הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין אטרקציות לילדים

לייזר סיטי – כמו להכנס לתוך משחק מחשב

הכתבה נוצרה בתאריך : 05/01/2019
שיתוף עם חברים בפייסבוק

משחק יריות לייזר חווייתי לכל המשפחה

 

לייזר סיטי אטרקציה לילדים

 

השתתפנו במשחק קרבות הלייזר של לייזר סיטי בגלילות ושרדנו כדי לספר חוויות

 

במשחק קרבות הלייזר של "לייזר סיטי" במתחם סינמה סיטי גלילות, אתה בעצם הופך למעין דמות במשחק מחשב: יורה, מסתתר, בורח ומאגף מימין ומשמאל, פוגע ונפגע – רק שהכל קורה בחיים האמיתיים ולא על המסך.


בלייזר סיטי אתה מקבל אפוד משוכלל עם חיישנים באזור הבטן, הכתפיים והגב, שהם בעצם נקודות התורפה שלך שבהם היריב צריך לפגוע. במקביל, אתה מקבל רובה לייזר אמיתי שבאמצעותו עליך לפגוע באותם אזורים של שחקני היריב.

 

קבוצה נגד קבוצה


בתחילת המשחק מקבלים תדרוך קצר, מתחלקים לשתי קבוצות ולובשים את הציוד. לרוב כוללת כל קבוצה כעשרה שחקנים, כך שניתן להגיע כקבוצה גדולה בעצמכם, או להגיע כבודדים ולהצטרף לשחקנים נוספים.


המשחק כולו אורך כעשרים דקות נטו, ובמהלכו מתפזרים השחקנים במבוך ענקי וחשוך בן שתי קומות. המבוך כולל קירות רבים המחלקים את החלל למעין סמטאות, עם מקומות מסתור ותפאורה הולמת.

 

גם צלף וגם מטרה


לכל אחת מהקבוצות צבע שונה – כחול או אדום, וכך עם תחילת המשחק עליכם לנוע בתוך המבוך, לחפש אחר שחקני היריב ולירות בהם באמצעות רובה הלייזר, ובמקביל להיזהר לא להיות חשופים לפגיעה בעצמכם.
בכל פעם שתצליחו לפגוע ביריב תקבלו הודעה על מסך הרובה וגם ניקוד. מאידך, כאשר האפוד שלכם נפגע מירי לייזר, תקבלו הודעה והרובה שלכם יושבת מירי למשך 6 שניות.


המשחק מסב הנאה רבה הן לילדים והן למבוגרים המשחקים אותו – טוב, נודה על האמת שרובם היו מהמין הגברי, אבל גם ילדות ואמהות תיזזו להן בהנאה וירו לכל עבר כאילו אין מחר.

 

לייזר סיטי רובה לייזר , הפעלות לילדים

 

החיוך של כל המשתתפים בסיום העיד על כך שלא באמת היה אכפת למישהו איזו קבוצה ניצחה, כולם פשוט נהנו ללחוץ על ההדק ולהגשים פנטזיות לוחמה והשרדות מבלי ללכלך את הנעליים או הבגדים. כשאתה בפנים קל לשכוח שהכל קורה בתוך קניון מקורה ומחומם – מפלט מהעולם האמיתי שמאפשר לסיים את הקרב בגלידה או במקדונלדס במרחק פסיעה...


בתום הקרב מצפה לשחקנים האמיצים לוח תוצאות מפורט עם נתוני הקבוצה שהגיעה למקום הראשון והשני, וגם דירוג אישי של השחקנים – כמה פגעו, אחוזי ההצלחה והניקוד הסופי.


בילוי קצר אבל מהנה בהחלט, מתאים מגיל 7 ומעלה (מינימום גובה: 120 ס"מ) ועד מבוגרים בכל גיל. מתאים גם לימי הולדת ואירועי גיבוש.

 

לייזר סיטי סינמה סיטי גלילות - טלפון: 072-2238980

 

לייזר סיטי נתניה

 

לייזר סיטי פתח תקווה

 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top