פרייקט, חינוכי, התדנבות, ילדים • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

צבעים של תקווה

בהמשך לפרוייקט הקהילה העולמי שלה ובמלאות  5 שנים לפעילותה בישראל משיקה  פרוקטר אנד גמבל את "צבעים של תקווה".

 

 

במלאת 5 שנים לפעילות פרוקטר אנד גמבל בישראל חונכת החברה פעילות קהילה, המתבססת על  שיתוף פעולה עם ארגון "צעירים בונים עתיד" (צ.ב.ע.), ארגון חברתי התנדבותי הפועל לקידום שוויון הזדמנויות בחינוך ויצירת אפשרויות חדשות ללמידה עבור הצעירים. ארגון "צעירים בונים עתיד", נוסד במטרה להביא לשינוי חברתי בקרב צעירים בישראל ולרתום אותם למעורבות ותרומה אישית לקהילה. הארגון שם לעצמו מטרה להתמקד באלפי תלמידים צעירים בישראל, אשר מתקשים, מסיבות שונות לממש את הפוטנציאל הרב הטמון בהם. בעמותת "צעירים בונים עתיד" רוצים להגיע לכל אחד מהילדים האלה, ולתת להם-באמצעות ליווי אישי, הזדמנות שווה ואפשרויות חדשות ללמידה, להתקדמות אישית ולמימוש הפוטנציאל שלהם.

עמותת "צעירים בונים עתיד" מפעילה מרכזי העשרה בבתי ספר יסודיים ברחבי הארץ. מתנדבים צעירים, בהם אנשי שיווק, היי-טק, בעלי מקצועות חופשיים וסטודנטים,  מפעילים את המרכזים ומלווים באופן אישי את הילדים, בשתי פגישות אישיות שבועיות בנות שעתיים וחצי כל אחת, היוצרות מחויבות מצד הילדים, ומביאות אותם להישגים מרשימים.

לפרויקט נבחרים ילדים בכיתות ג' עד ו', בשיתוף עם צוות בית הספר, על סמך קריטריונים רחבים הכוללים איתור צרכים לימודיים, חברתיים ורגשיים של הילדים.

מרכזי ההעשרה של צעירים בונים עתיד פועלים במבני בתי הספר, בשעות אחר הצהריים, על מנת להעניק לתלמידים סביבה מוכרת ובטוחה. צעירים בונים עתיד מפעילים 24 מרכזים באחת עשרה רשויות ברחבי הארץ, מטבריה ומגדל העמק בצפון ועד אופקים ובאר שבע בדרום. במסגרת הפעילות עם פרוקטר אנד גמבל תתקיים התנדבות בפועל של עובדי פרוקטר אנד גמבל בישראל במרכזי העשרה של "צעירים בונים עתיד" בעזרת מבצע רחב היקף של מותגי פרוקטר אנד גמבל בישראל לטובת "צעירים בונים עתיד".  במהלך חודש מאי במסגרתו תתרום החברה כסף למימון הקמת מרכז העשרה של הארגון, על כל קניה של אחד ממוצרי החברה: פנטן, הד אנד שולדרס, פמפרס, אריאל, טייד, טיפ, פיירי, אולוויז, אולדייז, קרסט ופרינגלס. זאת בליווי קמפיין פרסום להגברת המודעות לפעילות הארגון ועידוד גיוס מתנדבים לפעילות במרכזי העשרה. לדברי סופי בלום, מנכ"ל פרוקטר אנד גמבל בישראל: "בכל שוק מקומי בו נמצאת פרוקטר אנד גמבל ברחבי העולם, פועלת החברה להעמקת הקשרים עם הקהילה ומעורבות ארוכת טווח לרווחתה של האוכלוסייה המקומית. גם בישראל, לאחר 5 שנים של פעילות מוצלחת עם מותגים מובילים, החלטנו ליזום פעילות חברתית ארוכת טווח אשר תסמל את מחויבותנו העמוקה למדינה בה אנו פועלים ואת כוונתנו להשקיע ולהתפתח בהמשך בשוק המקומי. אנו מתמקדים בתחום החינוך והעשרת ילדים מתוך אמונה בדור העתיד וביכולתו להשפיע על עתיד ישראל. לצורך פעילות זו גייסנו את הידע הנצבר של פרוקטר אנד גמבל בישראל ובעולם ולא פחות חשוב מכך, את ההון האנושי של החברה. שני צירים אלה יש בהם כדי לסייע לארגון צעירים בונים עתיד בפעילויות החברתיות עליהן הוא עומל".פרוקטר אנד גמבל העולמית מפעילה מזה 54 שנים פרויקט חברתי בשם "לחיות, ללמוד ולשגשג" (Live, Learn and Thrive) המיועד לסייע להתפתחות ולחינוך של ילדים במצוקה, בגילאים 0-13 ברחבי העולם. בשנת 2005 בלבד גייסה פרוקטר אנד גמבל 150 מיליון דולר לפרוייקטים חברתיים ברחבי העולם.

 

 

 

הכתבה נוצרה בתאריך : 23/04/2006
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו