מדען נולד מבית אופק רחב | לגדול
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

מדען נולד מבית אופק רחב

5.0 (2)
מחירים
משתנה על פי הפעילות
שעות פעילות
גמישות
כתובת
ברחבי הארץ
תיאור הפעילות

מדען נולד מבית אופק רחב

 

מדען נולד יום הולדת מדעי 

 

קופון מדען נולד, קופון הנחה מדען נולד, הנחה למדען נולד

 

קסמי מדע יום הולדת מדעי מבית אופק רחב


מדען נולד


הפעילות "יום הולדת מדעי" מחולקת לשלושה חלקים עיקריים, כאשר חוגגי יום ההולדת יהיו כוכבי המופע וישתפו את חבריהם. המעבדה מגיעה למקום החגיגה זמן מה לפני האירוע בכדי לארגן את המופע ולהתכונן עם החוגגים למופע וללמד אותם את חלקם בפעילות המדעית.

יום ההולדת אורכת כשעתיים ומתאימה לגילאי 5-12. הפעילות מתאימה לקהל בכל סדר גודל ומתקיימת בכל מקום שתבחרו חוץ או פנים. המופע המדעי מתקיים עם מערכת הגברה מקצועית ומוסיקה העוטפת את החגיגה.

 

ימי הולדת עם מדען נולדמדען נולד מהלך הפעילות ביום הולדת מדעי:
 

חלק ראשון 


בחלק הראשון מציגים את מופע "קסם המדע". חלק זה יכול להראות למראית עין ממש כמו מופע קסמים אך להבדיל מהקוסמים במעבדה שלנו מסבירים ומגלים לילדים את כל הסודות שמאחורי קסמים אלו. כמו למשל:

·         איך הנייר נעלם בלהבה.

·         איך המים השקופים משנים פתאום את צבעם לצבע שבחרו הילדים.

·         איך אפשר לקרוא מחשבות בעזרת קרח .

·         הצגת חומר בטמפרטורה של כמעט מאתיים מעלות מתחת לאפס שבאמצעותו ניתן לשבור אפילו מוט פלדה.

·         איך קוסם מזיז חפצים בעזרת כוח המחשבה ללא שימוש במגנט או חוט שקוף.

·         "הרי געש" מתפרצים

·         נחשי קצף מתלקחים.

·         שיקויים צבעוניים.

·         ועוד המון תופעות מדהימות מעולם הקסמים והאפקטים הקולנועיים.


יום הולדת מדעי עם מדען נולד

יום הולדת מדעי של אופק רחב עשיר ביותר ומלא תוכן - לא תספיקו למצמץ ו... כבר תופתעו מחדש!


יומולדת מדעי עם מדען נולד


חלק שני 


בחלק השני של יום ההולדת אשר יתחיל מיד לאחר הפסקת הכיבוד והשתייה תערוך המעבדה טקס עוגה מיוחד לכבוד החוגגים ולאחר מכן תזמין את הילדים להשתתף בהפעלה מדעית המותאמת במיוחד לאופי הקהל.


יום הולדת מדע עם מדען נולד


חלק שלישי

 
בחלק השלישי... צפו להפתעה גדולה!!!
מופע אש צבעונית וזיקוקים!
בחלק זה המעבדה תגלה לילדים איך בסרט "הארי פוטר וגביע האש" יצרו את האש הצבעונית ואיך יוצרים את הזיקוקים הצבעוניים שנראים ביום העצמאות בשמיים, איך עושים אפקטים של ברקים ופיצוצים בסרטים ואיך לפני שנים היו מצלמים בחושך על ידי פלאש שפשוט תלוי באוויר...

 

ולסיום


הזמנתם יום הולדת מדעי? אם תרצו אופק רחב, תעזור לכם בארגון של "כל מה שמסביב" בעזרת הבר המדעי או במגוון ההפתעות המדעיות שניתן לרכוש - צלצלו והתייעצו.
יש לציין שהפעילות "יום הולדת מדעי" מרתקת גם את המבוגרים ולא רק את הילדים אז כדאי להזמין גם את ההורים לבוא להציץ... לא תצטערו לרגע שבאתם!יום הולדת מדעי עם מדען נולד

 

 

מדען נולד טלפון: 072-3301288

 

 

 

את המופע והסדנאות של מדען נולד, ניתן להזמין לאירועים שונים, ימי כיף, קייטנות ועוד.

 

 חוגי בית של אופק רחב-חוגי מדע לילדים בבית

 

מדען נולד חוגי בית

אופק רחב מציעה לכם לארח בביתכם חוג בית איכותי או להצטרף לחוג בית קיים באזור מגוריכם. חוגי הבית מתאימים לילדים בגילאי 4-12. במסגרת חוגי הבית מתחייבים אופק רחב, לרמת פעילות חסרת פשרות. החוג מתקיים בבתי המשתתפים בתאום עם ההורים בקבוצות של עד 10 משתתפים על מנת להעניק לכל ילד יחס אישי. חוגי הבית של אופק רחב מתקיימים באווירה ביתית המאפשרת לכם ההורים להתרשם מהרמה הגבוהה ואף ליטול חלק בפעילות דבר שמניסיון העבר יישמח בוודאי את ילדכם כאשר יוכל להתגאות בפניכם על הדברים שלמד ויצר במו ידיו. המדריכים מגיעים לביתכם עם כל הציוד הדרוש והופכים כל מפגש לחוויה בלתי נשכחת.

 

ימי כיף של אופק רחב

 

מדען נולד ימי כיף

חברת אופק רחב מקיימת ימי כיף מדעיים לילדי עובדים של חברות כדוגמת חברת אינטל, חברת גב ים ועוד רבות. ביום כיף מסוג זה מציעים לשלב מופע "קסמי מדע" כמופע המרכזי בתוספת תחנות של סדנאות יצירה מדעיות. כחלק מהמעורבות החברתית הראויה לשבח תורמות כיום חברות כדוגמת חב' אינטל, חב' כנס אינטרנשיונל, משרדי עורכי הדין גרוס חודק הלוי קלינהנדלר גרינברג לקהילה בכלל ולילדי שכבות המצוקה בפרט. באופק רחב מאמינים בדרך זו לקיום חברה מתוקנת ולחיזוק הרוח הישראלית ושמחים לקחת חלק פעיל בימי פעילות יזומים מסוג זה מטעם החברות וזאת בעלות מיוחדת עקב היות מטרת הפעילות נעלה.

 

פעילויות לקייטנות של אופק רחב

 

מדען נולד קייטנות

אופק רחב מציעה לקייטנות מכל סוג- חוגי מדע, מופעי מדע רבי קהל, סדנאות מדע ויצירה מיוחדות ברחבי הארץ. אם הינכם עומדים בפני פתיחת מחזור של קייטנה וכחלק מהמגוון שאתם מציעים קיימת אצלכם קייטנת מדע או טכנולוגיה אופק רחב תשמח להעשיר את התכנית שלכם בפעילויות הייחודיות והאיכותיות שלהם. כמוכן, מומלץ לארח בקייטנה שלכם את מופע "קסמי מדע" כמופע פתיחה או מופע מסכם.

 

מדען נולד בר מדעי לאירועים

 

אופק רחב שמחה להציג את המילה האחרונה בתחום האטרקציות החינוכיות אשר משתלבת בהצלחה בכל אירוע והפקה:
בר מדעי – בר נייד אשר ייצור המטעמים המוצעים בו מושתת על עיקרון בישול חדשני הידוע בשם "בישול מולקולרי"  ומהווה מופע של אפקטים חזותיים ותוצאה טעימה כאחד.קצת על הבר המדעי:

הברים הינם מתקנים ניידים בגדלים משתנים .
הבר ערוך להוציא גם מזון ומשקאות אשר יספק הלקוח.
בר מדעי - יכול להופיע כאטרקציה עצמאית או כתוספת המשדרגת כל אירוע.
בר מדעי - מתאים לקהל מכל הגילאים ומציג היצע התואם את אופי הקהל באירוע ,תהליך הייצור וההגשה של מטעמי ומשקאות. 
הבר מעוטר באפקטים מרשימים מעולם המדע.
בר מדעי - חוסך את טרחת מארגני האירוע בארגון המזון והמשקה ובפינוי הפסולת בתום האירוע.

 

מדען נולד שיטת "בישול מולקולארי":


בישול מולקולארי הינה דרך בישול חדשנית, שעושה שימוש בידע מדעי ובטכניקות מתקדמות ומביאה אל המטבח חוויה קולינארית מפתיעה ומרגשת. תכליתה של השיטה החדשנית היא לשנות את המבנה המולקולארי של המזון וליצור מגוון מנות מולקולאריות "מוזרות" כגון קציפת מלפפונים או "אוויר סלק". אחד החלקים המשמעותיים בחוויית המזון המולקולארי הוא אלמנט ההפתעה – מה שנראה למראית עין כממתק יכול להיות בטעם דומיננטי כשל עוף בקארי וכדומה. אנו בבר מדעי של אופק רחב מציעים גם למשל גלידות במגוון טעמים מיוחדים שמכינים באמצעות חנקן נוזלי – נוזל בטמפרטורה של 196- מעלות צלזיוס. תהליך ההכנה יוצר מראה של קלחת שדים המבעבעת ומעלה אדים קרים והתוצאה...טעימה במיוחד.


בר מדעי לאירועים-מטעמים ומשקאות מולקולארים
 

קצת על צוות - בר מדעי:

הצוות המפעיל את הבר המדעי עובר הכשרה ארוכה ויסודית במסגרת חברת אופק רחב
הצוות המפעיל את הבר המדעי בעל רקע בתחומי המדע וישמח להסביר לכם את התהליכים המתרחשים במזון אל מול עיניכם
הצוות המפעיל את הבר המדעי אדיב, מקצועי ושומר על היגיינה בעת הכנת והגשת המזון והמשקה.
קצת על המזון והמשקה המוגשים בבר מדעי:

בבר מדעי נעשה שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים ביותר
בבר מדעי ניתן למצוא מגוון משקאות ומטעמים המוגשים בכלים מדעיים (משורות, מבחנות,פיפטות וכדומה)
מהנדס המזון ואנשי המקצוע ישמחו להרכיב לכם מנות מיוחדות שיותאמו לאירוע שלכם בין אם מדובר ביום הולדת, אירוע חברה או קידום מכירות למוצר מסוים.
 

 

 

לאופק רחב מופעים בימתיים משעשעים עם תכנים מדעיים מעשירים לילדים וגם להורים

 


מופע "קסמי מדע"

המופע מציג תופעות מדהימות כגון אש צבעונית, נוזלים שמבעבעים לפתע בתוך הכלים הכימיים ומשנים צבעים ללא שום התראה, ענני ערפל הנוצרים מחומר בטמפרטורה של 196 מעלות מתחת לאפס, שבאמצעותו ניתן לגרום אפילו למוט פלדה להישבר. המופע אורך כשעה ורבע ומתאים לקהל במגוון רחב של גילאים החל מקטנטנים וכלה במבוגרים בכל גיל.

 

מופעים בהתאמה

אופק רחב מציעה מופעים ייחודיים המותאמים במיוחד להצגה על במות אל מול מאות זוגות עיניים מופתעות. באמתחתה מופעים בסדרי גודל שונים שניתן להתאימם לאופי האירוע, הן מבחינת משך זמן המופע והן מבחינת התאמת התכנים לסוג קהל הצופים. מבין הלקוחות של אופק רחב, נמנים קניונים בכל רחבי הארץ, חברות הפקות, עיריות ורשויות מקומיות – הפקת מופעים לבמות חג ואירועים חינוכיים, מלונות, בתי הארחה, חברות הייטק, עמותות ואגודות. כמוכן, אנו עומדים בקשר ישיר עם גופים הפועלים למען הקהילה וגאים להיות שותפים בהפקת ימי התרמה למטרות השונות בשיתוף אומנים ידועי שם.

 

 

מדען נולד טלפון: 072-3301288
 

 

 

לאופק רחב פעילות מדעית המתאימה לבתי ספר וגני ילדים ומגיעה עד פתח הכיתה

 

פעילות מדעית חינוכית לבתי ספר-אופק רחב

 

פעילויות אופק רחב לבתי ספר

מתוך מחשבה שלא פשוט לארגן נסיעה של כיתה או מס' כיתות לפעילות מדע מחוץ לכותלי בית הספר ועל מנת לצמצם למינימום את העלויות הכרוכות בכך מבלי להתפשר על איכות אופק רחב מציעים למנהלי/ות בתי הספר ורכזי/ות המדעים להזמין את ניידת המדע להתארח בבית ספרכם.

 

ניתן להזמין לבית הספר את הניידת אשר מעבירה פעילויות העשרה בנושאי המדע השונים בבתי הספר בכל רחבי הארץ. מערכי השיעור שהחברה מציעה מותאמים לתכנית הלימודים בבתי הספר ע"פי נתוני משרד החינוך. הניידת המדעית מאפשרת ל-4 עד 12 כיתות ביום אחד לחוות את "החוויה המדעית".

 

ניתן לבחור במפגש חד פעמי או בתכנית הכוללת 14 מפגשים במהלך הסימסטר. כל מפגש אורך 45 דקות וניתן לשלב אותו כשיעור מדע חווייתי ביום לימודים רגיל(שעות הבוקר) או לחילופין לערוך מפגש הורים וילדים בשעות הערב אשר מגבש את הורי וילדי הכיתה באמצעות "החוויה המדעית".

 

פעילות מדעית בבית הספר-אופק רחב

 

אופק רחב רשימת הנושאים המועברים:


1. החומר - מהו -המערך מקנה למשתתפים מושג בסיסי על עולם החומר וההבדלים בין החומרים בעולמנו, באם זהו צבע, קשיחות, פריכות וטמפרטורה והתנהגויות חומרים     שאין אנו פוגשים בחיי היומיום.

2. האוויר ותכונותיו- הרכב האוויר, תכונותיו של האוויר ושינויי הנפח בהתאם לטמפרטורה. המערך דן בשאלה - האם אוויר תופס מקום בכלל או שמא אם אין אנו רואים אותו     אומר הדבר שגם אינו תופס מקום. כלים בעולמנו שפועלים על עקרון האוויר.

3. תערובת או תרכובת - מה דומה ומה שונה. הגדרות המושגים תרכובת ותערובת וההבדלים העקרוניים ביניהם. לעיתים תהליך היווצרות התרכובת מעניין יותר מהתוצר         הסופי. כמה ממקרים אלו מוצגים בהדגמות אטרקטיביות. האם ניתן להפריד את מרכיבי התרכובת? ותערובת?..


4.גילגולי אנרגיה - במערך זה פותרים את הקושי שבהגדרת המושג אנרגיה. דנים בסוגי האנרגיה השונים הקיימים ומעברי האנרגיה בין צורוה השונות. מוזכר חוק שימור        האנרגיה ומומחש בהדגמות מעניינות. איך ניתן לנצל לטובתנו את האנרגיה הסולארית? איך היא יכולה להפוך לקינטית? ומהי אנרגיה פוטנציאלית?


5. מוצק נוזל או גז - כל חומר בסביבתנו נמצא במצב צבירה כלשהו. איך נשייך בוודאות חומר למצב צבירה כלשהו? איך עוברים ממצב צבירה אחד לאחר והאם לתהליך         הזה יש שם מיוחד? האם בכל תהליך המראה מעורב כלי טייס? איך עוברים ממצב צבירה מוצק ישירות לגז מבלי לעבור דרך הנוזל? אכן זה אפשרי. מערך חוויתי וקליל.


6. קול וצליל - במערך זה דנים בשאלה מהו צליל ואם יש לו צורות מסוימות, איך צליל מתקדם והאם קול עובר גם במתכת למשל או במים. היכן נע גל הקול מהר יותר. כל         אלו ועוד...

 

7. לחץ - תכונותיו ושימושיו – במערך מציגים את האפשרויות השונות לרתום את הלחץ לטובתנו ולהשתמש בו במכשירים השונים בהם אנו משתמשים בחיי היומיום.               לומדים להכיר מקרוב את מושג הלחץ ולחוש אותו. האם יש הבדל בין לחץ אוויר או לחץ בנוזל או בחומר אחר? עובדות מפתיעות על מושג הלחץ בהדגמות שבחלקן             מפעילות את התלמידים.


8. תעופה - מטוס או ציפור - מערך התעופה מציג את חוק ברנולי ומדגים את העיקרון של כוח העילוי. כמו כן מוצגים כדורים המרחפים על סילוני אוויר. ניתן לשלב במערך         סדנא לבניית דגמים של טיסנים ועפיפונים המפעילה את כלל המשתתפים. כמו כן ניתן לשלב פעולות אטרקטיבית של שיגור טיל העולה לגובה רב – כפעילות חוץ.

9. בעירה - משולש הבעירה וסוגי האש - במערך זה מציגים את משולש הבעירה, מציגים את הצדדים המעניינים של האש ואת התנאים ההכרחיים לקיומה. נעטוף את האש     בפחמן דו חמצני לדוגמא, האם היא עוד תבער? איך יוצרים אש צבעונית ובאילו חומרים משתמשים לייצור זיקוקים? אש שלא שורפת נייר - האם קיימת כזאת?

העשרה לבתי ספר-שיעור מדעים אופק רחב 

 

גנים הפעילויות המדעית של אופק רחב מותאמות לילדי גן בגילאי 4 - 6.

בפעילות זו ישנה נוכחות של הרבה צבעים. הילדים זוכים להרגיש ולגעת בחומרים שונים ולהתפעל מתופעות מדעיות מרתקות ומפתיעות. בנוסף אופק רחב מקיימות סדנאות יצירה לילדי הגן אשר בלעדיות להם. בתום הסדנא ייצא כל ילד לביתו עם תוצר אשר יהיה לו לזיכרון נעים מיום פעילות זה.

 

 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

 

 

סדנאות לימי הולדתמפעילי יום הולדת / הפעלות לימי הולדתהנחיית אירועים וימי הולדתקייטנותפעילות העשרההצגות ומופעיםימי הולדת לילדיםסדנאות מדעהפעלות לבר/ת מצווהיום הולדת מדעיימי הולדת לבנותימי הולדת לבניםהפעלות לילדיםהפעלות לברית/ה
Den Kabakov 04/02/2019
ההפעלה הכי מקסימה ומרתקת שלקחתי ליום הולדת! איש צוות פשוט מספר אחת ויודע להעביר את ההפעלה בצורה מצחיקה ומשעשעת. תודה על כול צומת הלב לאירוע. ממליץ בחום
שרית 14/11/2017
אתמול חגגנו יום הולדת עם אורי המדען.. היה מדהים, מצחיק, כיף! הבן שלי הרגיש מלך העולם וממש מדען ליום אחד! תודה לכם! ממליצה באהבה!

הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו