ציוד לבית ספר מאתרים בחו"ל | קלמרים לבית ספר 2023 | כלי כתיבה בי"ס 2023 • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

ציוד לבית הספר מחו"ל 2023

קולקציית התיקים, כלי הכתיבה הקלמרים, היומנים והמחברות לשנת הלימודים הקרבה מאתרי המכירות הגדולים בעולם.

מאת: מערכת לגדול 

 

קניית ציוד לבית הספר מאתרי אינטרנט בחו"ל:

 

לפני שתשלפו את כרטיס האשראי, חכו רגע... קראו את הטיפים הבאים כדי שהקנייה גם תעבור בשלום והמוצר שרציתם אכן יגיע ליעדו בשלום.

 

זמן הגעה

אם הגעתם עד לכאן אתם כנראה מאלו שאוהבים להתכונן מראש! התכנון המוקדם הוא שלב קריטי בקניית ציוד חזרה לבית הספר. במדינתנו הקטנה שאוהבת מאוד בשנים האחרונות לקנות הכול מאתרי המכירה הגדולים בחו"ל יש מספר נקודות תורפה שמי שבקיא בנפלאות הקנייה באינטרנט מודע אליהן בדרך כלל, נקודת התורפה העיקרית היא זמני המשלוח הארוכים בדרך כלל, המיקום הגיאוגרפי של ישראל ואי היכולת להעביר לישראל סחורות דרך היבשה גורמים בדרך כלל לזמני הגעה ארוכים במעט, תוסיפו לכך את מערכת דואר ישראל המסורבלת ותקבלו זמן אספקה שבדרך כלל לוקח כחודש ימים, לכן רצוי וכדאי מאוד לבצע הזמנה לציוד בית ספר כחודש וחצי לפחות לפני תחילת שנת הלימודים

 

חוות דעת

 

אתרי האינטרנט הגדולים כמו איביי, אלי אקספרס, אמזון ועוד.. מלאים בחנויות ומוכרים נמרצים הרוצים מאוד למכור את מרכולתם. אתם כצרכנים לא תמיד יודעים מיהו המוכר שעומד מצידו השני של המחשב, לכן רצוי ומאוד מומלץ לקרוא את חוות הדעת על החנות ולשים דגש במיוחד על איכות המשלוח, האריזה וזמני ההגעה שקונים אחרים חוו בהזמנות קודמות של מוצרים שהם רכשו מהמוכר הספציפי.

 

מספר מעקב

 

לאחר ביצוע ההזמנה בחנות וסיום תהליך התשלום ההזמנה שביצעתם תועבר לטיפול ומשלוח, אנו ממליצים מאוד לרכוש בחנויות המספקות מספר מעקב לפריט שהזמנתם, דבר שיכול למנוע הרבה מאוד עוגמת נפש במקרה של תקלה במשלוח.

 

מה לקנות?

 

או, טוב ששאלתם..

המגוון עצום! יש אין סוף חנויות, אין סוף דגמים, אין סוף צבעים וצורות וכדי לא ללכת לאיבוד בים האפשרויות המלצתנו היא לערוך מראש רשימה מסודרת של מה שאתם מחפשים ופשוט לחפש ספציפית את המוצרים שרשמתם, הדבר יחסוך לכם שעות של חיפוש באתרים.

 

המלצות לקניית מוצרים לבית ספר מחו"ל- לגדול

 

אז באילו אתרים מומלץ לרכוש: 

E BAY

עלי אקספרס

 

קישורים לדוגמא:

עמוד של כל תיקי בי"ס לילדים באיביי

תיק קבוצת כדורגל מאיביי

תיקי גיבורי על לילדים מאיביי

חודים לעפרונות חודים מאיביי

מחקים מאיבי

 

 

תיקים וילקוטים לבית ספר 2023

הכתבה נוצרה בתאריך : 28/05/2023
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו