הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין קניות לילדים

משחקי קופסא משפחתיים

הכתבה נוצרה בתאריך : 05/03/2016
שיתוף עם חברים בפייסבוק


בימי החורף הקרירים וגם סתם בערב משפחתי שמתחשק לשחק יחדיו- נצלו את ההזדמנות להוציא את כל משחקי הקופסא והיצירה מהארונות והמגירות... לפניכם כמה דוגמאות למשחקי קופסא כולל מחירים.משוך בגזר
הארנב יושב בראש הגבעה ושומר על הגזרים שלו יומם וליל. מסובבים את החוגה כדי לדעת כמה גזרים יש להוציא מהגינה שלו ואוספים לתוך הסל.
יש לשים לב שאחד מהגזרים באופן אקראי יקפיץ את הארנב.
מינימום משתתפים: 2. מקסימום משתתפים: 4.
המנצח הוא המשתתף אשר תופס את הארנב
גילאים: 4+
המשחק מפתח מוטוריקה עדינה, מפתח מוטוריקה גסה, מפתח כישורים חברתיים, מיומנויות למידה
מחיר: 110 ₪. קודקוד.

משחק משוך בגזר קודקודצילום: אדם הרצנו

 

צפרגול
לוחצים במהירות על לחצן הצפרדע על מנת לאכול כמה שיותר כדורים.
מינימום משתתפים: 2. מקסימום משתתפים: 4
הצפרדע שאכלה הכי הרבה כדורים היא המנצחת!
מתאים לילדים מגיל 6
מחיר: 75 ₪. קודקוד.

צפרגול משחק קופסא קודקוד


מונופול סובב עולם
בגרסה מיוחדת זו של מונופול, קונים את האתרים הכי מתויירים בעולם.
מינימום משתתפים: 2. מקסימום משתתפים: 4.

מונופול סובב עולם

 

רביעיות
משחק קלפים בנושא יבשות ומדינות
המשחק מקנה ידע גאוגרפי רחב בדרך מהנה לכל המשפחה. באמצעות המשחק, הילדים לומדים לקשר בין המדינות, היבשות והדגלים שלהן בדרך משחקית וקלילה.
הילדים רוכשים את המידע באמצעות משחק כך שהמידע נשאר בזיכרונם לאורך זמן.
המשחק פותח ע"י הפסיכולוגית שרון צונץ, מומחית לטיפול בילדים והדרכה הורית, נועד לאפשר בילוי זמן משותף בדרך חווייתית ומהנה, גם כאשר הילדים נמצאים בשלב התפתחותי שונה ובגילאים שלכאורה אינם תואמים משחקים קוגניטיביים אחרים.
מחיר: 30 שקלים. חברת ספרק טויס.

משחק רביעיות יבשות ומדינות

 

החבילה הלימודית - 3 משחקים בחכמולוג אחד
החבילה מעניקה לילדים ידע בנושאי הליבה:
חשבון שעון: חיבור, חיסור והכרת השעון.
משחקי שפה: הפכים, מילים נרדפות וחרוזים.
אנגלית: מילים בשפה האנגלית.
המשחק כולל:
6 לוחות משחק בנושא חשבון שעון.
6 לוחות משחק בנושא משחקי שפה.
6 לוחות משחק בנושא אנגלית.
54 כרטיסיות משחק.
מחיר: 100 שקלים. חברת ספרק טויס

משחק קופסא ספארק 3 ב 1

5 משחקים של קודקוד עד 49 ₪:


BLOCK 5
המשחק בלוק 5 הוא משחק קלפים מבריק המבוסס על חשיבה מתמטית ועל זריזות מחשבתית המתאים לכל המשפחה. חוקי המשחק פשוטים: בהתחלה על המשתתף ליצור רצף קלפים השווה בסכומו ל-5, חסמת רצף של 5 שורות? מתחיל רצף חדש בעל ערך מספרי שלם.
מינימום משתפפים: 2
מחיר: 49 ₪.


טנגרם
המשחק טנגרם הוא משחק חשיבה סיני עתיק, בגרסה חדשה.
כל משתתף מקבל שבע צורות באותו הצבע. בעזרת שבע הצורות האלה ניתן ליצור את כל הדגמים שעל כל הקלפים. מיועד עבור גדולים וקטנים אשר יכולים לשחק ביחד ועם דרגות קושי שונות, טנגרם הינו משחק חשיבה מאתגר עם הוראות פשוטות במיוחד.
למשתתף אחד עד 2
מחיר: 41 ₪.

משחק טנגרם קודקוד


הרמז
שואלים שאלות מכוונות אודות קלפי הרמז, חשודים, חדרים וכלי נשק, וכך מנסים לגלות מי ביצע את הפשע, באיזה מקום ובאיזה כלי נשק - משחק אסטרטגיה מהיר ומאתגר.
מינימום משתפים: 2.
מחיר: 49 ש"ח


באלנקו אקספרס
מבוסס על משחק הבלאנקו המקורי.
יש לכם בדיוק דקה לפתרון. מחליפים רק אות אחת וכל המילה יכולה להשתנות לטובתכם. מצרפים את שאר האותיות בצורהת תשבץ והאתגר מתחדש כל הזמן. הכל פתוח עד למילה האחרונה- שחקו ותהנו! המנצח הוא המשתתף הראשון שסיים את כל האבנים שלו בתור אחד.
ל-2 עד 4 משתתפים.
מחיר: 49 ש"ח


רומיקוב אקספרס
משחק הרומיקוב האהוב בגרסה שונה, כל משחק שונה בהתאם למהלכים ולתמרונים שאתם מבצעים. סדרות המספרים משתלבות זו בזו ויוצרות תפנית חדשה ומפתיעה במשחק הקלאסי והמוכר.
מתאים ל-2 משתתפים.
מחיר: 45 ₪.

קודקוד רמיקוב אקספרס

 

בחברת "משחקי יצירה" מעידים כי בתקופת החורף, כבר אחרי ראש השנה ועד חג הפסח, ישנה עליה של עשרות אחוזים בביקושים למשחקי קופסא משפחתיים. לדברי יוסי גרף, סמנכ"ל שיווק "משחקי יצירה אורדע", הורים רבים מחפשים משחקים שכל בני המשפחה יוכלו להשתתף בהם בזמן שבחוץ גשום.
זוהי הזדמנות מצוינת גם להיזכר במשחקים של פעם שקיבלו אדפטציות מודרניות כגון "מה עוד במשבצת" או "עושים כסף", שהוא משחק משפחתי המספק גם הבנה על עולם הפיננסים.
בשוק המשחקים תוכלו למצוא מגוון רחב של ערכות יצירה כגון פיסול בבצק, הכנת דמויות משוקולד או ערכות מדע וטכנולוגיה, בנייה, אסטרטגיה ועוד, במחירים אטרקטיביים או משולבים במבצעים ברשתות הצעצועים המובילים.

 

פליימוביל
צילום: משחקי יצירה

 

משחקים לדוגמא:


מה במשבצת
משחק קלאסי לכל המשפחה: מתחרים אחד בשני באמצעות שיבוץ הקלפים במשבצות הנכונות בלוח. מחיר: 129 ש"ח. להשיג בכל רשתות הצעצועים המובחרות. בנוסף, מציגה "משחקי יצירה אורדע" גרסה נוספת למשחק: "מה עובד במשבצת".


מה במשבצת

האנליסטים - משחק להכרת עולם העסקים לכל המשפחה
בשנים האחרונות עלתה המודעות האוניברסלית לנושא החינוך הפיננסי מגיל קטן. יותר ויותר אנו רואים פרסומות בטלוויזיה המציגות ילדים שיודעים מה זה אג"ח, מניות ומה זה פיקדון שקלי בבנק. בבתי הספר ובגנים מנסים ליזום סדנאות והדרכות לילדים כדי ללמדם לנהל נכון יותר את כספי דמי הכיס, ויותר ויותר רעיונות מקוריים מלמדים אותנו כיצד להעביר ידע פיננסי לדור הצעיר.
לא פלא הוא כי גם תעשיית המשחקים התחברה לעולם הכלכלי/פיננסי ומציעה מגוון הולך וגדל לילדים של משחקים בעלי ערכיות חינוך פיננסי מגיל קטן.
משחק האנליסטים עוסק בעולמו הרחב של שוק ההון, עם מושגים מעולם הכלכלה והמסחר, רכישת מניות ומכירתן, התמודדות עם תנודות הבורסה, כל זאת ועוד דרך שאלות טריוויה מאתגרות במשחק קופסא אחד. מתאים החל מגיל 9.
מחיר: 119 ש"ח. להשיג בכל רשתות הצעצועים המובחרות.

האנליסטים
 

סדרת משחקי טריוויה לכל הגילאים
חברת "משחקי יצירה" מציגה סדרה של 8 משחקי טריוויה במגוון נושאים רחב. את המשחק פיתחה ד"ר ציפורה שפירא (יועצת הלשון של החברה) והיא שיצקה את התכנים הנדרשים והמעניינים בעבור כל בני המשפחה, ובהם ילדים, בד בדד עם ניסוח נכון בשימוש בשפה העברית התקנית.
שעשועי ידע בפורמט שאלות ותשובות מהווים היום חלק גדול מעולם הטלוויזיה והתרבות שלנו. החל מ"מי רוצה להיות מליונר" דרך שעשועי כסף משולבי חידות הגיון וידע, משחקי "כספת", "1 נגד 100" ועוד. בין היתר בסדרה: ספורט משחקים ותחרויות, מדינת ישראל, מייסדים, מוסדות ומקומות, צירופי לשון, דקדוק ותרגומי מילים, מסביב לעולם, עמים ומדינות, תנ"ך, מסורת ויהדות ועוד.
מתאים מגיל 8 ועד 99. מחירים: בין 40 ל-50 ₪. להשיג בכל רשתות הצעצועים המובחרות.

פיצוחי טריוויה


פליימוביל
פליימוביל הוא מותג הצעצועים הנמכר בעולם ומשווק בישראל ע"י חברת "משחקי יצירה". הילדים יכולים להשתמש בדמיונם באלפי העולמות השונים המוצעים עם הדמויות.
לפליימוביל סדרת ערכות ומוצרים המתאימים במיוחד לגיל שנה וחצי ומעלה. הסדרה נקראת 1-2-3, ומציגה עשרות דגמים חדשים בשנה המתאימים לעולם הפעוטות כגון חיות חווה, גן שעשועים, מטוסים, סירות ועוד.
כך לדוגמא ניתן למצוא ערכת פעוטות חדשה המציגה את עולם כיבוי האש. הערכה כוללת משאית כיבוי אש עם סולם נפתח, תחנת כיבוי אש עם מעלית, 2 דמויות, ברז כיבוי אש ושאר אביזרים נלווים.
ייחודה של הערכה הוא באלמנט הנשיאה הנוח שלה: תחנת כיבוי האש הופכת למנשא עם ידית המאפשר לפעוט לקחת איתו את הערכה לכל מקום.
מחיר הערכה: כ-250 ש"ח.
בנוסף, ניתן למצוא מגוון מזוודות פליימוביל ב-79.99 ₪, במגוון גדול של עולמות כגון: כבאים, פיראטים, אבירים, נסיכות, שוטרים ועוד.


יוצרים ולומדים - ערכות מדע
בעזרת ערכות המדע הילדים לומדים כיצד חשמל סולארי עובד, איך מרכיבים מנוע של מכונית, וגם נהנים מעצם העשייה ומהתוצאה הסופית. ניתן למצוא מגוון רחב של סדרות מדע וטכנולוגיה מתקדמות לילדים, כמו לדוגמא ערכות מדע סולאריות, ערכות ללימוד הולכת זרמי חשמל – מזרקת מים, טורבו אוויר, מכונית מרוץ מסתובבת, אתגרי מבוך ועוד.
מתאים מגיל 8 ומעלה. מחירים: בין 49.99 ₪ ל-99.99 ₪.

 

עוד הצעות למשחקי חשיבה ואסטרטגיה לכל המשפחה:


אוטופיה
משחק אסטרטגיה וחשיבה בראייה תלת מרחבית במשחק תלת מימד מאתגר במיוחד. המשתתפים מתכננים את "עיר העתיד" על פי חוקי תכנון ובניה המצויים בכרטיסיות המשחק. המשחק כולל 50 כרטיסים מאתגרים, באמצעותם יש לבנות את העיר בהתחשבות בכללי משחק ה"סודוקו" הידוע.
מתאים החל מגיל 8. מחיר: כ-80 ש"ח.


להזיז את הגבינה
משחק לכל המשפחה המשלב אסטרטגיה ואתגר, בניסיון למצוא עכברונים מחייכים בתוך גושי הגבינה.
מתאים מגיל 8. מחיר: כ-99 ₪.


צפים או שוקעים
משחק אסטרטגיה וחשיבה בראייה תלת מרחבית במשחק תלת מימד מאתגר במיוחד בבריכה.
המשחק כולל 50 כרטיסיות עם אתגרים בהם המשתתף יכול להצליח לצוף או לשקוע בבריכה.
מתאים החל מגיל 8. מחיר: כ-100 ש"ח.


הקיפודים בורחים
משחק אסטרטגיה וחשיבה בראייה תלת מרחבית במשחק תלת מימד מאתגר.
הקיפודים מנסים להמלט מן הגיריות במשחק מאתגר וחכם לילדים. המשחק כולל 50 כרטיסים עם עמדות בריחה אפשריות למילוט הקיפודים המתגלגלים.
מתאים מגיל 8. מחיר: כ-80 ש"ח.


נשארים בבית: רעיונות לפעילויות לילדים בסלון

 

עוד משחקים בבית עם הילדים


פעילויות עם הילדים בבית- משחקים ספונטניים

עוד רעיונות לפעילויות עם ילדים


 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top