הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו
בית >מגזין חוגים לילדים > אירועי החודש במדיטק

מגזין חוגים לילדים

אירועי החודש במדיטק

הכתבה נוצרה בתאריך : 21/08/2020
שיתוף עם חברים בפייסבוק

שומרים על השפיות : פסטיבל סוכות במדיטק חולון - מיטב הצגות הילדים חוזרות לבמה 

 

הצגות מדיטק בסוכות

 

הלב   סיפורו של מרקו -    לגילאי 5 ומעלה


ראשון 4.10.20 בשעה 10:30, 12:30 מחיר 75 ₪
מרקו הוא ילד קטן מגנואה שבאיטליה. בשל המצב הכלכלי הקשה, נאלצת אמו לנסוע לארגנטינה כדי לעזור בפרנסת המשפחה. מרקו הקטן מתקשה לשאת את הגעגועים לאימו וכשמכתביה חדלים להגיע הוא מחליט להפליג לארגנטינה ולחפש אותה. הוא מצליח לשכנע את אביו להרשות לו לצאת למסע יחד עם משפחת פפרוני המפליגה לארגנטינה עם התיאטרון שלה. לאחר הפלגה ממושכת וקשה מגיע מרקו לעיר בואנוס איירס, אך לאכזבתו הרבה הוא אינו מוצא את אמו. מרקו אינו מוותר והוא יוצא למסע ממושך ומפרך בעקבותיה.
לאורך המסע הארוך ברחבי ארגנטינה, פוגש מרקו אנשים רבים, נקלע להרפתקאות ונתקל בקשיים, אך על אף התלאות והטלטלות, הוא אינו מפסיק לרגע את החיפוש הארוך אחר אימו, עד לרגע המרגש בו השניים מתאחדים. ההצגה מבוססת על ספרו של אדמונדו דה אמיצ'יס.


לרכישה


ד"ר דוליטל -   הצגה מוסיקלית לכל המשפחה


שני 5.10.20  בשעה 10:30,12:30 ובשבת 31.10 בשעה 10:30 מחיר 75 ₪
על פי ספרו הקלאסי של יו לופטינג
דוקטור דוליטל הרופא האהוב יעשה הכול למען בעלי החיים. הוא אוסף אליו אינספור חיות אבודות ומשכן אותן במרפאתו. הצרה היא שהלקוחות במרפאה שלו לא כל כך מרוצים מהעניין ומפסיקים להגיע! רגע לפני סגירת המרפאה מציעה פולינזיה, התוכית שלו, רעיון מהפכני: דוליטל ילמד לדבר בשפת החיות ויהפוך לרופא החיות הראשון בעיר! בעזרת פולינזיה התוכית, דאב דאב הברווז, גבי הכבשה ואמה העוזרת הנאמנה מצליח דוליטל לשקם את המרפאה, לעזור לבעלי החיים בעיר ולהגיע אפילו לקרקס! בהצגה צבעונית, מצחיקה ומרגשת, דוליטל וחבריו מלמדים אותנו לא רק לדבר אל החיות, אלא גם להקשיב.

לרכישה

 

בוא אלי פרפר נחמד  לגילאי 7-3


שלישי 6.10.20 בשעה 10:30, 12:30 מחיר: 75 ₪
הצגת ילדים מוסיקלית חדשה עם שירי הילדות האהובים
חזי הוא הזחל הכי שמח בגינה. מדי יום הוא מבלה עם חבריו הזחלים בשירים, במשחקים ובזלילה של עלים טעימים. הכל משתנה כשחזי שומע שהערב, כשהשמש תשקע, הוא יהפוך לפרפר צבעוני וגדול. חזי המפוחד לא רוצה להשתנות, הוא רוצה שהחיים שלו יישארו בדיוק אותו הדבר. אף אחד מהחברים לא מבין אותו, הוא נשאר לבדו ופוגש את תותית האפרוחית, היחידה שמרגישה כמותו. גם לה מצפה שינוי גדול כשהשמש תשקע: אז תבקע ביצה והיא תהפוך לאחות גדולה. יחד עם מלי, נמלה נועזת ואמיצה שלא רוצה להפוך לפועלת חרוצה, הם יוצאים למסע הרפתקאות אל צמרת העץ.
הכל כדי לעצור את השמש, שלא תשקע, כך יוכלו לא לגדול ולהישאר מי שהם. בדרך צפוי להם מאבק לא פשוט עם חיות הלילה: העכבישה והעטלפים, שמנסים למנוע את מימוש התכנית בכל מחיר, אבל דווקא שם, על צמרת העץ, עולות פתאום הספקות- ״אולי בכל זאת כדאי להשתנות?״
שלושת החברים יצטרכו להבין ששינויים (גם אם הם נראים קצת מפחידים) מביאים איתם דברים טובים. *כל
הזכויות שמורות להוצאת הקיבוץ המאוחד בע"מ

לרכישה

 

אריה הספריה -מחזה מוסיקלי מאת אלי ביז'אווי

חוה"מ סוכות 7.10 רביעי בשעה 12:30, 10:30 מחיר: 75 ש"ח
על פי ספרה של מישל קנודסן
זוכת פרס הכוריאוגרפיה וציון לשבח על משחק ותלבושות לשנת 2015
לגילאי 4 ומעלה
בספריה ישנם ספרים. וגם כללים מאוד ברורים:
אסור לצעוק. אסור לרוץ. אסור גם 'אוכל ושתיה'.
אך מה קורה כשיום אחד נכנס אריה לספריה?
הוא לא שואג או משתולל, ובניגוד לציפיות
הוא מצטרף לשעת סיפור ומאבק כונניות...
לא לכולם זה מסתדר, זה הרי לא 'לפי הספר'
(סליחה? אריה? בספריה? - זה לגמרי לא בסדר!)
עוד יתגלה שעל כללים חשוב לשמור, אבל לא רק:
חשוב מאוד גם, פה ושם, לנער מהם אבק.
 

לרכישה


ילדי בית העץ-  ההצגה לגיל 8 ומעלה על־פי ספרו של רן כהן אהרונוב


חמישי 8.10.20  בשעה 10:30, 12:30 מחיר 75 ₪
אבא של ערן בנה את בית העץ עוד כשהיה בגן חובה ומאז זה הבית שלו ושל חבריו. מעבר לגבעה הולכת ונבנית השכונה החדשה, ובקרוב יסללו אליה כביש. לשם כך עומדים לכרות את חורשת האלונים ואיתה גם את עץ האלון של ילדי בית העץ. הצטרפו למאבקה של החבורה להצלת החורשה ובית העץ!

לרכישה


ילדיסקו לגיל 5 ומעלה


שבת, שמחת תורה 10.10.20 בשעה 10:30, 12:30 מחיר 75 ש"ח
הצגה מוסיקלית עם מיטב השירים מפסטיבלי הילדים
החופש הגדול הגיע ואורי השובב מחכה כבר לפצוח יחד עם החברים שלו בשלל תעלולים ברחבי השכונה. למרות שהוא לא נרשם לקייטנה, או טס לחו"ל כמו ילדים אחרים, הוא נחוש להפוך את החופש הזה לחופש הכי כייפי שיכול להיות! אבל הכיף הגדול נגמר כשהתעלולים של אורי יוצאים מכלל שליטה. כל השכונה
מתעצבנת על אורי וחבריו, שכועסים עליו ומאשימים אותו במצב. אפילו אמא שלו מאבדת את הסבלנות. רגע לפני שהחופש נהרס, לאורי יש הברקה אחרונה שיכולה להציל את המצב: הוא מחליט להפוך את
הצריף הנטוש בקצה השכונה למועדון ילדים מדליק – "ילדיסקו". בעזרת המון שמחת חיים וסיוע מחבר חדש ובלתי צפוי, מצליח אורי לגייס את כל החברים למשימה ולשכנע אפילו את אמו שמתעלולים יכולים לצאת לפעמים דברים נפלאים.
ההצגה מלווה בלהיטים הגדולים של פסטיבלי הילדים: סיבה למסיבה, אין לי כסף אין לי, אמא, הופה היי, הסבון בכה מאוד, ילדים טובים ילדים רעים, שירי ילדות, שובב עם לב זהב, ילדיסקו, הבובה פסטי ועוד...

לרכישה

 

חנן הגנן  -לגיל 6-3


ראשון 4.10.20 בשעה 10:00   מחיר 55 ₪
על פי ספרה של רינת הופר
חנן הגנן מסתובב עם עגלת הפירות שלו ומכריז: "שסק משמש אפרסמון, קנו פירות באסימון, תפוז, מנגו פירות המון, בתוכם חבוי מטמון"!
סיון הקטנה שומעת אותו ומתמלאת סקרנות: מהו המטמון המסתורי שחנן שר עליו? האם זו תיבת אוצר מלאה מטבעות? או אולי שק מלא אבנים יקרות? חנן נותן לסיון דובדבן ומבטיח לה שהמטמון חבוי בתוכו. "חנן הגנן, אתה גנן או ליצן? הבטחת מטמון וקיבלתי חרצן!" היא אומרת לאחר שאכלה את הדובדבן שלה.
חנן יראה לסיון ולילדים איך חרצן קטן הופך למטמון מופלא: עץ עמוס פירות מתוקים.
בסוף המסע יגלו סיון והילדים שעם חריצות וסבלנות, גם בזרע קטן יכול להסתתר מטמון גדול.

לרכישה

 

פרפרים בבטן - חווית תיאטרון לקטנטנים בשילוב אמנויות  לגילאי 5-2


שני 5.10.20 בשעה 10:00   מחיר 55 ₪
הצגת יחיד מלאת קסם וללא מילים המשלבת מוסיקה, וידאו-ארט, אנימציה, בובות וצלליות. סיפורה של ילדה שרודפת אחרי הפרפרים שלה שנעלמו. היא מזמינה את הילדים הנוכחים בהצגה להשתתף איתה במרדף אחר הפרפרים האבודים והיא מכניסה אותם לעולמו הקסום של התיאטרון. הילדים, שהופכים במהלך ההצגה לחלק בלתי נפרד מהאירוע הססגוני, עוברים חוויה מיוחדת ומלאת הפתעות.

 

לרכישה

 

מלך הטבע  הצגה לבני 7-3

שלישי 6.10.20 בשעה 10:00   מחיר 55 ₪
למלך הטבע יש ממלכה פורחת, ירוקה ויפה. בכל בוקר פותח המלך את חלונו ומשקיף בהנאה על הנוף. בוקר אחד, מגלה המלך שצמרות העצים מסתירות לו את הנוף. המלך מצווה לכרות את העצים! למחרת

מתפלא המלך "לאן נעלמו הציפורים?!" כשהצפרדעים באגם מקרקרות ומטרידות את מנוחתו, הוא מצווה לסלקן! למחרת הוא מתפלא "מדוע יש כל כך הרבה יתושים?!"
רק לאחר שיבין המלך שהטבע אינו שייך רק לו, ושלכל חי וצומח בטבע, יש תפקיד, יצליח לתקן את שהרס, ולהחזיר את ממלכתו להיות יפה ופורחת!

לרכישה

 

גוליבר –הצגה חדשה!  לגיל 3-7


רביעי 7.10.20 בשעה 10:00   מחיר 55 ₪
הצגת יחיד מלאת דימיון ע"פ הקלאסיקה מאת ג'ונתן סוויפט
גוליבר, נער הסיפון הקטן, חולם להיות רב חובל מגלה ארצות. כולם סביבו לועגים לו שהוא קטן מדי וחלש בשביל להשיט אנייה בעצמו. הוא מבקש משאלה: להיות גדול כמו אוניה וחזק כמו הגלים, אבל לפני שהוא מסיים להביע את משאלתו פורצת סערה והאונייה נטרפת אל החוף.
גוליבר מוצא את עצמו בליליפוט- ארץ משונה שתושביה זעירים. תושבי ליליפוט הקטנטנים מכתירים את גוליבר לענק המגן של ליליפוט והוא מבטיח לשמור עליהם תמיד. מהר מאוד גוליבר מגלה שלהיות ענק וחזק זה לא כל כך פשוט- הוא מתבקש לעשות דברים שהוא לא אוהב כמו לפגוע בתושבי ארץ ארכיפלוץ השכנה, למחוץ את האוניות שלהם, ואפילו להרוס את המכונה הרעשנית שהמציא חברו הטוב ביותר. גוליבר מרגיש הכי בודד ועצוב בעולם ומתחרט שבכלל ביקש להיות כזה גדול וחזק, אבל אז הוא מבין שהחוכמה האמתית היא להשתמש בכוחו לטובה- כדי להשכין שלום ולפעול בדרך של אהבה.

לרכישה

 

האביב של חפרפר ל גילאי 3-7

חמישי 8.10.20 בשעה 10:00   מחיר 55 ₪
תיאטרון דיגיטלי חדשני
מה קורה כשלחפרפר קטן נמאס לגור מתחת לאדמה?   יום שמתחיל בסידור הבית, והמשכו בשיט מפתיע בנהר.  הכי כיף לשוט עם חבר:    עלילות חפרפר קטן שמאס לחיות מתחת לאדמה ומחליט לבלות את האביב בטבע עם חברו עכבר.  בהשראת ״הרוח בערבי הנחל״ מאת קנת גרהם.
סיפור על ידידות ואהבה לטבע, מהספרות הקלאסית האנגלית לילדים/

 

לרכישה

 

מכשפאשלה   לגיל 9-4

שמחת תורה, שבת 10.10.20 בשעה 11:00  מחיר 55 ₪
היפהפיה הנרדמת - הסיפור האמיתי!
הצגת יחיד משעשעת החושפת סיפורה של היפהפייה הנרדמת, כפי שהוא מוצג מזווית הראיה של מְכַשֶפָאשלַה -מכשפה מצחיקה, מרושעת ולא מוצלחת במיוחד.
מכשפאשלה מתנכלת לנסיכה החמודה אבל בחוסר כישרון כה משווע, שניסיונות הקילקול שלה תורמים לאנושות את האמנות המודרנית, את גילוי כוח המשיכה ואפילו את מגדל פיזה.

 

לרכישה

 

 

הצגות, שעות סיפור וסדנאות לילדים עד הבית – במדיטק חולון

   
ספריית המדיטק בחולון מציעה מגוון של סדנאות, הצגות ושעות סיפור און ליין עבור קהל הילדים
שעות הסיפור ללא עלות, הצגות וסדנאות בעלות סמלית של 15 שח בלבד

 

קיץ במדיטק

 

מאמצע חודש אוגוסט ועד נובמבר יפתח מדיטק חולון  ערוץ אינטרנטי ייחודי שישדר באמצעות לינק/קישור .  הפעילויות כוללות: מגוון הצגות, שעות סיפור, סדנאות מדע מסביב לעולם, סדנאות צילום, אמנות, איור, קומיקס ועוד.
הפעילויות מתאימות למגוון גילאים, משך הפעילויות בין 25 דק' לשעה.

מגוון הפעילויות יכלול מבחר של שעות סיפור בחינם, מהספרים האהובים על הילדים לגילאי 3 ומעלה, סדנאות אוריגמי בהן ילמדו הילדים להכין יצירות בקיפולים, סדנאות מדע בהן יערכו ניסויים לילדים מגיל 5 וסדנאות מדע לילדים גדולים לגילאי 9 ומעלה. סדנאות קומיקס מגוונות בהן ילמדו הילדים כיצד מאיירים קומיקס ברמות שונות ובהתאם לגיל. סדנאות איור ויצירת קולאז', סדנאות פיסול בפלסטלינה של אלמנטים מעולם הילדות, סדנאות צילום  בהן ילמדו המשתתפים על עולם הצילום באופן יצירתי ווחווייתי וסדנת אמנות ובובנאות של יצירת תיאטרון קטן דו מימדי מחומרי יצירה.

 

לפרטים נוספים

 

תיאטרון מדיטק חולון, גולדה מאיר 6. חניה חינם.

טלפון לרכישת כרטיסים: 072-2239134

ובאתר מדיטק חולון

 

לכל הצגות הילדים בשבת

 

* האחריות הבלעדית בגין קניית הכרטיסים ו/או על קיום ההצגה ו/או כל דבר אחר הנובע מקניית הכרטיסים היא של מדיטק בלבד, ובשום מקרה אינו קשור בדרך זו או אחרת לאתר לגדול

 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top