הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו
בית >מגזין אטרקציות לילדים > רכיבה בטוחה על אופניים

מגזין אטרקציות לילדים

רכיבה בטוחה על אופניים

הכתבה נוצרה בתאריך : 08/09/2016
שיתוף עם חברים בפייסבוק

מומחי מרכז שניידר לרפואת ילדים מקבוצת הכללית בהמלצות לקראת יום כיפור

 

אופניים לילד טויס אר אס

 

פרופ' יחזקאל ויסמן, מנהל היחידה לרפואה דחופה במרכז שניידר לרפואת ילדים מציין כי ביום בכיפור, עקב שהיית ילדים רבים ברחובות, קיימת סכנה גדולה להיפגעות ילדים. מדי שנה מספר הילדים הנפגעים מרכיבת אופניים, סקייטבורד, קורקינט ורולר-בליידס ביום כיפור, הולך וגדל. בשנה האחרונה עלה מספר המקרים של היפגעות פיזית כתוצאה משימוש באופנים חשמליים.


על מנת להימנע ככל האפשר מפגיעות, יש להקפיד על חבישת קסדה, מגני ברכיים ומרפקים בכל רכיבה על אופניים, קורקינט, סקייטבורד ורולר-בליידס. את הקסדה יש להתאים לראשו של הילד. בנוסף, רצוי להימנע מרכיבה בלילה.


במידה והילד נחבל וסובל מחתכים, יש לטפל בחתך על מנת להפסיק את הדימום ולמנוע זיהום והצטלקות. אם החתך שטחי, אינו מדמם, אינו מערב את הפנים או אברי המין ואין חשש לגוף זר באזור - ניתן להימנע מתפירה.
יש ללחוץ על החתך עם תחבושת לעצירת הדימום, לרחוץ היטב במים ובסבון, למרוח משחה אנטי ספטית, כדוגמת פולידין, ולכסות בפד גאזה. בהמשך יש לבדוק מדי יום את החתך ולחפש סימני זיהום: אודם, נפיחות או הפרשה. במידה ומופיע, יש לפנות לטיפול רפואי.


יש לפנות מיידית לעזרה רפואית אם החתך גדול, עמוק וממשיך לדמם אחרי הפעלת לחץ במשך 10 דקות, או הוא מערב את אזור הפנים או אברי המין.
גם חתכים שנגרמו מחפץ מזוהם, מצריכים פנייה לרופא. יש להתייעץ עם הרופא לגבי חיסון לטטנוס. כמו כן, אין להוציא גוף זר מפצע - לעיתים הגוף הזר עצמו מונע דימום רב. יש לפנות במקרה זה לחדר המיון הקרוב.

מרכז שניידר
 

איך מתאימים אופניים לילד

 

משחקים בבית ליום כיפור

 

דפי צביעה והדפסה בנושא יום כיפור

 

מתכונים לארוחה המפסקת

 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top