ילדים, מאפייה, רולדין, בצק, סדנה • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

שעשועי בצק לילדים

 במרכז המבקרים של רולדין הילדים יכולים לשחק בבצק כמה שירצו בלי שאף-אחד יגיד להם לא... ובסוף זה גם יוצא טעים

 שפים מלידה

בלב פרדסי השרון, במושב השקט קדימה, באווירה פסטורלית של בתי הקפה נמצא מרכז המבקרים של רולדין – רולדין קידס - הכולל קונדיטוריה בעבודת יד שהוקמה על שטח של 3,600 מ"ר. מרכז המבקרים של רולדין מציע למטיילים, בוגרים וילדים לצפות בתהליך הכנת עוגות ועוגיות בעבודת יד.

 

כבר בכניסה דרך בית הקפה ניתן להריח את ריחות האפייה. המעבר לחדר המבקרים דורש עלייה לחדר שבצידו האחד תנורים ובצידו השני מסך גדול המציג למבקרים סרטון קצרצר של ההיסטוריה של רולדין – רשת מאפים בעבודת יד.

 

כשיוצאים מחדר המבקרים נחשפים למסדרון שבצידו חלון ענק המשתרע לאורך עשרה מטרים ודרכו ניתן לעקוב אחר עבודת הידיים של המאפים הייחודית לרולדין. בכל תחנת אפייה עובד גבר או אישה כשהאחד מגלגל רוגלך או קוראסונים, השני מערבל את הקמח למערבל ענק, השלישי מכין קישוטי שוקולד והרביעי מכניס מגשים גדולים לתנורי ענק.

 

בקונדיטוריה המרכזית והחדישה ניתן לעקוב אחר תהליך האפייה מהקמח ועד העוגה הסופית. החל מהסילו החיצוני המאכלס 12 טון קמח, דרך הצפייה בהכנה הידנית של הבורקסים, גלגול הקרואסונים, הכנת השוקולד, תנורי הענק המאחסנים 120 תבניות בו זמנית בכל אחד, המערבלים הענקיים שבוחשים 120 ק"ג קמח בו זמנית, וכמובן שולחן העבודה עליו ממתינים לילדים ולמבוגרים בצק ותבניות להכנת עוגיות (עוגיות חמאה, מרקיז שוקולד, ועוגיות שוקולד צ'יפס) בהדרכה אישית של השף, אותן הם יטעמו במהלך הביקור ולאחריו.

 

רולדין הוקמה בשנת 1989 על ידיי האחים אבי קינן וקובי חקק. הרשת המשפחתית מתמחה באפייה ביתית המשלבת מתכונים משפחתיים שעברו בירושה ומתכונים חדישים ומשוכללים שנלמדו ממיטב השפים באירופה. רולדין מתמחה באפיית עוגות, עוגיות, בורקסים ושאר דברי מאפה, כאשר כל המאפים מיוצרים מחומרים טבעיים.

מרכז המבקרים, הנמצא בקדימה, פועל בימים א'-ה' בין השעות 9:00-13:00, בכל שעה עגולה יוצא סיור.

הביקור כרוך בתשלום: 25 ₪ לילד, 20 ₪ למבוגר וכולל שתייה, עוגיות שנאפו במקום על ידי המבקרים .

יש לתאם מועד לביקור מראש בטלפון:  09-8999032 או 052-6752657

 

הכתבה נוצרה בתאריך : 10/04/2006
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו