הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו
בית >מגזין ימי הולדת לילדים > קליוסטרו-ימי הולדת למתבגרים

מגזין ימי הולדת לילדים

קליוסטרו-ימי הולדת למתבגרים

הכתבה נוצרה בתאריך : 08/09/2011
שיתוף עם חברים בפייסבוק

 

קליוסטרו קוסם לילדים

קליוסטרו עושה נפלאות, כל השאר זה אחיזת עיניים....ואפילו המחיר קוסם!

 

ילדים מגילאי 9 ומעלה דורשים ומקבלים התייחסות של בוגרים לכל דבר, קוסם עלול להיתפס בעיניהם (בטעות) כמשהו ילדותי.

קליוסטרו מציע תוכנית למבוגרים המותאמת לגיל המתבגרים. הקסמים מדהימים ומיוחדים ומתעסקים בעיקר בטלפתיה ובקריאת מחשבות. התכנים מתוחכמים, מרתקים, קצביים (ממש כמו באינטרנט) השפה היא שפת הנוער השייך לעולם של למסרים סלולאריים ושפת הצ'אטים.

 

ימי הולדת לילדים מגיל 9 -קליוסטרו הקוסם

 

ולמרות זאת, התוכנית היא 'קלאסית' במלוא מובן המילה, היא שומרת על חשיבה יצירתית, תחכום ואינטליגנציה גבוה. במרכז האירוע ילד/ת החגיגה, מידת המעורבות של החוגג/ת תלויה ברצונו ותיקבע לאחר שיחת טלפון אתו והיא יכולה לכלול-

 

ביצוע קסם מדהים משותף עם הקוסם

ביצוע קסמים לבד

הפיכה לעוזר/ת קוסם בדמות מצחיקה

אנונימיות מוחלטת (לביישנים...)

ואין אפילו 'זנב של ארנבת' או מטפחת צבעונית אחת .....

 

קסמים לילדי--טלפתיה, קריאת מחשבות יום הולדת קסמים-קליוסטרו

 

התכנית האומנותית:

חלקה הראשון של התוכנית כולל מופע קריאת מחשבות, טלפתיה ועוד. אורך החלק הזה של המופע כשעה והוא מפעיל את הצופים כקבוצה וכיחידים ומשאיר את חותמו לשנים. לאחר הפסקה קצרה אנו עוברים לסדרת שעשועונים מתוחכמים ממש כמו בטלוויזיה הכוללים שעשועונים היתוליים, משחקי טריויה ע"פ נושאים, וחידות בלשיות מתוחכמות בסה"כ אורך כל התוכנית הוא כשעתיים כולל הפסקה קצרה לכיבוד והתרעננות. ניתן לשלב לימוד קסם או שניים וחלוקתו בסוף התוכנית כמתנה לכל ילד.

 

מסיבת יומולדת עם קליוסטרו היא תוכנית שגובשה לאורך 30 שנה ואלפי מסיבות מוצלחות., התוכנית תותאם לצרכים שלכם ולרצון של 'כוכב/ת יומההולדת'  הוא/היא  הילד/ה החוגגים את יום הולדתם.  במרכז המסיבה 'כוכב/ת יומההולדת'  ותשומת הלב והזרקורים' מופנים אליהם. קליוסטרו ישמח להיענות לכל בקשה מכל סוג שהוא שתשמח את כוכב יומההולדת.

 

מאוד מומלץ (הרבה ניסיון מוצלח...) להוסיף לחגיגה 'שיעור פרטי בקסמים' בסמיכות למסיבה דבר שמאפשר הכרות מקדימה עם 'הקוסם הגדול', ושילוב של הילד במופע בקטע סולו. המחיר באמצע השבוע נמוך יותר ממחירי סופשבוע, כדאי לזכור שתמיד אפשר לחגוג יומהולדת בשניים בכדי לחסוך, התחייבות של הקוסם ששני הילדים יזכו להרבה תשומת לב.

 

למעוניינים במסיבות קטנות ואינטימיות המיועדות לקבוצה של 15-10 ילדים ניתן להזמין 'סדנת קסמים חגיגית' הכוללת מיני מופע, ובעיקר סדנת קסמים בה לומדים ומקבלים במתנה 5 קסמים מדליקים, משחקים משחקי מחשבה, אוכלים עוגה ונהנים.

 

לוח זמנים:

כדאי לקחת בחשבון 'איחור קבוע' בהגעת האורחים של 20-30 דק, אפשר למשל להזמינם לשעה 17:00 מתוך ידיעה שיגיעו בגלל זה סביב 17:20. (זאת השעה שנתחיל במופע) במהלך ה 20 דק' האלו הילדים מתכנסים, ברקע שירי יומולדת וכמו גדולים הם מדברים בינם לבין עצמם. (בעברית 'מינגלינג')

אורך התוכנית :

שעה וחצי כולל ההפסקה. אורך כל מסיבת יום ההולדת שעתיים, דהיינו מסיבה שהילדים הוזמנו לשעה 17:00, ההורים מוזמנים לאספם בשעה  19:00 והמופע יתחיל ב 17:20.

מתי הקוסם מגיע:

הקוסם בעצמו מגיע 20 דק'  לפני השעה הרשומה בהזמנה ומתחיל את המסיבה 20 דק' לאחר הזמן המתוכנן הרשום בהזמנות, למשל אם הילדים הוזמנו לשעה 17:00 הקוסם יגיע בסביבות 16:40 והמופע יתחיל בשעה 17:20 לערך.

כיבוד ושתייה:

מניסיון שנצבר מומלץ בחום להסתפק בהפסקה בחצי פיתה עם חומוס/נקניקיה וקטשופ/שוקולד או לחילופין פיצה . ממתקים בצלחות חד פעמיות בעיקר מתפזרים על הרצפה !!! אבל אם אתם חייבים ממתקים  מומלץ בצלחות אישיות ולא בקערות קבוצתיות, יש להניח את הכיבוד מכוסה הרחק מהישג ידיהם של הילדים, אם אפשר להשיג כוסות קרטון גדולות מהסוג שמשמש לפופקורן בקולנוע זה הכי טוב ושומר על ניקיון יחסי. שתייה מסוג אחד בכוסות חד פעמיים, הוכח מחקרית שילדים אוהבים פטל או קולה. עוגות עם קרם מחלקים בדרך הביתה.

פנים/חוץ:

קליוסטרו לא מקיים מסיבות בחוץ, במקרה שיש חצר בבית ניתן לקיים את החלק הראשון של מופע הקסמים בתוך הבית ואת שאר הבאלאגן בחוץ, (בכל מקרה לאורך כל המסיבה הילדים ישובים ורגועים על הרצפה). קסמים לא עובדים כראוי בחוץ, האש נכבית, המטפחות עפות ברוח ובכלל קשה לרכז ילדים שהטבע מסביב.

מה צריך להכין:

הקוסם זקוק לקומפקט דיסק נגיש באזור ההופעה, רק לצורך מוסיקת רקע אותה הוא מביא על דיסק, . לא לשכוח: עוגה עם נרות, מצלמה, כיבוד אישי לילדים, שתייה,  בלונים חובה לקשור וגבוה...בלונים חופשיים גורמים להתרוצצות מיותרת.

צילומים/וידיאו: ניתן לצלם במצלמת סטילס כמה שרוצים, צילומי וידיאו לצרכי תיעוד (5 דק' ראשונות של המופע) אפשריים, לא ניתן לצלם את כל המסיבה בוידיאו (בגלל סודיות הקסמים ועניין זכויות היוצרים).

 

קליוסטרו-קוסם מקצועי

 

לכל סוגי ימי ההולדת של קליוסטרו

 

רוצים לראות את קליוסטרו בפעולה:

סרטונים, מאמרים, תוכניות של קליוסטרו ועוד

לפרטים נוספים :

טלפון: 03-6888570,052-4000809

דואר אלקטרוני: hakosem1@gmail.com

אתר: קוסם,קוסמים, קליוסטרו הקוסם, חנות קוסמים ומיוחדים

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top