הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין לגדול

אליפות טאקי 2017 בלונדע

הכתבה נוצרה בתאריך : 11/09/2017
שיתוף עם חברים בפייסבוק

אליפות הטאקי של ישראל 2017 במוזיאון הלונדע בבאר שבע

 

אליפות הטאקי בלונדע 2017

 

אליפות הטאקי 2017 תתקיים בסוכות תשע"ח בלונדע, 5-12 לאוקטובר

 

הוא נמצא בכל בית, נהנים ממנו מגיל 6 ועד 99, וכבר מזמן ברור שהוא המשחק הכי ישראלי שיש. עכשיו הגיע הזמן לגלות מי יהיה אלוף הטאקי!


"המשחקים של חיים שפיר" ולונדע - מוזיאון הילדים של באר שבע, מזמינים אתכם להשתתף באליפות הטאקי השנייה של ישראל.

 

אליפות הטאקי של ישראל בלונדע 2017


חיים שפיר המציא עשרות משחקי חברה, ויוצר תרבות משחק וחוויה חברתית ומשפחתית כבר 40 שנה. שפיר נענה לקיים אליפות טאקי, שתתקיים במתחם מיוחד שיוקדש לאירוע בלונדע ותחגוג את חווית ה"ביחד" של הטאקי.

 

איך תתנהל התחרות


המשתתפים (מגיל 6 ועד 99) ירשמו מראש באתר לונדע. בכל יום במהלך סוכות, יתקיימו מספר מקצי תחרות. בכל מקצה ישתתפו 100 שחקנים, בכל הגילאים, שישחקו ב-3 סבבים. משתתפי הסבב האחרון – "שולחן הגמר", יזכו בכרטיס לגמר האליפות שיתקיים לקראת חנוכה, ובו יוכתר אלוף הטאקי של ישראל.


מלבד התואר "אלוף ישראל בטאקי", המנצחים באליפות יזכו בפרסים: מקום ראשון - חופשה משפחתית בחו"ל, מקום שני - חופשה משפחתית בארץ, מקום שלישי - אירוע בלונדע.

 

לונדע מוזיאון המדע באר שבע, אטרקציה לילדים בדרום


לונדע- מוזיאון הילדים של באר שבע פועל באופן קבוע על מנת ליצור חוויה משפחתית שמקרבת הורים וילדים. "אנחנו מאמינים כי חווית המשחק מגבשת את המשפחה ומעצימה את הילדים. בעידן של מסכים, יש חשיבות גדולה למשחקים בהם אנו משחקים פנים מול פנים עם החברים שלנו",  אמר אלעד אזולאי, מנכ"ל מוזיאון לונדע, "אנחנו מאוד שמחים על שיתוף הפעולה עם חיים שפיר שנוצר סביב הערכים המשותפים שאנחנו מקדמים. אנו בטוחים כי אליפות הטאקי היא הזדמנות מצוינת ליהנות ממשחק משחרר, מלא חדווה וללא הבדל גיל".

 

אליפות הטאקי תתקיים בסוכות בתאריכים: 5-12/10/17 בלונדע – מוזיאון הילדים של באר שבע ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל.
השתתפות בתחרות במחיר 40 ₪ (כל מתמודד רשאי להכניס 2 מלווים ליציע העידוד).
ההרשמה מראש באתר התחרות לחצו כאן 
*במקביל המוזיאון יפעל כרגיל (למשתתפים בתחרות, כניסה מוזלת למוזיאון).

 

לונדע באר שבע


אודות חיים שפיר:
ממציא משחקים ב-40 השנים האחרונות ומקים חברת "משחקי שפיר". החל את דרכו כמהנדס ולאחר תקופה קצרה עזב את עבודתו לטובת פיתוח המשחקים. שפיר ממציא מספר משחקים בשנה, מייצר ומשווק אותם ברחבי העולם. לאורך השנים חיפש, בעזרת מחקר, ניסוי וטעייה, את מה שעומד מאחורי ההנאה בזמן משחק ומה שהופך משחק למוצלח, ויצר תורה ליצירת משחק טוב. כיום הוא חולק את רזי המקצוע עם יוצרים צעירים.
מטרת המשחקים של חיים שפיר היא לשמר את ה"ביחד" - בעזרת המשחקים נוצרת תרבות שמנסה להפוך אנשים לשמחים יותר על ידי חווית המשחק.

 

מוזיאון לונדע באר שבע, אטרקציה לילדים בדרום

 

לונדע - מוזיאון הילדים של באר שבע נפתח בשנת 2015 והוא נקרא על שם שלושת האחים: ג'ק, ג'וזף, ומורטון מנדל, אשר תרמו 5 מליון דולר להקמתו. את המרכז ותכניו יזמה, אצרה ופיתחה חברת Playplus, בראשותן של תמר הדר ואפרת אדיב, עבור עיריית באר שבע. המוזיאון מספק מרחב עצום של חוויות פיזיות, רגשיות וחינוכיות, לשם מיצוי מלוא פוטנציאל הלימוד החווייתי של הילדים, ממקום של סקרנות טבעית, כייף והנאה, ומבטיח שעות של בילוי משפחתי.
 

לונדע- רחוב דוד הראובני 25 באר-שבע, טלפון 072-2238923

 

קופונים לאטרקציות
שיתוף עם חברים בפייסבוק
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top