פאזלס חדרי בריחה בראשון לציון, קוואבנגה, ביקורת Puzzles - לגדול • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

פאזלס חדרי בריחה בראשון לציון – קוואבנגה

Puzzles - אלטלנה 14 ראשון לציון

 

ביקרנו עם הילדים בחדר הבריחה קוואבנגה ויצאנו גיבורים ומלוכדים – חוויה משפחתית מהנה

 

כשחיפשנו חדר בריחה שיתאים לכל המשפחה – זוג הורים שכבר חוו כמה חדרי בריחה, ושלושה ילדים בני 7, 10 ו-13 - העין נתפסה מיד על "קוואבנגה" של פאזלס בראשון לציון.
משהו בדמויות החביבות של צבי הנינג'ה, יחד עם עלילת החדר וגם המלצות שקיבלנו מזוגות הורים חברים, הביא אותנו לחייג למקום, ובירור קצר העלה שמדובר בחדר בריחה מאוד ידידותי לילדים, נעים ואפילו משעשע למדי.

 

קוואבנגה חדר בריחה

 

ואכן לא התבדינו, ובאנו להמליץ לכם כאן על קוואבנגה - במיוחד אם אתם מחפשים חדר בריחה מאתגר עם עלילה מרתקת שמותאם לילדים בטווח גילאים רחב. ולא פחות חשוב: אם יש ילדים שעדיין לא מנוסים בחדרי בריחה ועלולים לחשוש – קוואבנגה אינו מפחיד כלל, לא חשוך וללא מוזיקה דרמטית. וגם אתם לאו דווקא בקטע של צבי הנינג'ה, תיהנו באותה המידה.

 

פאזלס חדרי בריחה בראשון לציון - לגדול

 

קצת על החוויה המשפחתית שלנו ב"פאזלס":

 

הגענו אל רחוב אלטלנה 14 בראשון לציון, ובמשרדי  Puzzles Escape rooms שני חדרים המתאימים למשפחות: "מחוז 13" (עליו נספר בהמשך) ו"קוואבנגה". לאחר הסבר קצר נכנסנו עם המפעיל שלנו עמרי, אל חדר המדמה את מעמקי הביוב שמתחת לאחד הרחובות בניו יורק.

 

עמרי המפעיל, בדמותו של קייסי ג'ונס, הספיק לשעשע אותנו לקול צחוקם של הילדים, בשיחה בדיונית עם מאסטר ספלינטר, בטרם יצא מן החדר ושלח אותנו למשימה. והיא: למצוא את קפסולת המוטגן היחידה שנשארה על מנת להציל את העולם משרדר וקרנג!


בבת אחת הבנו כי חמשתנו הוכתרנו ל"גיבורים" ואסור לנו לאכזב. בשיתוף פעולה וחשיבה משותפת פתרנו את כל המשימות - בסיומן הבנו שהצלנו את העולם ומצאנו את דרכנו החוצה לאחר כשעה, מחויכים, מלוכדים ו... גאים!

 

כולם עובדים במקביל


מבלי לגלות ספוילרים, נספר כי החידות והמשימות בקוואבנגה מקוריות ומאתגרות ברמת חשיבה גבוהה, רובן מטבע הדברים ממוענות למבוגרים, אולם הילדים מעורבים בכל משימה וצופן ושותפים מלאים לפתרון. מכיוון שהחדר הוא מקבילי, ניתן להתפצל ולעבוד על כמה חידות במקביל. למשל אנו את חלק מהמשימות פתרנו אבא ושני הילדים הגדולים, בעוד אמא והקטנה יותר (7) פיצחו יחדיו חידה אחרת. בצורה זו לכולם יש תעסוקה כל הזמן ואף אחד לא נותר ללא תפקיד.


התפאורה בכל החדרים מושקעת ומשכנעת, קורצת לרטרו נוסטלגי של שנות ה-80 מחד, ואל עולמם של הילדים כיום מאידך.


האווירה בקוואבנגה מאוד נעימה, המפעיל היה עמנו בקשר לכל אורך הדרך כשביקשנו הכוונה, ועודד אותנו כשהיינו בכיוון הנכון. בהחלט אחד החדרים היותר מוצלחים שזכינו לפתור יחד עם הילדים!


הילד האמצעי כבר הודיע לנו שהוא רוצה לחגוג את יום ההולדת הקרוב שלו במקום, אחרי שראה את חדר האירוח לימי הולדת של "פאזלס", המתאים לעד 30 ילדים.


ביציאה הבטחנו לעצמנו שבקרוב מאוד נשוב לבחון את "מחוז 13" החדר השני של "פאזלס" המותאם גם הוא כחדר בריחה לילדים ולמשפחות ומבוסס על "משחקי הרעב".

 

Puzzles, פאזלס חדרי בריחה - לגדול


Puzzles Escape rooms נמצא ברחוב אלטלנה 14 ראשון לציון, חניון בצמוד לתחנת הדלק סונול ובו מעלית היישר למתחם.
טלפון: 072-3303138

 

חדרי בריחה לילדים

 

הכתבה נוצרה בתאריך : 27/01/2019
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו