לגדול | אטרקציות לילדים | פעילויות לילדים | מקומות בילוי לילדים | טיולים בשבת | אירועים לילדים • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

40 שבועות-הסרט

הסרט המדהים על התפתחות העובר ברחם שהיה עד עתה בתשלום ניתן לצפייה בחינם באתר ה"כללית".

מאת: מערכת לגדול

הסדרה "40 שבועות" עלתה לשידור חינם באתר הכללית. הסדרה, פרי שיתוף פעולה של ה'כללית' וחברת התוכן מג'יקס מלווה את כל שלבי ההיריון שבוע אחר שבוע. בסדרה 40 פרקים כמספר שבועות ההיריון כשכל פרק בין 3-4 דקות מוקדש לנושא הנוגע לעובר ולאם: מתי העובר פוקח עין; מתי ומה הוא באמת שומע; איך הוא נראה בכל שבוע; איך הוא ניזון; בדיקת מי שפיר – כן או לא; יחסי מין בתקופת ההיריון; יוגה וטיפולים אלטרנטיביים; קורס הכנה ללידה עוד.

 

 40 שבועות-מתוך הסרט בכללית

כמו כן, ניתן לצפות באנימציות תלת מימד מרהיבות, ובתיעוד המסע המרתק אל תוך רחמה של האם ולהתחקות אחר 'שגרת יומו' של העובר בבטן האם ומחוץ לרחם. הסדרה מגישה לצופים מידע פרקטי, רפואי ומקצועי: אילו בדיקות לעשות, מתי, מה חשיבותן; קשר אם ועובר; התפתחות העובר ברחם; רגשות ושינוים פיזיולוגים אצל האם. הסדרה מאפשרת להעשיר את המידע על השירותים הניתנים לזוגות בתקופת ההיריון וזאת בצורה ויזואלית נוחה.

 

40 שבועות" הינה סדרה שפותחה במיוחד לאינטרנט. הגרסה הישראלית הופקה על ידי חברת התוכן מג'יקס בשיתוף פעולה ראשון מסוגו  עם שירותי בריאות כללית. הסדרה משלבת אנימציות תלת מימד מרהיבות ונדירות המתארות את 'שגרת יומו' של העובר בבטן האם. צילומי התלת מימד של העובר הופקו ע"י 35 אנימטורים ו-20 מדענים במסגרת קופרודוקציה אירופאית בתקציב חסר תקדים של 2.5 מיליון אירו. חברת מג'יקס (מקבוצת F.P.A.D) היא בעלת הזכויות הבלעדיות על החומרים בישראל ובמדינות נוספות. ההפקה הישראלית נעשתה בליווי מיטב מומחי ה'כללית' בתחום ההיריון והלידה וצולמה במרכזי בריאות האישה ובתי החולים של ה'כללית'.

 

את הסדרה '40 שבועות' ניתן לראות באתר הכללית בערוץ המשפחה, בכתובת:

http://clalit.tvinci.com/search.aspx?Search=40%20%D7%A9%D7%91%D7%95%D7%A2%D7%95%D7%AA 

הכתבה נוצרה בתאריך : 04/02/2008
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו