מפתח הזהב רחובות | לגדול
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

מפתח הזהב רחובות

0 (0)
מחירים
שעות פעילות
כתובת
קלמן גבריאלוב, 39 רחובות
תיאור הפעילות

מפתח הזהב רחובות

 

מפתח הזהב חדרי בריחה רחובות

 

מפתח הזהב- רשת חדרי הבריחה מפתח הזהב והמתקדמת בישראל.

בסניף רחובות תוכלו למצוא את חדרי הבריחה הבאים:

 

נסגר

 

החברים שלכם הלכו לטיול ביער ונעלמו! עליכם למצוא אותם ביער הקסום ולבטל את הכישוף  של המכשפה כדי למצוא דרך חזרה הביתה! בחצות היציאה מהיער תינעל ותישארו בו לנצח…

 

חדר בריחה היער הקסום אתר לגול

 

חדר בריחה הצוללת


אתם חוקרי אוקיינוסים וגיליתם צוללת אבודה. החלטתם להיכנס... פתאום הדלתות ננעלו והצוללת התחילה לטבוע. יש לכם 60 דקות בלבד כדי להחלץ.

 

מפתח הזהב חדרי בריחה - לגדול

 

חדר בריחה ביצי החלל


לא מזמן יצאו טייסי החלל למסע הסודי ביותר לאחד מכוכבי הלכת  במערכת השמש כדי לחקור אפשרות לחיים מחוץ לכדור הארץ.  להפתעתם גילו חומר מוזר שהחליטו להביא לארץ לחקור. החומר נחקר  במכון ויצמן תחת סודיות מוחלטת והמדענים מצאו מידע מהפכני שמעיד  על ציוויליזציה נוספת. אך המידע הסודי דלף לכנופיית חייזרים שהחליטו  לפלוש לכדור הארץ ולגנוב את המידע. הם הצליחו לפרוץ למעבדה  והמחקר נעלם. הממשלה הישראלית אירגנה משלחת של טייסי חלל כדי  להחזיר את המחקר לארץ. החייזרים הסתירו את המידע בביצי החלל  ומחזיקים אותם בחללית שלהם שבעוד זמן קצר תחזור לגלקסיה אחרת. על הטייסים שלנו להיכנס לחללית החייזרים, לאסוף את כל הביצים ובזהירות להחזירם לארץ.

 

מפתח הזהב חדרי בריחה - לגדול


חדר בריחה מלך הג'ונגל

 


סערת הבחירות הגיעה לג'ונגל!  החיות התפלגו ל2 מחנות! מי ינצח ויגיע לשלטון?  כל תושבי הג'ונגל יוצאים ומצביעים. תעזרו לאחד  המחנות לנצח! יש לכם הזדמנות חד פעמית להגיע  ולהשפיע בבחירות הלא רגילות. אז תבחרו לכם את  המועמד הראוי ותעזרו לו! תנסו להביא לו כמה שיותר  קולות. הזמן מתקתק, הקלפי ייסגר בעוד שעה!

 

חדר בריחה סודו של האדם הקדמון

 

אתם קבוצת ארכיאולוגים שחוקרים מערות עתיקות.  נכנסתם למערה שלפי סיפורי המקומיים, כל מי שניסה  להיכנס אליה, נעלמו עקבותיו.  פתאום התחלתם להרגיש שאתם חוזרים אחורה בזמן  ושמישהו מרמז לכם היכן נמצאת הדרך לחזור...  אתם סקרנים לגלות את סוד המערה,  אך נשארו לכם רק 60 דקות. כי הזמן הולך ואוזל ואתם  עלולים להיעלם עם הזמן.

 

חדר בריחה סודו של האדם הקדמון

 

חדר בריחה החדר של פרופסור רובנשטיין

 

פרופסור רובינשטיין ממש מסכן!  הוא איבד את הדרכון! 12 ראשי מדינות בדרך לבית  הלבן לשמוע את נאומו בנושא נשק גרעיני. המונית  כבר מחכה בחוץ. האם הפרופסור שלנו יספיק לטיסה? הכל תלוי בכם!

 

חדר בריחה החדר של פרופסור רובנשטיין

 

 

 

 

מפתח הזהב רחובות מפת הגעה

 

 

 

צור קשר

 

 

 

 

 

מקומות לימי הולדתימי הולדת לילדיםמקומות לבר/ת מצווהימי הולדת לבנותימי הולדת לבניםמקומות לחגוג יום הולדתחדרי בריחה לילדים ומשפחות

הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו