הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין לגדול

סוכות בלונדע: משחקים בסוכה ואליפות הטאקי 2018

הכתבה נוצרה בתאריך : 09/09/2018
שיתוף עם חברים בפייסבוק

אליפות הטאקי של ישראל ופעילות לכל המשפחה בסוכות בבאר שבע

 

טלפון 072-2238923

אליפות הטאקי 2018 לונדע ב"ש

 

אליפות הטאקי 2018 תתקיים בסוכות בלונדע, 25-27/9, ופעילות "משחקים בסוכה" 24/9 עד 2/10 

 

הוא נמצא בכל בית, נהנים ממנו מגיל 6 ועד 99, וכבר מזמן ברור שהוא המשחק הכי ישראלי שיש. עכשיו הגיע הזמן לגלות מי יהיה אלוף הטאקי!

חיים שפיר, ממציא הטאקי ולונדע - מוזיאון הילדים של באר שבע, מזמינים אתכם בסוכות תשע"ט להשתתף באליפות הטאקי השלישית של ישראל - או סתם ליהנות ממגוון משחקי הקופסא של שפיר שיגיעו לסוכה המקומית. 

 

אליפות הטאקי של ישראל בלונדע 2017


חיים שפיר המציא עשרות משחקי חברה, ויוצר תרבות משחק וחוויה חברתית ומשפחתית כבר 40 שנה. מטרת המשחקים ובראשם ה"טאקי" היא לשמר את ה"ביחד" כאשר בעזרת המשחקים נוצרת תרבות שמנסה להפוך אנשים לשמחים יותר על ידי חווית המשחק.

 

איך תתנהל התחרות

 

השנה בלונדע מלבד המשחקים האינטראקטיביים שהמוזיאון מציע יוקמו גם עמדות משחקים מבית שפיר. בנוסף יוקם מתחם מיוחד לטורניר מוקדמות אליפות הטאקי.

התחרות תתקיים בכל יום מימי חול המועד סוכות ובכל יום יתקיימו מספר מקצים של התחרות, בכל פעם ישתתפו מאה שחקנים בקבוצות אקראיות.

מאה הזוכים במשחקי המוקדמות, יעלו לשלב הגמר הגדול – אליפות הטאקי, שתיערך בחודש דצמבר.

שלושת המקומות הראשונים באליפות הארצית יזכו בפרסים משמעותיים: חופשה משפחתית בחו"ל, חופשה משפחתית בארץ ואירוע פרטי במוזיאון לונדע.

 

אליפות הטאקי בלונדע סוכות 2018

 

ההשתתפות במוקדמות אליפות הטאקי 2018 בחג סוכות בין התאריכים 25-27/9/18, מגיל 6 ומעלה, מותנית בהרשמה מראש, במחיר סמלי של 40 ₪ לאדם.

כל כרטיס מזכה בכניסתם של 2 מלווים מעודדים למתחם התחרות, ולרכישת כרטיס כניסה מוזל למוזיאון, בעלות 15 ₪ בלבד. 


 

לונדע מוזיאון המדע באר שבע, אטרקציה לילדים בדרום


לונדע- מוזיאון הילדים של באר שבע פועל באופן קבוע על מנת ליצור חוויה משפחתית שמקרבת הורים וילדים. "אנחנו מאמינים כי חווית המשחק מגבשת את המשפחה ומעצימה את הילדים. בעידן של מסכים, יש חשיבות גדולה למשחקים בהם אנו משחקים פנים מול פנים עם החברים שלנו", אמר אלעד אזולאי, מנכ"ל מוזיאון לונדע, "אנחנו מאוד שמחים על שיתוף הפעולה עם חיים שפיר שנוצר סביב הערכים המשותפים שאנחנו מקדמים. אנו בטוחים כי אליפות הטאקי היא הזדמנות מצוינת ליהנות ממשחק משחרר, מלא חדווה וללא הבדל גיל".

 

אליפות הטאקי תתקיים בסוכות בתאריכים: 25-27.9.18 בלונדע – מוזיאון הילדים של באר שבע ע"ש ג'ק, ג'וזף ומורטון מנדל.

פעילות "משחקים בסוכה" לאורך חופשת סוכות 24/9 עד 2/10.
מחיר כניסה ללונדע: 55 ₪ מגיל שנתיים ומעלה

לתושבי באר שבע: 40 ₪.
ניתן לרכוש חבילות משפחתיות מוזלות ל4 נפשות ומעלה: לתושבי באר שבע 140 ₪ ולתושבי חוץ 180 ₪.

להרשמה מראש לאליפות הטאקי באתר התחרות לחצו כאן 

*במקביל המוזיאון יפעל כרגיל (למשתתפים בתחרות, כניסה מוזלת למוזיאון).

 

לונדע באר שבע


אודות חיים שפיר:
ממציא משחקים ב-40 השנים האחרונות ומקים חברת "משחקי שפיר". החל את דרכו כמהנדס ולאחר תקופה קצרה עזב את עבודתו לטובת פיתוח המשחקים. שפיר ממציא מספר משחקים בשנה, מייצר ומשווק אותם ברחבי העולם. לאורך השנים חיפש, בעזרת מחקר, ניסוי וטעייה, את מה שעומד מאחורי ההנאה בזמן משחק ומה שהופך משחק למוצלח, ויצר תורה ליצירת משחק טוב. כיום הוא חולק את רזי המקצוע עם יוצרים צעירים.
מטרת המשחקים של חיים שפיר היא לשמר את ה"ביחד" - בעזרת המשחקים נוצרת תרבות שמנסה להפוך אנשים לשמחים יותר על ידי חווית המשחק.

 

מוזיאון לונדע באר שבע, אטרקציה לילדים בדרום

 

לונדע - מוזיאון הילדים של באר שבע נפתח בשנת 2015 והוא נקרא על שם שלושת האחים: ג'ק, ג'וזף, ומורטון מנדל, אשר תרמו 5 מליון דולר להקמתו. את המרכז ותכניו יזמה, אצרה ופיתחה חברת Playplus, בראשותן של תמר הדר ואפרת אדיב, עבור עיריית באר שבע. המוזיאון מספק מרחב עצום של חוויות פיזיות, רגשיות וחינוכיות, לשם מיצוי מלוא פוטנציאל הלימוד החווייתי של הילדים, ממקום של סקרנות טבעית, כייף והנאה, ומבטיח שעות של בילוי משפחתי.
לפרטים נוספים ולהרשמה

לונדע- רחוב דוד הראובני 25 באר-שבע, טלפון 072-2238923

 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top