הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין אטרקציות לילדים

טיילת אגם ראשון לציון נפתחה

הכתבה נוצרה בתאריך : 13/04/2015
שיתוף עם חברים בפייסבוק


מי שביקר לאחרונה באגם ראשון לציון, בוודאי שם לב לטיילת החדשה עשויה עץ (דק) שהוקמה על גדות האגם. מדובר בפרויקט משותף של עיריית ראשון לציון והחברה הממשלתית לתיירות להקמת טיילת סביב האגם.


טיילת אגם ראשון לציון
צילומים: עידן גרוס

שלב ראשון של הטיילת הינו ממתחם "יס פלאנט" לכיוון מתחם הכנסים והאירועים. הטיילת עצמה תיבנה בשני מפלסים אשר אחד ישמש כמשטח הליכה מעל גדת האגם, וטיילת נוספת אשר תהיה טיילת דק מרחפת בשולי ובתוך האגם.
בטיילת הדק המרחפת ישנן שתי נקודות תצפית, שהייה והתכנסות.


בעירייה תומכים בשימור האגמים ומכיוון שמדובר בפנינת טבע מיוחדת בלב העיר, מקימה העירייה תנאי גישה נוחים בכדי למשוך אל המקום מטיילים.


במקביל מקדמת העירייה אטרקציה נוספת במתחם האגם, כמו מתקן הרחיפה פלייבוקס שיהיה יחיד מסוגו בישראל ובו כל אדם, מגיל שלוש ומעלה, יכול להרגיש תחושות רחיפה כמו צניחה חופשית או רחיפה בחלל. בעבר פעל באילת מתקן קטן שמבוסס על אותו רעיון.


אגם ראשון ואגם הנקיק הינם אגמים מלאכותיים שעיריית ראשון לציון יזמה על מנת לאגור מי גשמים ולעשות בהם שימוש. בנוסף, נעשות עבודות להנגשת אגמון הנקיק הסמוך לאגם ראשון. העירייה תקים שבילים היקפיים למטיילים גם מצדו הצפוני של האגמון וגם מצדו הדרומי, פינות ישיבה, מנוחה והתכנסות בשטח סביב האגם, גשר חבלים שיחצה את האגמון ועוד.

טיילת אגם ראשון לציון

טיילת אגם ראשון לציון - בסמוך ליס פלאנט
 

פארקים לילדים


אטרקציות באיזור המרכז

 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top