הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו
בית >מגזין לגדול > פורים בצריף בן-גוריון

מגזין לגדול

פורים בצריף בן-גוריון

הכתבה נוצרה בתאריך : 18/02/2020
שיתוף עם חברים בפייסבוק

פעילות לכל המשפחה בצריף בן גוריון בפורים 2020 

 

צריף בן גוריון פורים 2020, לגדול
 

 

פורים 2020, ימים שלישי ורביעי, 10-11 במרץ, בצריף בן-גוריון בקיבוץ שדה בוקר

 

הוא הסתובב בחליפות מרשימות וגם במכנסי חאקי קצרים, חבש כובע טמבל בארץ ותרבוש בתורכיה. אין ספק שלדוד בן-גוריון היו "דמויות" רבות.
לכבוד חג פורים, החליטו בצריף בן-גוריון בשדה בוקר, להכיר את הצדדים הרבים של ראש הממשלה הראשון, בעזרת המשחק הנוסטלגי בו ניתן להלביש את דמויות בתלבושות שונות בעזרת סקוטצ'ים.


הילדים יוכלו לבחור מבין 10 סטים של תלבושות, את כולן לבש בן-גוריון במהלך חייו, ולהדביק אותן על דמותו. את חלק מן התלבושות המקוריות המבקרים גם יוכלו לראות לאחר מכן תלויות בחדר השינה של בן-גוריון, שהוא חלק מן הביקור באתר.


מי שירצה גם לראות את בן-גוריון עצמו לבוש בכמה מן התלבושות, לצד הפעילות יוצגו תמונות שלו ממסעותיו בארץ ובעולם, לבוש באותם פריטים, וגם בכמה "תחפושות" אחרות: בלבוש בורמזי מסורתי, בחליפות מהודרות (אותן לבש רק כשהיה ממש חייב), חובש תרבוש תורכי, לבוש בחליפה צבאית, בבגדי החאקי המפורסמים ועוד.

 

צריף בן גוריון פורים 2020

צילום: צביקה שמעיה

 

 

ביום שלישי 10.3 תתקיים באתר סדנה מיוחדת, בה ילמדו הילדים להכין בובה של בן-גוריון ולאחר מכן יוכלו לבחור מבין סטים מיוחדים של תלבושות, אשר את כולן לבש במהלך חייו, ולהלביש אותן על הבובה שיצרו. את חלק מן התלבושות המקוריות המבקרים גם יוכלו לראות לאחר מכן תלויות בחדר השינה של בן-גוריון, במהלך הביקור בצריף, שנשמר כמו שהיה בימי חייו.

ביום רביעי, 11.3 המבקרים יכינו מסיכות בדמותו של בן-גוריון, ולאחר מכן יוכלו הילדים ללבוש את בגדי חאקי המפורסמים, כמו אלה שלבש בן-גוריון. עם התלבושות, המבקרים יוכלו להצטלם לצד הפסל של בן-גוריון עומד על הראש.

בימי הפעילות יוכלו המבקרים לרכוש חוברת מדבקות המכילה את כל התלבושות של בן-גוריון, להמשיך להלביש ולחפש את בן-גוריון במגוון תלבושות בבית.

בנוסף לפעילויות, יוכלו המבקרים ליהנות מביקור בצריף המקורי של פולה ודוד בן-גוריון ולקבל הצצה לחייהם בצריף. הם יחשפו בדרכים שונות לדמותו של בן-גוריון, ישחקו במשחקי מחשב שעוסקים בנגב, בצה"ל ובתפקידו של הנוער ויצפו בסרטון אנימציה על חייו ומנהיגות של בן-גוריון.

 

פעילות פורים בצריף בן גוריון אתר לגדול

צילום: צביקה שמעיה
 

 

פורים בצריף בן-גוריון בקיבוץ שדה בוקר.

טלפון: 072-3319809

שלישי ורביעי, 10-11 במרץ, בין השעות 11:00-15:00.

האתר יהיה פתוח בשעות 8:30-16:00. יש להגיע עד שעה לפני שעת הסגירה.
מחיר: 15 ₪ לילד (עד גיל 18) 20 ₪ למבוגר

 

מלאו את פרטיכם ונשמח ליצור אתכם קשר בהקדם

 

 

פעילויות פורים 2019

 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top