הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו
בית >מגזין ימי הולדת לילדים > יום הולדת בכיף

מגזין ימי הולדת לילדים

יום הולדת בכיף

הכתבה נוצרה בתאריך : 18/01/2010
שיתוף עם חברים בפייסבוק

יום הולדת שוקולדת, יום הולדת בסגנון קרב סכינים, הפעלת יום הולדת עם תחנות בישול שונות ועוד רעיונות מגניבים של שף בכיף ליום ההולדת של הילדים שלכם.

מאת:מערכת לגדול


סדנת שוקולד

תוכניות הבישול הפכו בשנים האחרונות ללהיטים טלוויזיוניים אהובים וכמו בטלוויזיה כך גם בעולם האמיתי סדנאות הבישול הפכו לאטרקציה פופולארית ומהנה. אחד המפעילים המקוריים שיש כיום בז'אנר הזה הוא שף בכיף. סדנאות הבישול לימי הולדת של שף בכיף הן סדנאות המעניקות לילדים את האפשרות ללמוד ולהכיר את מוצרי המזון שהם אוכלים, ריחות וטעמים ייחודיים. 
לשף בכיף מגוון סדנאות בישול המותאמות לילדים בגילאים שונים. הנה כמה מהסדנאות: יום
הולדת "מעצבים עוגות"- כל ילד מקבל עוגה אישית ולומד לקשט ולעצב אותה, יום הולדת "סיפור טעים" - בסדנא הזאת ייבחר סיפור ידוע שיש בו אזכור לאוכל וביחד עם הילדים יוכנו המטעמים הקשורים לסיפור, יום הולדת "עציץ טעים" - בתחילה כל ילד יאפה עוגה בתוך עציץ, בהמשך כל ילד יקבל מספר עוגיות בצורות שונות על מקל, אותן הוא יעטר וישתול בתוך עוגת העציץ, יום הולדת בסגנון שוקולדת - הילדים יעצבו, יפסלו ויגלגלו מגוון של מטעמים משוקולד .לקינוח, הפתעה - פונדו שוקולד,יום הולדת בסגנון קרב סכינים - הפעלה תחרותית בסגנון תוכנית הטלוויזיה, בה מחולקים הילדים לשתי קבוצות. כל קבוצה מכינה ארוחה תוך כדי התמודדות מול הקבוצה השנייה, מבשלים יום הולדת - הילדים מבשלים את ארוחת יום ההולדת ביחד ולאחר מכן יושבים לאכול יחד ויום הולדת בסגנון חגיגתא - אירוע המורכב ממספר תחנות שונות. בכל תחנה חוויה יצירתית שונה. הילדים יחולקו לקבוצות ויעברו בין התחנות השונות ויתנסו במגוון של פעילויות.


הפעלות לילדים

שף בכיף דואגים להביא איתם את כל הציוד לאירוע: מפות, תנורים וכלי מטבח ואפייה. בנוסף, ניתן להזמין גם צילום לאירוע וקליפ ערוך במחיר מיוחד ובתיאום מראש.

 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top