, וביולי 2017 נפתח איי ג'אמפ עזריאלי תל אביב. סניף תל אביב אינו מקורה וממוזג אך הוא מוצל במלואו ונמצא על גג קניון עזריאלי.

 

 

באוגוסט 2017 ייפתח המרכז הרביעי של איי ג'אמפ בבאר שבע.

בדצמבר 2017 צפוי להפתח המתחם החמישי של איי ג'אמפ בראשון לציון.

במהלך 2018 צפויה רשת איי ג'אמפ לפתוח סניפים גם במטולה, נתניה, כרמיאל ואילת.


איי ג'אמפ


בסניפי איי ג'אמפ חיפה ות"א לגילאי 3-6 מתחם ייעודי המופרד ברשת כדי לשמור על בטיחותם. המתחם כולל 4 טרמפולינות, מקפצה ומגלשה.

לקטנטנים מתחת לגיל 3 יש פעלטון ללא תשלום.

 

איי ג'אמפ סינמה סיטי ירושלים

 

מחיר הקפיצה לילדים בגילאי 3-6 הוא 25 ש"ח לשעת קפיצה. ילדים מעל גיל 6 - 50 ש"ח לשעה הראשונה, ו-30 ש"ח לכל שעה נוספת. ניתן למצוא הנחות בארגוני הוועדים השונים.

 

2 jump בנתניה

 

2 jump (טו ג'אמפ) בנתניה, פארק הטרמפולינות והאטרקציות באצטדיון החדש, כולל קיר טיפוס, בריכת ספוג, טרמפולינת כדורסל ומתחם לגילאי 3-6.

 

טו ג'אמפ, הפעלות לילדים, פארק טרמפולינות

 

פליפ אפ פרדסיה

 

פליפ אפ פארק טרמפולינות בפרדסיה אתר לגדול

 

פליפ-אפ flip up - פארק טרמפולינות חדש בפרדסיה נפתח ביולי 2017 ומציע קיר טיפוס, מעברי פארקור, כדורסל הטבעות, טרמפולינות קיר ועוד. הכניסה מגיל 5.

 

סקיי ג'אמפ רעננה


ביוני 2016 נפתח ברעננה שחקן נוסף בשוק פארקי הטרמפולינות, בעל השם הדומה סקיי ג'אמפ. Sky jump ברחוב היצירה 2 ברעננה, המציע אף הוא 1,500 מ"ר של טרמפולינות מקפיצות והרבה כיף. הפארק כולל מתחמים שונים של רמות קפיצה לפי גילאים ומתאים מגיל 3 ומעלה.

 

פעלטון אגמים נתניה

 

פעלטון אגמים נתניה

 

גם רשת פעלטון מצטרפת לחגיגת הטרמפולינות ופתחה סניף חדש - פעלטון אגמים נתניה שבו לצד הג'ימבורי הרגיל, גם מתחם טרמפולינות לגילאי 4-10.

 

פעילויות לילדים בחופש הגדול

 

אטרקציות לילדים בשבת הקרובה

 

קופונים לאטרקציות
שיתוף עם חברים בפייסבוק
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top