מוזיאוני חיפה,פעילויות לילדים וסדנאות יצירה בצפון - לגדול • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

פעילויות החודש במוזיאוני חיפה

מוזיאוני חיפה אתר לגדול

 

 

פעילויות החודש לילדים ולמשפחות

 

מוזאוני חיפה מציעה לקהל הרחב מגוון תערוכות מרתקות בנושאים שונים, סדנאות, סרטים, סיורים, הרצאות ועוד. הפעילות במוזאונים מתאימה  למשפחות וילדים בטווח גילאים רחב.

במסגרת פרויקט 'שבת ישראלית' של משרד התרבות, מוזיאוני חיפה יהיו פתוחים בסופי שבוע לציבור ללא תשלום. כרגע תתאפשר כניסה חינם בימי שישי ושבת למוזיאון חיפה לאמנות, למוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית ולמוזיאון העיר חיפה.

*יש לשריין מקום באתר מוזיאוני חיפה

 

אירועים מיחדים

 

מחנה פסח נודד במוזיאוני חיפה

ראשון, 21.03.21, 08:00

בפסח הקרוב נצא ממצריים וממסכי הזום ונעבוד עם הידיים במוזיאוני חיפה. אנו מזמינים את הילדים להיפגש באופן ישיר עם מוצגים ויצירות אמנות ולקבל הכשרה איכותית מצוות החינוך של מוזיאוני חיפה. מדי יום נתארח בין מוזיאוני חיפה ליום הכולל סיור, הדרכה וסדנא.

לינק להרשמה: https://bit.ly/2PKs5ik

 

 

המוזיאון הימי הלאומי - פתיחה ב - 20/03

המוזיאון הימי הלאומי מבקש להזכיר ולטפח את האהבה לים בתערוכה פעילה לכל המשפחה. בתערוכה יזכו המבקרים לגלות, לחקור ולהכיר מחדש את עולמו המופלא של הים, דרך התנסות, משחק ויצירה: להקשיב לקולו של הלוויתן ושל הכריש, להכיר את אלי ואלות הים הקדמונים, ללמוד על הסכנות האורבות לנו בים ואיך ביכולתנו לשמור עליו ועל החיים בתוכו.

 

מוזיאון ימי לאומי' kdsuk

 

סיורים:

"כוכב הים" - סיור מסטלה מאריס לרחוב אלנבי

שישי, 19.03.21, 11:00

סטלה מאריס, אחד האזורים היפים והידועים בחיפה, פירושו "כוכב הים". בסיור נסקור את המקומות החשובים באזור: מנזר הכרמליטים, המגדלור, הוילה של עבדאללה ועוד, ונערוך תצפית על המפרץ. נמשיך בשביל במורד הרכס בין צמחייה ירוקה ונוף ים ונכיר את חלקי העיר שמסביבנו, הקפלה, מערת אליהו ועוד. נסיים ברחוב אלנבי בכניסה למוזיאון הימי הלאומי.

לינק להרשמה: https://bit.ly/3rFNPKn

 

סיור אל החוף וציור צדפים בצבעי מים

שבת, 20.03.21, 11:00

נצעד אל עבר חוף התכלת הסמוך תוך עצירה לתצפית על הר הכרמל והסביבה. בחוף נלמד על הטבע הימי בריף הסלעי ועל החשיבות שבשמירה עליו, נסקור את הצדפים שבחוף באמצעות מגדיר ונסיים בסדנה בה נצייר צדפים שמוצאים חן בעיננו וחיות ים אחרות שחיות בריף בטכניקה של צבעי מים.

לינק להרשמה: https://bit.ly/3qKcRXH

 

 
 

 

למידע כללי על כל מוזיאוני חיפה

 

 

 

 

הכתבה נוצרה בתאריך : 15/03/2021
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו