הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו
אטרקציות ומקומות בילוי
 
 
 

בית הספר הישראלי לקרקס

אודותמפת הגעההוסף חוות דעת
דירוג:
סיווגים:
אטרקציות/ אטרקציה , מופעים, חוג קרקס, קרקס, חוגי ספורט, קייטנת קרקס
כתובת:כפר יהושעהערות:
טלפון:072-3301172
שעות פעילות:מחיר:

בית הספר הישראלי לקרקס - כפר יהושע

 

סדנאות והפנינג קרקס בכפר יהושע - שבת 24/11/18

 

"בית הספר הישראלי לקרקס", אשר שוכן במבנה בית העם בכפר יהושע שבעמק יזרעאל, מכשיר מאז שנת 2002 ילדים, בני נוער ומבוגרים במקצועות הקרקס: אקרובטיקה אווירית, ג'אגלינג, אקרובאלנס, התעמלות קרקע, הליכה על חבל, תיאטרון, מחול ועוד.
בית הספר מציע מגוון רחב של חוגים המתקיימים על בסיס שבועי לאורך שנת הלימודים, ובנוסף מקיים סדנאות ופעילויות למסגרות חינוכיות ולגופים פרטיים.

 

בית הספר הישראלי לקרקס אתר לגדול


גולת הכותרת של בית הספר היא להקת הנוער הייצוגית אשר מונה כ-15 משתתפים מגיל 13 ומעלה. חברי הלהקה מתאמנים בקביעות שלוש פעמים בשבוע, מתמקצעים ברמה הטכנית, רוכשים כלים אמנותיים ויצירתיים, ומופיעים הן על במת הקרקס והן מחוצה לו – בפסטיבלים ואירועים קהילתיים ברחבי הארץ.
מיומו הראשון מקיים הקרקס פעילות חינוכית וחברתית בקרב נוער בסיכון, וכן משתף פעולה עם מוסדות חינוך וקרקסים במגזר הערבי; הקרקס גם פתח את דלתו לתלמידי החינוך המיוחד, מתוך אמונה כי תחומי פעילותו השונים אינם מתמקדים רק בבידור לשמו אלא יש בהם כדי לשמש ככלי טיפולי אפקטיבי ורב משמעות.

 

בית הספר הישראלי לקרקס אתר לגדול

 

בית הספר הישראלי לקרקס פועל תחת "העמותה לקידום מיומנויות הקרקס בישראל" (מלכ"ר), וזוכה להכרה של מועצת עמק יזרעאל אשר שותפה ותומכת בפועלו של בית הספר, לטובת תושבי המועצה.
בית הספר חבר בארגון "קראוון" – אשר מאגד קרקסים קהילתיים ברחבי אירופה ומפתח קשרים בינלאומיים ושיתופי פעולה הדדיים.

 

הקרקס החקלאי אתר לגדול

 

הקרקס פעיל מאוד בקרב נוער בסיכון ובמגזרים שונים כמו המגזר הערבי, אנו מאמינים כי הקרקס משמש כלי מצוין לטיפול אפקטיבי ורב משמעותי. גם בחו"ל פועל הקרקס בשיתוף העמותה למיומנויות הקרקס בישראל, וזוכה להכרה רבה מצד גופים בינלאומיים בתחום.

 

הקרקס החקלאי אתר לגדול

 

יום הולדת בקרקס


רוצים יום הולדת מקורי ואחר? חוויה מרגשת שכל ילד יזכור? יום הולדת בקרקס מציע פעילות מלהיבה, שכל ילד מוצא בה את מקומו: שעתיים של צחוק והפתעה, לצד אתגר והתנסות בשלל פעילויות.

יום הולדת בקרקס בנוי במתכונת של תחנות, לפי מקצועות הקרקס השונים. המשתתפים, עד 45 ילדים, עוברים בין התחנות ומתנסים באימון בשלל האמנויות השונות: התעמלות קרקע, ג'אגלינג, ואקרובטיקה אווירית.

יום הולדת בקרקס נחתם במופע הדגמה קצר של צוות הקרקס ובטקס יום הולדת לבבי המוקדש לחוגג/ת המאושר/ת.
אתם תביאו את הכיבוד, אנחנו נדאג לכל השאר!
צרו איתנו קשר כדי לתאם אירוע משלכם.

 

הקרקס החקלאי אתר לגדול

 

הקרקס החקלאי אתר לגדול

 

הקרקס החקלאי אתר לגדול

 

קייטנות הקרקס


• בקייטנות שלנו אנו מקפידים על שילוב מיוחד של לימוד מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, ביחד עם יחס אישי לכל ילד/ה, יצירתיות, כיף ואווירה משפחתית.
• צוות המדריכים מורכב ממגוון מדריכים מקצועיים אשר ילמדו את מיומנויות הקרקס – אקרובטיקה אווירית, ג'אגלינג, אקרובלאנס והתעמלות קרקע, ובנוסף צוות מדריכי נוער ילוו את הילדים לאורך כל היום ויעבירו פעילויות גיבוש וכיף.
• סדר היום בקייטנה הוא קבוע וכל הפעילויות מתקיימות במתחם ביה"ס לקרקס, באולם סגור ומקורר. בכל יום מתקיימים שיעורי קרקס מקצועיים ושיעורי העשרה שונים כגון: יצירת אביזרי ג'אגלינג, איפור-במה, הליכה על קביים, פעילויות מים (בחצר הקרקס), ועוד.
• בסיום הקייטנה מעלים כל משתתפי הקייטנה מופע סיום מרהיב להנאת ההורים ובני המשפחה. מופע הסיום מתקיים ביום האחרון בשעה 16:00. ביום זה כל הילדים מוזמנים להישאר בצהרון (כלול במחיר הקייטנה!)
• החלוקה לקבוצות הינה לפי גיל ורמה (מתחילים/מתקדמים), תוך התחשבות בצרכי הילדים. בכל קבוצה עד 12 משתתפים. סה"כ משתתפים בקייטנה – 48 ילדים מקסימום.
• בית הספר לקרקס פועל עם רישוי עסק וביטוח מתאימים ומעסיק מדריכים בהתאם לדרישות מנהל חברה ונוער, ובתיאום המועצה האזורית עמק יזרעאל. בכל שעות פעילות הקייטנה נמצא מע"ר מוסמך או חובש.

 

הקרקס החקלאי אתר לגדול

 

לפרטים נוספים: 072-3301172

 

צור קשר

 

 

מפת הגעה

 

 

לאטרקציה באזור

הוסף חוות דעתהמלצות:
Top