קייטנות לילדי העובדים בארגונים - לגדול • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

קייטנות לארגונים וחברות

קייטנות לילדי העובדים - כל מה שצריך לדעת כדי לעבור את זה בשלום

 

הקיץ מגיע ואתו מגיעות גם הקייטנות, בשנים האחרונות התעצמה תופעה חדשה בארגונים רבים ברחבי הארץ שבה הארגון מסבסד ומארגן קייטנה עבור ילדי העובדים. היתרונות ברורים, העובד/ת ממשיך בעבודתו הרגילה ואינו מוטרד מהיכן נמצאים ילדיו בזמן העבודה של חודשי הקיץ החמים, ילדי העובדים זוכים להכיר אחד את השני ולהתגבש לאורך תקופת הקייטנה מה שתורם מאוד גם לגיבוש ההורים מעצם החוויות המשותפות של ילדיהם, הארגון אינו צריך להתמודד עם העדרות ממושכת של הורים במהלך חופשת הקיץ ופגיעה בתפוקה ואולי הדבר החשוב מכל הערך הנתפס של ההטבה הוא משמעותי ביותר בעיני העובד שמרגיש כי הארגון שבו הוא מועסק שם את ערך המשפחתיות ואת ילדיו במקום גבוה והתוצאה של זה היא בדרך כלל נאמנות גבוהה יותר לארגון.

 

קייטנות לארגונים וחברות אתר לגדול

 

הדברים שחשוב להקפיד בבחירת קייטנה לילדי העובדים

 

בטיחות, בטיחות, בטיחות

מאחר וקייטנה היא מקום שיש בו ילדים ומאחר וילדים הם בדרך כלל בני אדם שאוהבים לרוץ, להשתולל ולהתנסות בכל מיני אתגרים שונים ומשונים וכמובן לעשות הרבה כיף, הם מטבע הדברים גם חשופים ללא מעט סכנות, ולכן ישנה חשיבות ראשונה במעלה לשמירה על בטיחותם. יש לבחור ספק שמציג לכם באופן חד משמעי את אמצאי הבטיחות שהוא נוקט, ישנה חשיבות גדולה ביותר למיקום הקייטנה במשרדי החברה, תכינו מראש מתחם מבודד ובטיחותי תנו עדיפות לקומה נמוכה בבניין וודאו מראש כי כל נושא פתיחת החלונות והשליטה עליהן מנוהלת על ידי מבוגר אחראי בלבד ולילדים אין גישה, בדקו כי החלל אינו מכיל חפצים חדים או חומרים מסוכנים שיכולים חלילה לפגוע בבריאות הילדים או לסכן את שלומם ובמידה ומצאתם כאלו הסירו אותם בכדי למנוע מצבים מסוכנים. החתימו את ספק הקייטנה על כללי בטיחות וודאו כי קיים מטעמו נאמן בטיחות הממונה על נושא הבטיחות ומקפיד על קיום הכללים ושמירתם, זכרו הבטיחות לפני הכל כאשר מדובר בילדים ויש לחשוב מראש וככל שניתן על מניעת מצבים מסוכנים ולמנוע מחדלים עוד לפני שהם קורים.

 

קייטנות במקומות עבודה אתר לגדול

 

תוכן, כי התוכן הוא בסוף הכי חשוב

 

אין ספק שאחד הדברים החשובים ביותר בבחירת ספק לקייטנה הוא התוכן של הקייטנה וכשאנחנו מדברים על תוכן אז אנחנו מתכוונים למעניין, חשוב מאוד שנושאי הקייטנה יהיו עכשווים, מרתקים, מעוררי השראה וסיפוק אצל ילדי העובדים, קייטנה משעממת שאין בה שילוב של עניין יחד עם עשייה וסיפוק תהפוך להיות הדבר הפחלות טוב שעליו ידברו העובדים בפינות הקפה וגרוע מכך הילדים לא יהנו.

לכן חשוב מאוד לבחון את התכנים שמציעים הספקים השונים בזכוכית מגדלת וכי הם מתאימים לגילאי הילדים, הם מגוונים, מעניינים ויגרמו בסופו של דבר להיות לעובדי הארגון להיות מרוצים, ניתן לעשות סקר קטן בין העובדים ולשאול את דעתם ושהם ישאלו את הילדים בבית מהם התכנים המועדפים עליהם וכך להגיע לרמות דיוק גבוהות במיוחד.

 

מקצועיות, אדיבות והרבה אהבה כי מי שרוצה לעבוד עם ילדים חייב את זה

 

ילדים זקוקים להרבה מאוד חום ואהבה את זה יודעים כולם, אך בכל הקשור בניהול קייטנה וכדי שתהיה מוצלחת, זה חייב לבוא בשילוב עם מקצועיות. אנו ממליצים לכם לבדוק מראש לפני שאתם סוגרים הסכם עם ספק כלשהו את מידת המקצועיות של הספק ע"י קריאת חוות דעת ברשתות החברתיות, שיחה עם לקוחות אחרים וכמובן ביצוע פגישה מעמיקה שבה תבצעו סוג של ראיון והתאמה לקייטנה הרצוייה ולאופי הארגון.

 

לרשימת קייטנות קיץ 2022

הכתבה נוצרה בתאריך : 19/06/2021
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו