הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין אטרקציות לילדים

משחקיית פולה פולה בילו סנטר

הכתבה נוצרה בתאריך : 30/03/2013
שיתוף עם חברים בפייסבוק


במתחם בילו סנטר, מעל קומת המזון המהיר, מסתתרת לה פנינה אמיתית של חוויה לילדים. משחקיית פולה פולה מכילה בתוכה את כל האטרקציות שילדים מחפשים בג'ימבורי, ולא שוכחת לפרגן גם להורים.

 

המקום נסגר!


פולה פולה בילו סנטר

מתחם המשחקייה ענקי ומשתרע על פני שתי קומות. המקום מרווח ולא ניכרת צפיפות גם בשעות השיא, כשעשרות ילדים מקפצים להם בין המתקנים הרבים. מלבד המרווח, יתרונות פולה פולה הבולטים הם במגוון הרחב של האטרקציות, בטיפוח ובתחזוקה הקפדנית, העיצוב, הבטיחות וכן משחקי שולחן ייחודיים שבנה יוסי, מבעלי המקום.

פולה פולה בילו סנטר
 

בפולה פולה ימצא כל ילד את מבוקשו - מגיל חצי שנה ועד 16. במקום שני מתחמים לפעוטות עד גיל 3 הכוללים משחקים התפתחותיים מוצמדים אל הקיר, קומפי, משחקי קואורדינציה, טרמפולינה, בריכת כדורים, נדנדות, בימבות ועוד.


משחקיית פולה פולה בילו סנטר

לילדים הגדולים יותר מספר מתחמים בחדרים שונים:
חדר קינקט, חדר פלייסטיישן ומכוניות מירוץ עם שולחנות הוקי-אוויר וכדורגל, פינת טרמפולינה לגדולים, פינת בריכת כדורים עם קליעה למטרה, מגלשות, אומגה, וחדר שולחנות עץ ייחודיים של מכוניות, לגו, מגנטים, מטבח-משחק גדול ועוד.


ג'ימבורי פולה פולה

ולהורים? פינת ישיבה ענקית ומרווחת, מטופחת ועם ציורי קיר מרהיבים. במקום שתיה חמה וקרה, עיתונים, מכונה לממכר חטיפים וחיבור אלחוטי לאינטרנט. משם אפשר לשבת בניחותא ולהשקיף על רוב מתחמי המשחקים.

ג'ימבורי פולה פולה בילו סנטר
 

מי שעומד מאחורי משחקיית פולה פולה בילו סנטר, אחת מרשת של שתי משחקיות (השניה בקניון קרית אונו), הם בני הזוג אבלין ויוסי, הורים לארבעה שעזבו את עיסוקיהם לטובת הגשמת חלום – הקמת מתחמי פעילות מתוך מחשבה על טובת הילדים וההורים. וניכר שהכל נעשה באהבה ומתוחזק באופן מעורר הערצה על בסיס יומיומי.


פולה פולה בבילו סנטר

במשחקייה ניתן לערוך גם ימי הולדת וימי כיף חווייתיים בניהולה של אבלין, עם או בלי מפעיל. במקום חדר יום הולדת ייעודי לשם כך.

משחקיית פולה פולה:
המקום נסגר


 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top