הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין לגדול

סוכות בגן גורו: פסטיבל פאן גורו

הכתבה נוצרה בתאריך : 12/09/2018
שיתוף עם חברים בפייסבוק

אטרקציית סוכות תשע"ט בצפון: 24 בספטמבר עד 1 באוקטובר 2018

 

פסטיבל פאן גורו בסוכות בגן גורו - אתר לגדול
צילום: יואב לוטרה


מגדל-תצפית אוסטרלי, מסלול צמרות אתגרי הכולל סולמות חבלים ועוד בסוכות בגן גורו

 

הפסטיבל הכי גבוה ואתגרי מגיע בסוכות לצפון - פסטיבל פאן גורו. בפסטיבל זה לראשונה בישראל נוכל לעלות למספר גבהים בצמרות העצים ולצפות בבעלי החיים בגן גורו מזווית חדשה ומרתקת במספר מסלולים, תוך כדי פעילות אתגרית.

 

המסלולים כוללים מגדל-תצפית אוסטרלי, מסלול צמרות אתגרי הכולל סולמות חבלים, אתגרי גובה ואומגות, וכן מתקני אתגר רבים וחדשים לגילאי 4-12.


המסלולים והמתקנים נבנו תוך התאמה מלאה לסביבת המחייה של בעלי החיים ויוצרים חוויה חדשה ונקודת מבט מקורית לכל אוהבי בעלי החיים, וגם לילדים הנהנים מספורט אתגרי על הגובה.

 

פסטיבל סוכות בגן גורו - אתר לגדול


במסלול במתחם הקנגורו יעמדו לרשות הילדים אמצעי ראייה למרחוק (משקפות, חרכי הצצה נסתרים) בעזרתם יוכלו לעקוב אחר התנהגות בעלי החיים בסביבתם הטבעית – ויוכלו להבחין מי חי באיזה גובה? כיצד נראים קנגורו מגובה מעוף הציפור? האם מצאתם את כל בעלי החיים אשר מסווים עצמם בצמרות העץ ממש? חוויה חדשה מנקודת מבט מרתקת!


כידוע, לחיים על העצים יתרונות רבים ומטרתם לאפשר לבעל החיים לשרוד טוב יותר. מגוון רחב של בעלי חיים (יונקים, חרקים, זוחלים וכמובן בעלי כנף) מנצלים את הגובה על מנת להישמר מסכנה ובה בעת, להשקיף למרחק ולאתר מזון. לנו בני האדם העלייה לגובה תמיד מביאה עמה זווית ראיה ייחודית ומפתיעה.


במהלך הפעילות תוכלו להתנסות בהליכה אתגרית ובאמצעותה להבין את היכולות המורכבות שבעלי חיים שונים סיגלו לעצמם על מנת להתנייד בגובה.
כמו כן תתאפשר תצפית על בעלי החיים ובאמצעות פעילות חקר לבחון את מבנה גופם של בעלי החיים מזוויות אחרות ולגלות יתרונות שמהקרקע לא תמיד בולטים.

 

סוכות בגן גורו - קיבוץ ניר דוד. טלפון 072-2238829

הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 24 בספטמבר ועד 1 באוקטובר כולל - חול המועד סוכות ושבתונים בין השעות 09:00-18:00. ערבי חג ושישי בין השעות 09:00-15:00.

מחיר כרטיס משולב לגן גורו וגן גו יורה כולל פסטיבל פאן גורו: 59 ש"ח לכרטיס למבוגר/ילד מגיל 2 ומעלה.
 

 

 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top