הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין אטרקציות לילדים

22 וחצי דקות של שלווה לתינוקות - ולהורים

הכתבה נוצרה בתאריך : 07/06/2006
שיתוף עם חברים בפייסבוק

בייבי מוצארט מהלכת קסם על נוית שקדי והנסיכה שלה

מאת: נוית שקדי

 

בפעם הראשונה ששמעתי על המונח בייבי מוצארט זה היה בטלפון מבעד למסך כבד של בכי. מי שסיפרה לי עליו הייתה חברתי הטובה רומי, שהפכה מאז לאורים והתומים שלי בכל הקשור לתינוקות. "אני עוד לא שמעתי על תינוק שבייבי מוצארט לא עזר לו," היא אמרה.

באותם ימים הנסיכה עסקה בעיקר בבכי אינטנסיבי מהשנייה שבה נפקחו שמורות עיניה היפות והגדולות עד לזמן שבו הייתה עוצמת אותן. לעומתה אני, באותם ימים, עסקתי בעיקר, בניסיונות להיטיב עמה. הקומבינציה שהייתה אהובה אז על הנסיכה הייתה להיות על הידיים שלי בעודי מטיילת ושרה לה... כל סטייה מהקומבינציה הנ"ל כמו נגיד עמידה או אפילו, רחמנא לצלן, ישיבה, הייתה  גוררת תגובה מיידית של רטינות עולות ויורדות שהיו נגמרות בדרך כלל בבכי.

 

כמובן, שששתי לנסות את ההצעה החדשה. טוב, יהיה נכון להודות שבאותם ימים הייתי מוכנה לנסות הכול. גם אם היו אומרים לי לוותר על ירקות ממשפחת המכליבים, מוצרי חלב, בשר, אורז, בננה, תה, קפה, קטניות, משקאות מוגזים משקאות מתוקים, מאכלים מתוקים, מאכלים מטוגנים, מתובלנים ועוד כמה דברים, אז הייתי מסכימה לוותר. כל מה שיכול להזיק לנסיכה ולגרום לה לגזים סולק לאלתר! אז קלטת וידאו? קטן עלי.

 

אני זוכרת את הנס בהתרחשותו. ממש כמו שמראים הילוך איטי בסרטים. אני זוכרת במדויק את התגובות של הנסיכה. את המבט שלה שהתמקד במסך, את העיניים הגדולות והחכמות שנפקחו מעט, את הרגליים והידיים הקטנות הבועטות ללא הרף, שהתרגעו להם, ואת הדקה הראשונה של השקט שאחריה היו... עוד דקות רבות של שקט מבורך! הנסיכה הייתה פשוט מרותקת!

 

ואז הבנתי. זה לא שהייתי אמא לא טובה עד אז. פשוט לא היה לי בייבי מוצארט.

תודה לך, גולי קלארק יקרה, תודה לך ושוב פעם תודה לך על היצירה החד פעמית המופלאה והמקסימה שקוראים לה בייבי מוצארט! תודה לך על 22 וחצי דקות של שלווה כפול כל יום בחייה של הנסיכה מגיל חודשיים עד בערך שמונה חודשים. הדקות האלה פשוט היו איי השפיות היומית שלי. אני והנסיכה חייבות לך ובגדול!

 

מחיר: 79.90 ₪.

להשיג בחנויות הספרים המובחרות.

קופונים לאטרקציות
שיתוף עם חברים בפייסבוק
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top