פעילויות לילדים, אטרקציות לילדים ולמשפחה - לגדול • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

פעילות ליום המשפחה

יום המשפחה יחל השנה  ב-ל' בשבט תשפ"איום שלישי, 12 בפברואר 2021. בעבר "היום הזה נקרא" יום האם" ובשנים האחרונות שינו את היום למשפחה כולה.

יום בו אנחנו מציינים את המשפחתיות, האימהות ואת משמעות המשפחה בחיינו.

 

אז איך חוגגים את יום המשפחה? אפשר לצאת לחגוג ( בהתאם למגבלות הקורונה) ואפשר להנות משפע של פעילויות אותם ניצור יחד בבית בתא המשפחתי המצומצם.

 

פאזל משפחתי

תמונה אחת משפחתית של רגע קסום יכולה להיות משחק מהנה לכל המשפחה, מדפיסים פאזל משפחתי ומרכיבים אותו יחד עם המשפחה.

 

משחקים פאזל, לגדול

 

סרטי משפחה

כמעט לכולנו יש סרטי משפחה ישנים, בר מצווה, חתונה, ברית או כל אירוע מיוחד שהנצחנו בסרט. ערב סרטי משפחה הופך להיות מצחיק, מרגש ונוסטלגי. זיכרונות מהסרטים, סיפורים וחוויות ישנות שכולם יכולים להנות ולהתרגש מהם.  

 

פיקניק משפחתי

אם אתם מחפשים זמן איכות מחוץ לבית אך עדיין לשמור על הפרטיות תוכלו לצאת לפיקניק מפנק, כל אחד יוכל להכין את המנה האהובה על איש משפחה אחר בבית ולהפתיע בארוחה שכולה פינוקים בחיק הטבע.

 

פיקניק משפחתי ביום המשפחה, לגדול

 

אלבום משפחתי

היום המכשיר הסלולרי שלנו הוא המצלמה הצמודה שלנו בה אנחנו מצליחים לשמור רגעים מיוחדים בכל עת.  ביום המשפחה יש לנו הזדמנות נהדרת ליצור אלבום משפחתי יחד, לבחור תמונות, לעצב את העמודים, לקשט ולהעניק לעצמנו מתנה מרגשת.

 

אלבום תמונות ליום המשפחה, לגדול

 

ערב משחקים

ערב שמוקדש למשחקים, משחקי חברה, משחקי קופסא, משחקים שהילדים אוהבים וגם משחקים שאנחנו שיחקנו בילדות. ערב מגבש ומצחיק לכל המשפחה

 

hksho najeho' kdsuk

 

יש לנו שפע של פעילויות שאפשר לעשות עם המשפחה, להנות, לצחוק, לגבש ולקרב ובעיקר להודות על המשפחה שלנו. יום משפחה שמח לכולם. 

 

קרוב לבית- להנות מפעילות בחוץ יחד

רעיונות לפעילות עם הילדים

 

 

הכתבה נוצרה בתאריך : 14/01/2021
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו