לונדע באר שבע | לגדול
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

לונדע באר שבע

5.0 (3)
מחירים
שעות פעילות
ראשון -חמישי 09:00-17:30, שישי סגור, שבת 09:30-18:30
כתובת
רחוב דוד הראובני 25 באר-שבע
תיאור הפעילות

לונדע מוזיאון הילדים בבאר שבע אתר לגדול

 

לונדע - מוזיאון הילדים בבאר שבע

 

 

לונדע טלפון: 072-2238923

 

פסח 2022 בלונדע

 

על פני 3 קומות גדולות בשטח כולל של 4,000 מ"ר, פזורים שמונה מרחבי ידע בהם למעלה מ-50 מייצגים ומתקנים שונים ומפתיעים ושני שטחי חוץ ייחודיים. כל מתחם או אזור עוסק בפן אחר של העולם הסובב אותנו, ומאפשר לילדים לחוות את המציאות על רבדיה השונים ולגלות את עצמם ואת מקומם במרחב האישי, המשפחתי, הציבורי והחברתי בו הם נמצאים, כפרטים וכחלק מקבוצה.

בעזרת משחק במרחבים השונים של המוזיאון, נחשפים הילדים לאלמנטים משמעותיים הקרובים לעולמם האישי ומתרגלים נושאים חשובים מחיי היומיום דוגמת ניהול משאבי זמן, כסף ומזון, חווים סיטואציות של תקשורת בינאישית, נחשפים לקיומן של תרבויות ושפות שונות ומתנסים בהן, פוגשים את עולם התרבות והאמנות, את מערכת השמש והתכונות הייחודיות של כדור הארץ.

 

בעזרת משחק במרחבי המוזיאון נחשפים הילדים לקיומן של תרבויות שונות, שפות, עולם תרבות ואומנות ועוד. הפעילות בלונדע מאפשרת לילדים לחוות את המציאות השונה ולגלות את עצמם ואת מקומם במרחב האישי, חברתי, משפחתי וציבורי.

 

המתחמים בלונדע

 

אומנות ומוזיקה

מתחם שבאמצעותו מתנסים ולומדים הילדים את המוטיבים הבסיסים מעולם המוזיקה והאומנות. מטרות המרחב הן: התנסות בכלים מוסיקליים שונים, ביטוי והבעה עצמית מוסיקה ואמנות כשפות המשמשות לביטוי עצמי ועוד.  

 

רגשות

מטרת המתחם היא זיהוי והבעה של רגשות המלווים אותנו מידי יום כמו הבעות פנים, מחוות גופניות וכו..

 

זזים קטנים

מרחב זזים קטנים מלמד את הילדים כיצד אימון מוביל לשיפור ביצועים. המתחם מאפשר לנו באמצעות אתגרים שונים לשפר את יכולת התגובה שלנו, כל אחד מאתנו מגיב במהירות שונה ובאמצעות גורמים נוספים אנחנו יכולים לשפר את הביצועים ולהיות יותר ממוקדי מטרה. 

 

זזים גדולים

במרחב זזים גדולים אנו למדים כי אימון מוביל לשיפור ביצועים. מתחם זה מאפשר לנו לשפר את יכולת התגובה באתגרים שונים נגד הזמן כיחידים וכקבוצה. כל ילד מגיב במהירות שונה לאתגרים השונים הניצבים לפנינו, יש שיצטיינו בהזנקה מושלמת, אחרים יסיימו את מסלול הלייזר ללא פסילות ואחרים יצליחו לקלוע לסל בדיוק ובמהירות. ריכוז, מיקוד מטרה ועבודת צוות יכולים להוביל לשיפור בביצועים.

 

משאבים

במרחב זה הילדים לומדים על המשאבים שעומדים לרשותנו בחיי היום יום אותם אנו נדרשים לנהל בתבונה. "משאב" יכול להיות טבעי או מלאכותי, גשמי או מופשט. במרחב זה אנו מתמקדים בשלושה משאבים עיקריים: תזונה, זמן וכסף.

 

החצר

מרחב החצר היא תחרות בין הילדים במשחק "סולמות וחבלים" מטרת המשחק היא  להגיע ראשונים למשבצת האחרונה. בזכות  שטח הפתוח ניתן לקיים מגוון פעילויות קבוצתיות: שמות לפי א-ב, העברת חישוק במעגל, להסתדר בשורה לפי גובה / גיל וכו..

 

רואים עולם

במתחם רואים עולם רוכשים מיומנות ניווט, לומדים מפות ומדינות, התמצאות במרחב והכרות עם העולם הסובב אותנו. נתוודע לחלל החיצון, מערכת השמש ועוד.

 

 

 

ימי הולדת בלנודע

 

חוגגים יום הולדת בערב שלם שמוקדש רק לילדכם, בואו לשמוח איתנו בחוויה חד פעמית במגוון המתחמים המהנים שלנו. צוות צמוד ומנהל אירוע ילווה אתכם ביום המיוחד. בלונדע מגוון מסלולי יום הולדת בתחומים שונים: 

 

יום הולדת חלל

ילד/ת היומולדת וחבריו הם צוות האסטרונאוטים של אפולו 11, השנה היא 1969, פסטיבל וודסטוק בשיאו, הביטלס בראש מצעד הפזמונים ואתם עתידים לנחות על הירח. בעזרת משימות שונות ילמדו הילדים איך באמצעות עבודת צוות הם יצליחו לנחות על הירח.

יום הולדת אקשן

ביום בו נולדתם נולדו עוד 19 מיליון אנשים, המשימה שלכם היא לחגוג יום הולדת הכי טוב ביקום. מוכנים? 3...2...1 זוז.

יום הולדת מהאגדות

הלונדע הפך לממלכה וילד/ת היום הולדת לנסיכ/ה מעולם האגדות, יחד עם החבים תעברו מסע קסום בממלכת הלונדע.

יום הולדת "חבל על הזמן"

העולם בצרה- הזמנים עומדים להתבלבל, באחד ממתחמי הלונדע יש שעון שספרותיו רצות לאחור, ילד/ת יום ההולדת וחבריו יוצאים למשימה מיוחדת למצוא את השעון ולהציל את העולם.

יום הולדת ספורט

חולמים להניף את גביע האליפות? רוצים להיות אלופים ליום אחד? ביום ההולדת הספורטיבי נקים קבוצה, נתאמן ונעבור יחד אתגרים רבים עד להנפת גביע הניצחון.

יום הולדת "סודי ביותר"

נכנסתם לעולם הבילוש, אם תאספו את הרמזים הנכונים תמצאו את המפתח לחדר יום ההולדת.

 

 

שעות פעילות

ראשון- חמישי : 09:00-17:30
שישי: סגור
שבת: 09:30-18:30

 

הביקור במוזיאון לונדע הנו ללא נעליים! ההליכה במוזיאון היא בגרביים בלבד

הכנסת תיקים אסורה - לרווחת המבקרים יש תאים מיוחדים להשארת חפצים.

 

מפת הגעה

 

 

לונדע כתובת - רחוב דוד הראובני 25 באר שבע.

לונדע טלפון: 072-2238923

 

אטרקציותמקומות לימי הולדתמוזיאונים לילדיםימי הולדת לילדיםמקומות לחגוג יום הולדת
Gabi Grenler 22/07/2018
מקום מושלם לילדים, נקי מאוד, מאורגן מאוד ואחלה בילוי, היינו שם כמעט יום שלם והילדים לא רצו ללכת, מומלץ מאוד!
מני כליף 24/03/2018
חוויה מדהימה החדרים הכי שווים שהייתי בהם נהננו מאוד השירות היה מעולה ממליץ מאוד מאוד
Daniel Mustacchi 21/01/2018
מקום יוצא מגדר הרגיל, חוויה חינוכית יש לי תינוק בן שנה וחצי, ילדה בת 5 ועוד אחת בת 8 וכולם מאוד נהנו.

הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו