פעילויות לילדים, אטרקציות לילדים ולמשפחה - לגדול • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

קרוב לבית - להנות מפעילות בחוץ

איך להנות מפעילות בחוץ עם הילדים

 

הגענו לסגר השלישי, אנחנו כבר מכירים את מגבלות היציאה מהבית ומחפשים פעילויות חדשות ומקוריות לילדים. עם כל כך הרבה זמן בבית והרצון להימנע מזמני מסך ממושכים אנחנו צריכים לחדש לילדים כל פעם. אז אילו עוד פעילויות אפשר לעשות במסגרת המגבלות?

 

הזמן לשתול

ט"ו בשבת תמיד מזכיר לנו את היופי שבעצים, פרחים, צמחים וזו הזדמנות נהדרת ללמד את הילדים על הנטיעות, גידול צמחים ופרחים, על האחריות של טיפול בצמח ועוד. אם יש לכם גינה תוכלו להקים גינה עם הירקות והפירות הקיימים בבית כמו זרעי פלפל או עגבניות, אבוקדו ועוד וכמובן תוכלו להזמין מצחי תבלין או כל שתיל אחר ממשתלות בקרבת מגוריכם.. תוכלו לעקוב יחד עם הילדים אחר שלבי הנביטה והצמיחה, תוכלו ללמוד ולהכיר את החיות החדשות שמגיעות לגינה, לצלם את תהליך הצמיחה ולקחת אחריות ולהשקות את הגינה בזמן.

 

שותלים לבד בבית, אתר לגדול

 

חיות קטנות

בקרבת הבית ובהתאם למגבלות אפשר לצאת ולחקור, להכיר חיות קטנות שאנחנו בכלל לא רואים ולא שמים לב אליהם ונמצאים בכל מקום. מה צריך? זכוכית מגדלת וסקרנות. לטייל מסביב למקום המגורים להתבונן למטה ולחפש את הנמלה החרוצה, החיפושית הקטנה ולהכיר את החרקים המסתובבים ממש לידנו.

 

חוקרים לבד, לגדול

 

כוכבים בשמיים

מערכת הכוכבים מעבר להיותה יפה, מסקרנת ומרתקת לא מעט אנשים, אילו כוכבים סובבים אותנו, מתי נראה כוכב נופל? האם באמת אפשר להביע משאלה שתתגשם? תוכלו ללמוד קצת מהרשת על הכוכבים ולשבת יחד לתצפת בלילה על כוכבי השמיים ללמוד ולהכיר את המערכת.

 

מודדים מרחקים

אז הסגר האחרון מתיר לנו לצאת למרחק של 1,000 מטר, כמה זה 1,000 מטר? כמה צעדים? עד לאיזה רחוב מגיעים? אפשר ללמוד על מרחק וגם לשחק משחק נחמד ולהשאיר עקבות דרך כל 50 מטר, חץ או רמז למי שיבוא אחריך וגם להבין  איך מודדים מרחק ונהנים מפעילות גופנית קלה.

 

קאמפינג בסגר?

אם יש לכם גינה בבית אז אתם ממש יכולים להנות מבילוי בחוץ והכי בבית שאפשר. מקימים אוהל בגינה ומבלים עם הילדים בקאמפינג ביתי עם משחקים, שירים, ארוחה מפנקת וזמן איכות מהנה.

 

צלמים ליום אחד

יש מסביבנו כל כך הרבה דברים יפים שביום יום אנחנו לא שמים אליהם לב.  פריחה בשדה ליד הבית, עץ עתיק ומיוחד שיש מאחוריו סיפור מרתק, פסל בלב השכונה שנבנה למען מטרה מסוימת, אפשר למצוא הרבה עניין בשכונה שלנו, לצאת עם מצלמה ולהכיר את העיר, הרחובות, הנוף במיוחד ואפילו חתול הרחוב שמסתובב כל היום קרוב וליצור קולאג' תמונות מיוחד.

 

מצלמים לבד, לגדול

 

נשארים בבית?

תוכלו להנות ממגוון פעילויות מעשירות ומהנות לילדים

פעילויות לילדים בבית

משחקים ספונטניים

ניסויים עם הילדים בבית

הכתבה נוצרה בתאריך : 09/02/2021
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו