פעילויות לילדים בבית, אטרקציות לילדים ולמשפחה - לגדול • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

מבלים עם הילדים בבית

מבלים עם הילדים בבית

 

 

ישנם תקופות שאנחנו מבלים לא מעט בבית עם ילדים וזהו אתגר לא פשוט. בין אם זה סגר,  מצב בטחוני מתוח או מזג האוויר סוער הפעילות בבית הופכת להיות חשובה, מעשירה ובעיקר מעניינת וכיפית.

אספנו כמה פעילויות לבית לילדים ולמשפחה:

 

 

מבשלים ביחד

ילדים אוהבים להיות שותפים בהכנת ארוחות וזו הזדמנות מצויינת לפעילות משותפת. מכינים יחד את ארוחת הערב, הקינוח או כל פינוק אחר. לתלמידים בבית הספר אפשר לתת את המתכון  והם אחראים על קריאת המתכון והכנת הכמויות, לקטנים יותר האחריות לערבב ולמזוג לכלים וכו... חוויה מהנה עם ההורים שבסופה אוכלים יחד את הארוחה שהכנתם.

 

פעילות בית עם הילדים, אתר לגדול

 

ערב קריוקי

כמעט כולם אוהבים לשיר ולפזם את השירים האהובים וערב קריוקי הוא המקום לשתף את הכישרון או לפחות את האהבה למוזיקה. מכינים מראש את השירים שאוהבים, שולחן כיבודים ואתם מקבלים ערב גיבוש משפחתי, מצחיק, מרגש ובעיקר מהנה.

 

מסיבת פיג'מות

בתקופה הזו לינה אצל חברים קצת פחות אפשרית אבל כל הילדים רוצים מסיבת פיג'מות. גם בבית אפשר לעשות מסיבה כזו, הילדים יכולים ללון אצל ההורים או להפך ולהפוך את הערב למהנה ומקרב. מסיבת פיג'מות בבית, סרט, פופקורן ולינה משותפת.

 

מסייבת פיג'מות בבית, לגדול

 

משחק טריוויה משפחתי

אתם מכירים את המשפחה שלכם יותר מהכל, רגעים מצחיקים, משפטים ייחודיים של ההורים, טיולים עם חוויות רק שלכם, זיכרונות מילדות ועוד. מכינים כרטיסיות טריוויה עם שאלות וחידות על המשפחה ויחד משחקים, נזכרים, צוחקים ומבלים ערב מגבש במיוחד.

 

ניסויים מדעיים

אפשר לעשות בבית ניסויים מדעיים מגוונים שירתקו וילמדו את הילדים וכל זאת באמצעים שקיימים בכל בית. ברשת תוכלו למצוא עשרות סרטוני הדרכה ולעשות יחד עם הילדים בבית.

קרא עוד על ניסויים בבית

 

שעת כושר בבית

חוגי הילדים פחתו משמעותית בתקופה זו וגם הפעילות מחוץ לבית, אז איך שומרים על מוטיבציה וכושר?  פעילות ספורטיבית בבית, אפשר עם מוצרים בבית לעשות יחד כושר, כיסאות, קופסאות שימורים, חבל ועוד. שעת כושר משפחתית עם פעילות מגוונת לפי רצון הילדים וההורים.

 

היסטוריה משפחתית

עבודת השורשים הידועה מבית הספר מגיעה לבית, יחד אפשר ליצור עץ שורשים, לשתף את הילדים בסיפורים על אבות אבותינו, לצרף תמונות מהאלבום המשפחתי להנות מזכרונות המשפחה המורחבת.  

 

אלבום דיגיטלי

יש לנו תמונות בשפע וזה הזמן לסדר אותם באלבום דיגיטלי אותו מעצבים ומזמינים דרך אתר האינטרנט של החברה. הזדמנות נהדרת לעשות סדר בתמונות לבחור את הטובות ביותר ולהכין עם הילדים אלבום בלי נשכח.

 

ערב משחקים חברתיים

ערב משפחתי עם משחקי חברה לכל גיל. משחק פנטומימה לגלות סרט או סידרה, משחק שחמט, משחק הכיסאות, משחקי חשיבה ועוד. הילדים יכולים להכין כל אחד בתורו ערב משחקים לכל המשפחה.

קרא עוד על משחקים בבית

 

מסיבה

כולם רוצים לרקוד? מסיבת ריקודים משפחתית, פשוט לרקוד, לחגוג ולהנות מערב ריקודים ואפילו לערוך תחרות ריקודים ( שבה כולם מנצחים).

 

חדר בריחה ביתי

אוהבים חידות? משימות ורמזים? משחק שגורם לכם לחשוב מחוץ לקופסא? יוצרים כל אחד בתורו חידות מעניינות ומאתגרות למשפחה ומקימים חדר בריחה אצלכם בבית.

 

 

לפעילויות ורעיונות נוספים 

 

 

 

 

הכתבה נוצרה בתאריך : 08/10/2023
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו