הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו
חוגים לילדים
 
 
 

SEISEI תבונה יצירתית

קייטנה ומחנה קיץ 2017מפת הגעהצור קשרהוסף חוות דעת
דירוג:
סיווגים:
קייטנות, קייטנות מדע, קייטנות לימודיות, קייטנות יצירה
כתובת:הכפר הירוקהערות:
טלפון:072-3319836
שעות פעילות:מחיר:


 

קייטנות ומחנה קיץ 2017 - יזמי העתיד

שיטת SEISEI ,פותחה  על ידי ד"ר אייל דורון, השיטה פועלת מזה חמש שנים ומתרכזת בפיתוח חשיבה יצירתית ומוכנות לעולם החדש בקרב ילדים ובני נוער. דרך תרגילים, משחקים ואתגרים חוויתיים שנבנו על פי מתודולוגיה ייחודית, הילדים מתנסים בפיתוח מיומנויות אשר הוגדרו כהכרחיות למאה ה - 21, מיומנויות כגון: פיתוח יוזמה ותושייה, מסוגלות וערך עצמי, עבודה בסביבה משתנה דינמית ומלאה בהזדמנויות, יכולת לגמישות מחשבתית וחשיבה ביקורתית.
מנחי שיטת SEISEI הם בגילאי 25-35, אקדמאיים (רובם בעלי תואר או במהלך לימודי התואר השני), כולם בעלי ניסיון רב בעבודה עם ילדים, בני נוער, יזמים צעירים וסטודנטים.

 

seisei קייטנת קיץ 2017

 

קייטנת קיץ 2017

במחנה  נחשפים הילדים לתפיסת עולם המותאמת למציאות המשתנה של המאה ה 21,  תוך כדי משחקים והתנסויות חווייתיות.
הפעילויות מתקיימת בקבוצות של כ 15 משתתפים שנעים בדינאמיות בין פעילות בקבוצה אשר מאפשרת לילד לפתח יכולות חברתיות לצד חיזוק הערך העצמי והיכלות האישיות של כל אחד ואחת.אחד העקרונות המנחים אותנו הוא היחס האישי לכל ילד ומתן מענה מותאם לצרכים לפיסיים והרגשיים של כל אחד.

 

סייסיי קייטנת קיץ 2017

 

 

מחנה קיץ של חברת SEI SEI מביא לכם שלושה שבועות מלאות אתגרים, חוויות, הרפתקאות שמציתות את הדימיון. בקייטנת SEI SEI מחכה לכם קיץ הכי מצחיק, הכי משוגע והכי מפתיע  שיש.

 

תאריכים לקייטנת קיץ:  

קייטנת קיץ:

מחזור ראשון: 2/7-19/7

מחזור שני: 23/7-9/8

מחזור שלישי: 18/8-23/8 מתקיימת רק בכפר הירוק

 

קייטנת seisei


תגובות הורים ממחנות קודמים:

 

אמא של אורי,  כיתה ו': "פעם ראשונה שלנו ב SEISEI ובהחלט לא אחרונה! אנחנו משתדלים לגוון את זמנו של עידו והפעם הצלחנו בגדול בזכותכם. בשבילנו זה משמעותי - לראות אותו חוזר כל יום קורן משמחה, מלא בסיפורים והתלהבות, גאווה והערכה עצמית. לשמוע אותו קם בקלילות כל בוקר בשש וחצי רק כדי לא לפספס בטעות יום במחנה- זה ממלא את הלב. שוב תודה ונתראה בקיץ הקרוב".

 

 

קייטנת seisei

 

הורים של נועה ויהלי כיתות ד' ו-ה': "אנו מודים לאייל דורון ולצוות המנחים של SEISEI  על הסבלנות, הערכיות, תשומת הלב לילדים ולפרטים, הכישרון, החוכמה ותבונה, שבירת השיגרה, היציאה מהקופסא, הילדותיות, הדיבור בגובה העיניים, ההתייחסות לכל אחד ואחת, לגרום לאור לרצות לבוא כל בוקר לקייטנה עם חיוך! זה לא טוויראלי ולא מובן מאליו! עשיתם את זה בגדול! לא האמנתי שבארץ יש צוות מנחים ברמה הזאת"

 

קייטנת seisei

 

אבא של אריאל, כיתה ד': "תודה רבה לניב המקסים ולכל המדריכים על הידע הנרחב, על הלימוד והסבלנות. אריאל מאוד נהנתה וביקשה לחיות בבית ספר כזה. זאת הפעם הראשונה ובהחלט לא האחרונה – אנחנו כבר נרשמנו לקיץ".

 

קייטנת seisei


השנה במחנה שלנו תוכלו לבחור במסלול התמחות מבין המסלולים הבאים –
ההתמחות  עוברת יחד ומשולבת עם התכנים שלנו

• מוסיקה
• תנועה וריקוד
• ספורט
• בימוי, עריכה והפקת וידאו
• דרמה משחק ותיאטרון
• עיצוב טכנולוגי

כדי להבטיח את מקומכם בתאריכים ובמסלולים שתרצו, הירשמו בהקדם

• התכנים והפעילויות נתונים לשינויים


מפתח שיטת SEISEI, ד"ר אייל דורון, הינו יוצר וחוקר תבונה יצירתית. דורון הינו מומחה לפיתוח חשיבה המצאתית לפתרון בעיות ולעבודה בתנאי חוסר ודאות. בנוסף, דורון מתמחה בעבודה עם מנהלים בארץ ובחו"ל, מוביל את התוכנית "Creativity in Action" במרכז הבינתחומי (IDC). כחלק מלימודי פוסט דוקטורט, דורון בדק אפקטיביות של מודלים חדשניים לטיפוח יוזמה, ערך עצמי ותושייה בקרב ילדים ובני נוער. 

 

לפרטים נוספים: 072-3319836
 

מעוניינים להירשם למחנה? לחצו כאן לטופס הרשמה


לקייטנות קיץ נוספות לחצו כאן

 

הוסף חוות דעתהמלצות:
Top