הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו
אטרקציות ומקומות בילוי
 
 
 

פארק קרסו למדע

אודותפעילויות ואירועים פעילות לקייטנותמפת הגעהצור קשרהוסף חוות דעת
דירוג: מספר חוות דעת :1
סיווגים:
אטרקציות/ אטרקציה , מוזיאון, פארק מוטורי
כתובת:רחוב העצמאות 79 באר-שבע הערות:
טלפון:072-3301276
שעות פעילות:מחיר:

קופון פארק קרסו למדע

לאינדקס המלא של מוזיאון
פארק קרסו למדע

 

פארק קרסו למדע

 

לתערוכת הדינוזאורים ספטמבר 2019- אפריל 2020

 

 

פארק קרסו למדע

 

מחפשים לצאת מהשגרה עם הילדים? קבלו את היעד הבא לבילוי המשפחתי שלכם - פארק קרסו למדע!
מדובר על חוויה לימודית בלתי נשכחת ומתאימה לכל הגילאים 

 

פארק קרסו למדע באר שבע

 

אתם מוזמנים להגיע עם כל המשפחה לחוויה של יום שלם ולהכיר מזוויות חדשות לחלוטין מגוון נושאים בתחומי המדע וטכנולוגיה. במהלך הביקור במקום ייפתח בפניכם שער לעולם מרתק של מדע וטכנולוגיה המסקרן ילדים ומבוגרים כאחד.

 

פארק קרסו למדע פעילות לילדים

 

הפארק מאפשר למבקרים לחוות, תוך משחק והתנסות את תהליך החקר המדעי, מרגע הגילוי ועד יישומיו השונים. כמוכן ולא פחות חשוב, תוכלו להינות מכמה שעות טובות בתוך מבנה ממוזג ונעים עם קפיטריה עשירה לנוחיותכם.

 

פארק קרסו פעילות לילדים
צילום: פארק קרסו למדע


פארק קרסו למדע מציע לילדים ומבוגרים,  פעילות מאתגרת, מהנה ואינטראקטיבית. הפארק מכיל 10 תערוכות אינטרקטיביות, גן משחקי מדע ענק ומזרקה חווייתית אשר ממחישים ומציגים מגוון רחב של נושאים מדעיים דרך זוויות ייחודיות תוך שהן עומדים על הקשר הישיר לחיי היומיום שלנו. 

 

פארק קרסו למדע, אטקרציות לילדים, אטרקציות לכל המשפחה, פעילויות למשפחה בדרום

 

המבקרים יכולים להתנסות ולחוות בצורה בלתי מתווכת את נפלאות המדע וכך אף להגיע לתובנות, דבר אשר הופך את המוזיאון לאתר נפלא עבור ילדים ומבוגרים יחד ללמוד על העולם בו הם חיים.
בין נושאי התערוכות השונות תוכלו למצוא: אור וראייה, קול ושמע, צופן החיים, גרעין המדע, תקשורת עולמו של צ’יפ ועוד.


פארק קרסו למדע מרכז מבקרים לילדים ומשפחות
צילום: פארק קרסו למדע

 

התערוכות המוצגות בפארק קרסו למדע


פארק קרסו למדע באר שבע
 

תערוכת גרעין המדע - תערוכה שהוקמה בשיתוף קמ"ג בנושא אנרגיה גרעינית המציגה את השימוש באנרגיה גרעינית ברפואה, בתעשייה ומסירה את המסתורין בנושא. התערוכה מציגה את יתרונותיו ושימושיו השונים של הגרעין ומבארת מושגים שנראו נחלתם של חוקרים ומדענים בלבד.

 

פארק קרסו תערוכת גרעין המדע


עולמו של צ'יפ- השפעת המיקרו-אלקטרוניקה על חיינו, עידן המידע, הדיגיטציה ונפלאות ההיי-טק הישראלי. התפתחות הטכנולוגיה בימינו, מזעור המכשירים ואפשרויות היישום באמצעותם הופכים מיום ליום להיות מעוררי פליאה ובלתי נתפסים. בתערוכה זאת, צ'יפ שהוא לא אחר מהשבב הנמצא בכל מכשיר אלקטרוני וחשמלי מוביל את המבקרים למסע מרתק בעולמו המיוחד ומאפשר לנו ללמוד ולהבין את חייו המופלאים בעולם הטכנולוגי.

 

פארק קרסו למדע באר שבע


צופן החיים - ביולוגיה מולקולארית וגנטיקה הינם ענפים בתחום הביולוגיה המתמקדים בקשרי הגומלין של המערכות השונות של התא והשפעתן על הייצור החי. תערוכת "צופן החיים" הוקמה, על מנת שכולנו נוכל להבין ביתר קלות בדרך של חוויה והנאה תחום מורכב זה ונגלה שהוא מרתק ומפליא.פארק קרסו למדע חוץ הפארק


תקשורת- השפעת תחום התקשורת על חיינו, התפתחות אמצעי התקשורת, אופני שידור וקליטת מידע ויישומים בתחומים שונים בארץ ובעולם. כמעט בכל פעולה שאנו עושים, מבט, שיחה או תנועת גוף אנו מתקשרים עם הסובבים אותנו. מאחורי כל LIKE, SMS, סלולר, טלוויזיה, רדיו וכל אמצעי התקשורת שעוטפים אותנו בכל רגע ורגע בחיים, ניצבים מדע וטכנולוגיה מדהימים שמתחדשים ללא הפסקה ומשפרים את האינטראקציה שלנו עם העולם

 

קול וחוש השמיעה - כיצד מפקחים על הקול? מהו קול? מי שומע ומפענח את מה שאנו שומעים? לקול ולחוש השמיעה חשיבות רבה עבור היצורים החיים. באמצעותם אפשר לאתר כיוונים, להעריך מרחקים, ליהנות מצליליה ולתקשר עם הסביבה. היכולת של האוזן האנושית לשמוע, להאזין ולהקשיב לצלילים ולפענחם תוך הבחנה בין צליל אחד למשנהו מתוך בליל רב של צלילים בסביבתנו, הינם תופעה מרשימה.


מכאניקה ומנגנונים- התפתחות החברה האנושית קשורה ותלויה ביכולתה הטכנולוגית. משחר ההיסטוריה, למד האדם להשתמש במשאבי הטבע הנמצאים בסביבתו, בנה והמציא מכשירים וכלים שאפשרו לו להתגבר על מגבלותיו הפיזיות, לשנות את סביבתו ולהעשיר את המשאבים העומדים לרשותו וכך להגביר את יכולותיו.


אנרגיה - הינה מושג מורכב, מצד אחד קל להבינה ולהשתמש בה אך מצד שני קשה להגדירה. האנרגיה באה לידי ביטוי בדרכים מגוונות: הפעלת מכשירים, פעולות גופנו, באמצעות תהליכים המתרחשים בטבע, בסביבה וביקום.


עולם "אתייהטק" – התערוכה פונה לקהל יעד של פעוטות וילדים בגיל הרך. המתחם עשיר במשחקים וגירויים תחושתיים ותנועתיים בהקשרים מדעיים וטכנולוגיים כאשר החוויה מיועדת הן לילדים והן להורים המלווים אותם. באמצעות התערוכה מובילים ההורים את ילדיהם אל גילוי העולמות השונים תוך הנאה מחוויה משותפת.


פארק קרסו למדע תערוכות לילדים

 

הפארק פתוח למבקרים בין הימים א-ה ובשבתות כאשר בחגים, חופשים, ואירועים מיוחדים, בנוסף על תערוכות הפארק, מתקיימות גם הדגמות מדע, הופעות, הקרנת סרטים, פעילויות יציריה והפעלות, פסטיבלים, ירידי מדע ועוד והכל במחיר כרטיס כניסה.

 

פארק קרסו למדע, תערוכות לילדים, פעילויות לילדים

 

חדש! סדנה ייחודית במעבדת הפאב לאב להכנת ספינרים:
בסדנה תחשפו לעולם התלת ממד ותרכיבו את הספינר התלת מימדי שלכם!
הפעילות בתוספת של 30 ש"ח בלבד למשתתף כאשר את הספינר הסופי אתם מקבלים מתנה.
ימי חמישי בשעות 18:00, 19:00
ימי שבת בשעות 11:00, 14:00
(בשעות 13:00, 15:00 - פעילות פאב לאב במתכונת חשיפה בלבד בעלות של 10 ש"ח).

 

אז תשכחו מה שחשבתם ופשוט תגיעו עם כל המשפחה לחוויה של יום שלם בפארק הגדול בישראל!
 

פארק קרסו כתובת: רחוב העצמאות 79 באר-שבע 
 

פארק קרסו טלפון - 072-3301276פעילויות ואירועים

פעילויות לקייטנות 

מפת הגעה לפארק קרסו למדע
צור קשר


אטרקציות בסביבה:

 

פארק קרסו למדע
51
שם: תאריך: 16/07/2019 06:34:24
דירוג:
המלצה: כיף
הוסף חוות דעתהמלצות:
Top