הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין אטרקציות לילדים

תערוכת הגיבורים בבית התפוצות – חוויה לילדים

הכתבה נוצרה בתאריך : 01/10/2018
שיתוף עם חברים בפייסבוק

פעילות אינטראקטיבית בתערוכת "גיבורים – פורצי הדרך של העם היהודי"

מאת: ירון שמאי

 

תערוכת הגיבורים - לגדול


בית התפוצות בת"א מזמין ילדים בגילאי 6-12 והוריהם להכיר את גיבורי העם היהודי לדורותיו בשפה שתדבר אליהם

 

ממשה רבנו, דוד המלך, יהושע בן נון, דרך יהודה המכבי, הרמב"ם ועד אליעזר בן יהודה, אלברט אינשטיין, אסתר רוט שחמורוב ופרופ' עדה יונת – עשרות מגיבורי העם היהודי לאורך ההיסטוריה מצפים לכם בתערוכת "גיבורים – פורצי הדרך של העם היהודי" במוזיאון העם היהודי בבית התפוצות תל אביב.

 

גיבורים בית התפוצות - לגדול


הגיבורים היהודים מגיעים מתחומים שונים – מנהיגות, ספורט, כלכלה, מדע, מוזיקה, קולנוע, הוגי דעות ועוד. את כולם תפגשו ב-15 הפעלות אינטראקטיביות ו-6 סרטי אנימציה המתאימים להורים ולילדים בגילאי 6-12. ליד כל קבוצת גיבורים מוצבים מסכי מגע בהם תוכלו לבחור קטגוריה, לגלול בין שמות הגיבורים ולקרוא אודות מי שמעניין אתכם במיוחד.

 

תערוכת הגיבורים - לגדול

 

הכניסה לתערוכת הגיבורים היא בהרשמה מראש בלבד, מה שמאפשר ויסות יעיל של כמות המבקרים כך שהתורים לכל פעילות קצרים מאוד (אם בכלל) ואין צפיפות. הילדים וההורים מדלגים בהנאה מתחנה לתחנה, ולמשך כשעה וחצי למדים בשפה אינטראקטיבית שמדברת אליהם אודות מעשיהם של אלו שהעזו לחשוב ולפעול באופן יוצא דופן, והפכו לסמל ולפורצי דרך.

 

גיבורים בית התפוצות - לגדול


כך למשל יכולים הילדים לקפץ מעל מכשולים כמו אסתר רוט שחמורוב, לחתור בשכיבה כמו השחיין האגדי מארק ספיץ, להתאגרף כמו ויקטור פרץ, לפענח צפנים ששלח מסוריה המרגל אלי כהן, לזחול עם יד אחת כמו טרומפלדור, לפצח את הריבוזום כמו פרופ' עדה יונת, לרחף בסרט אינטראקטיבי בתוך מוחו של אלברט איינשטיין, להפיל מטוסים בקרב אווירי כמו לידיה ליטבק ועוד ועוד...

 

תערוכת הגיבורים בית התפוצות - לגדול


עיצוב התערוכה יפהפה לעין ומושך את הילדים, הרצפה מכוסה כולה בשטיח נעים מקיר לקיר ולכן בכניסה תתבקשו לחלוץ נעליים, וקחו בחשבון שלמשך שעה וחצי גם אין אוכל ושתיה. אבל מניסיון, הילדים כל כך נהנים ומרותקים למגוון הפעילויות כך שהם לא מרגישים זאת והזמן חולף לו במהירות!

 

תערוכת הגיבורים - לגדול

 

יש להירשם לתערוכת הגיבורים מראש, וחשוב לדייק ולהגיע בזמן. בתום הסבב תוכלו לעלות קומה ולבקר בתערוכת "ויהי צחוק – הומור יהודי מסביב לעולם", וכן בתערוכת "הללו-יה! כינוס, תפילה, לימוד – בית הכנסת אז והיום". ביחד תוכלו להעביר לפחות 3 שעות מרתקות וממוזגות במוזיאון העם היהודי. מומלץ בחום!

 

תערוכת הגיבורים - לגדול
 

מוזיאון בית התפוצות - קלאוזנר 15 רמת אביב (קמפוס אוניברסיטת ת"א)
טלפון: 072-2239811

 

אטרקציות לילדים במרכז

 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top