מחוז 13, חדר בריחה מבית פאזלס בראשון לציון, יום הולדת בחדר בריחה - לגדול • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

יום הולדת בחדר בריחה – מחוז 13 מבית פאזלס

חדר בריחה למשפחות וקבוצות - אלטלנה 14 ראשון לציון

 

מחוז 13 פאזלס חדרי בריחה - אתר לגדול

 

ביקרנו ב"מחוז 13", חדר הבריחה המבוסס על "משחקי הרעב" ומתאים במיוחד לחגיגות ימי הולדת וקבוצות גדולות

 

בערבו של יום חול התקבצנו, משפחה בת חמש נפשות, אל "פאזלס חדרי בריחה" בראשון לציון, לנסות את חדר הבריחה "מחוז 13" עליו שמענו רק דברים טובים.
כולנו, ההורים והילדים, הספקנו לחוות כמה וכמה חדרי בריחה, אבל דבר לא הכין אותנו להפתעה שציפתה לנו ב"מחוז 13": חדר גדול במיוחד עם חללים ענקיים ותקרה בגובה 6 מ' – מה שמאפשר תפאורה מטורפת ומציאותית (העיצוב הכי יפה שראינו).

 

 

במחוז 13 ההשקעה ניכרת בכל פינה, למעשה אתה שוכח לגמרי שאתה בתוך בניין כי התפאורה מצניחה אותך היישר לתוך העלילה - המבוססת על "משחקי הרעב" (גם מי שלא מכיר, זה לא פוגם בהנאה). חשנו במרחק אלפי שנות אור מהחיים האמיתיים מהם הגענו לחדר, ושאליהם נצא בחזרה בעוד כ-60 דקות...

 

אבל לא רק על החוויה שלנו באנו לספר כאן, אלא על ההתרשמות מהאלטרנטיבה המצוינת שמציע "פאזלס" לחגיגת יום הולדת לילדים.

 

יום הולדת בחדר בריחה פאזלס ראשון לציון מחוז 13 - אתר לגדול


היתרון הראשון של מחוז 13 שהוא מתאים במיוחד לקבוצות גדולות. למעשה זה החדר היחיד שראינו שיכול להכיל אפילו 15 ילדים בו זמנית. בנוסף, העלילה של מחוז 13 מתאימה בהחלט גם לילדים ונוער – שיקבלו ליווי מפעיל במידת הצורך - עם חידות מאתגרות שדורשות שיתוף פעולה וחשיבה קבוצתית.
מחוז 13 הוא חדר מקבילי עמוס בחידות ומשימות שמאפשר תעסוקה לכולם כל הזמן. אפשר ורצוי להתפצל ולפתור משימות במקביל על מנת להתקדם במהירות.


יתרון נוסף למחוז 13 (שילדים ממש אוהבים) הוא האקשן הבלתי פוסק - שכולל טיפוס על סולמות, זחילה במעברים צרים ולא מעט השתטחויות על הקרקע – בהחלט אטרקטיבי למסיבת כיתה.

 

פאזלס בוקס חדרי בריחה לילדים אתר לגדול


ואם זה לא מספיק, "פאזלס" מציע לכם גם אפשרות נהדרת לחגיגת יום הולדת של כיתה שלמה, עד 30 ילדים: באותו מתחם נמצא גם חדר הבריחה "קוואבנגה", חדר נפלא לילדים בזכות עצמו - וכך ניתן לפצל את הכיתה לשתי קבוצות, אחת בכל חדר.


במתחם "פאזלס" מצפה לאורחי המסיבה גם חדר אירוח גדול, מאובזר ויפה, בו תתנהל המסיבה לפני ואחרי הכניסה לחדרים. בקבלת הפנים מצפה לילדים שולחן מלא בחטיפים, ובצאתם - רעבים ומלאי סיפוק מהמשימה – מחכות לילדים פיצות ושתיה להשלמת החגיגה.

 

לפאזלס חדר בריחה ליום הולדת הכולל צוות מפעילים מקצועי ומוכשר, קשוב כל העת ומפליא ברמזים דקים או עבים בהתאם לצורך ולרצון האורחים. הכל יחד מתקבץ לכדי חגיגת יום הולדת כיפית במיוחד, עם חוויה מאתגרת, מהנה ומגבשת שתותיר רושם עז וטעם טוב לכל הילדים החוגגים.

 

יום הולדת בחדר בריחה מחוז 13 ראשל"צ - לגדול
 

Puzzles - פאזלס חדרי בריחה - רחוב אלטלנה 14 ראשון לציון.
טלפון: 072-3303138

 

חדרי בריחה לילדים

 

הכתבה נוצרה בתאריך : 10/02/2019
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו