הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין ימי הולדת לילדים

אגדודס - אגדה שהיתה באמת

הכתבה נוצרה בתאריך : 13/06/2016
שיתוף עם חברים בפייסבוק


אם כבר יצא לכם להיות ביום הולדת של "אגדודס" עם טל ודור, בוודאי הבחנתם בשני צעירים נמרצים ואנרגטיים המפעילים את הילדים בכישרון רב עם הרבה שמחת חיים וכריזמה.


טל ודור מפעילי אגדודס ימי הולדת לילדים

פגשנו את השניים לשיחה על ימי הולדת, על סוד ההפעלה של ילדים ועל איך בעצם הכל התחיל.


"הקמנו את אגדודס לפני 4 שנים", מספרים טל ודור, היא סטודנטית לרפואה והוא בוגר תואר ראשון בתקשורת. "היום אנחנו בני 26, מהוד השרון. למדנו יחד בכיתה בביה"ס ומאז אנחנו חברים טובים".

 

הכל התחיל ביום הולדת במשפחה

 

"הרעיון להקים את "אגדודס" התחיל כשחגגנו יום הולדת לאחיה הקטן של טל. ארגנו בעצמנו פעילות לכל הכיתה שלו ברוח תנועות הנוער. הילדים מאוד נהנו, קיבלנו תגובות נלהבות מההורים, וחשבנו לעצמנו שזה יכול להיות רעיון מעניין לעסק. התחלנו לחשוב על שם לעסק, ובמהרה החלטנו על השם "אגדודס", שמורכב משילוב של שתי המילים "אגדות" ו"ילדודס" ולאחר מכן התחלנו לבנות את ההפעלות לילדים לפי התאמת גילאים

אגדודס

 

אי המטמון

 

במשך מספר חודשים פיתחו טל ודור את הפעילות הראשונה שלהם לימי הולדת, בנושא "אי המטמון", שמותאמת לגילאי הגן. מה שהנחה אותם בבניית הפעילות הם ערכים כמו שיתוף פעולה ועבודה בצוות. משחקים שבהם הילדים מקשיבים אחד לשני, ועובדים יחד כדי לפתור את המשימות שניתנות להם.
"רצינו שהפעילות תהיה מאתגרת, שהילדים יהיו אקטיביים ושכולם ישתתפו", אומרים טל ודור. "תכננו פעילות שמורכבת מתחנות, כך שהילדים עוברים מתחנה לתחנה, ועוד לפני שהם ממצים את המשחק, כשההתלהבות בשיאה, אנחנו כבר עוברים למשחק הבא".

 

מסיבה עם תחנות משחק

 

"מאז פיתחנו פעילויות נוספות שמתאימות לכיתות א'-ג' בנושא "מסביב לעולם ב-80 דקות" ובנושא "מסע בזמן". גם הן פעילויות שמבוססות על תחנות משחק שונות, המושתתות על ערך חינוכי.
לאט לאט העסק גדל, והפכנו מזוג מפעילים לצוות של 15 מדריכים ומדריכות. כיף לראות איך ה"בייבי" שיצרנו מתפתח ומשתכלל עם הזמן.

 

סמכותיות שקטה

 

"אחד הדברים החשובים בעינינו, שאנו תמיד מקפידים עליו הוא דיבור בגובה העיניים, בלי רעש וצעקות. הפעילויות אנרגטיות ותוססות, אבל לא רועשות, לנו באופן אישי זה מאוד חשוב. אחת האימהות שהזמינה אותנו פעם ליום ההולדת של בנה בן ה-7 אמרה לנו משפט יפה: "יש לכם סמכותיות שקטה", וזה באמת מה שמאפיין אותנו ואת הצוות שלנו.
"ההזדמנות הזאת שאנו מקבלים - לשמח את ילד או ילדת יום ההולדת למשך שעתיים, להוביל אותם לעולם של הרפתקאות ומשימות, לראות את התגובות שלהם, לראות אותם ואת חבריהם מתגבשים, משתפים פעולה ועוזרים אחד לשני – זה שווה את הכל!"

לאתר אגדודס בלגדול

 

לרשימת הפעלות ליום הולדת המלאה

מחפשים ימי הולדת לבנים?

ימי הולדת לבנים

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top