אקסרום | לגדול
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

אקסרום

0 (0)
מחירים
שעות פעילות
כתובת
רח' אהוד קינמון 29 בת ים (קומה 1)
תיאור הפעילות

אקסרום חדרי בריחה בת ים אתר לגדול

 

אקס רום - חדרי בריחה למשפחות בת ים

 

אקסרום מביאה לכם את החדרים המובילים והמתקדמים לכל המשפחה המתאימים במיוחד לילדים ולמשפחות, לימי הולדת, קבוצות,ימי גיבוש ועוד.

 

החדרים שלנו:

 

האלמנט החמישי

 

השנה היא 2263 שלום האנושות כולה בסכנה איומ והעולם עומד בפני הכחדה, , ישנה דרךאחת להציל את העולם והיא על ידי איסוף 4 היסודות שמרכיבות את היקום:

מים, אש, אויר ואדמה

 

חדר בריחה האלמנט החמישי אתר לגדול

 

האלמנט החמישי מגיע גם הוא לכדור הארץ אחת ל 5000 שנה, הבעיה שהספינה שעליה ממוקם האלמנט החמישי הותקפה ובשביל זה אנו זקוקים לכם, שתתגייסו להציל את העולם ואת האלמנט החמישי, האם אתם מוכנים?

 

האלמנט החמישי חדר בריחה אתר לגדול

 

מגרש השדים

 

האם אתם מאמינים בשדים? האם אתם יודעים שהשדים מתהלכים בינינו כל הזמן? האמונה מספרת שהשדים צופים בנו כל הזמן, מתבוננים ומחכים להזדנמנות המתאימה להשתלט על נפשותינו.

דוקטור דמיאן קאראס הוא פסיכאטר וכומר צעיר אשר מנסה לערוך טקס גירוש שדים בילדה קטנה בכדי להציל אותה מהדיבוק שדבק בה. אך הטקס נכשל והוא אינו מצליח ונעלם לפתע ללא עקבות, כאן אתם נכנסים לתמונה, אנו זקוקים לעזרתכם, כנסו לתוך הבית והצילו את הילדה, רק זיכרו- מרגע שנכנסתם לא ניתן לצאת.

 

חדר בריחה מגרש השדים בת ים אתר לגדול

 

אקס רום בת ים אתר לגדול

 

 

אקסרום בת ים טלפון: 072-3308884

 

אקסרום כתובת : אהוד קינמון 29 בת ים (קומה 1)

 

צור קשר

 

 

 

מפת הגעה

 

 

 

 

 

אטרקציותמקומות לימי הולדתימי הולדת לילדיםמקומות לבר/ת מצווהימי הולדת לבנותימי הולדת לבניםאטרקציות לבר/ת מצווהמקומות לחגוג יום הולדתחדרי בריחה לילדים ומשפחות ימי הולדת בחדרי בריחה

הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו