הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו
בית >מגזין לגדול > חגיגת פורים ביד מרדכי

מגזין לגדול

חגיגת פורים ביד מרדכי

הכתבה נוצרה בתאריך : 08/03/2020
שיתוף עם חברים בפייסבוק

חגיגת פורים 2020 לכל המשפחה ביד מרדכי 

 

9.3, 10.3, 11.3 בין השעות 10:00-14:00

 

פורים ביד מרדכי
צילום: ענת פייס

 

דבוראים ליום אחד – קיבוץ יד מרדכי בחגיגת פורים בלתי נשכחת

 

קיבוץ יד מרדכי מזמין אתכם לחגוג את חג פורים בחוויה קיבוצית מתוקה. התכנית כוללת:

 

"דבוראי ליום אחד": בעמדת תלבושות שתיפתח במיוחד לחג הפורים, יוכלו המבקרים ללבוש תלבושת אמיתית של דבוראי ולהצטלם איתה ביחד עם כוורות צבעוניות.  


ביקור בבית הדבש והדבורה שם תקבלו הסבר חווייתי מפי דבוראי מנוסה אודות המלכה והפועלות, אורח חיי הדבורים, תהליך ההאבקה, תהליך ייצור הדבש ועל תרומת הדבש לגוף האדם. הילדים יצפו בפתיחת כוורת אמיתית ולאחר שילמדו איך מייצרים דבש, יוכלו לטעום ממנו כשהוא טרי-טרי, ואף להכין נרות מדונג שמייצרות הדבורים.

 

בית הדבש והדבורה ביד מרדכי

 

עם סיום הפעילות בבית הדבש והדבורה תצאו לסיור מלהיב בעגלה רתומה לטרקטור ברוח קיבוצית בין ענפי הקיבוץ - הרפת, בית האריזה ופרדסי הקיבוץ, במהלכו לומדים על תהליכי הגידול והפעילות שמאפיינים כל אחד מהם. תכירו את חיי הפרות ברפת, תהליך הפקת החלב, גידולי הפרדס בקיבוץ, בית האריזה, המכוורת החקלאית וסיפורו המרתק של קיבוץ יד מרדכי. 

 

תיירות יד מרדכי

.

"מסע בזמן": לצד הפעילות במרכז הטכנוסטלגיה יוכלו המבקרים לנסוע בזמן ולהפוך לחלוצים ליום אחד. לרשותם של המבקרים יעמוד מחסן תלבושות עם בגדי חלוצים איתם יוכלו להתחפש יחד עם חפצים מימי קום המדינה, ללמוד על הטכנולוגיות השונות ששימשו את החלוצים ואף להצטלם למזכרת. בבית האוסף "קיבוץ של פעם"- יכירו הדורות הצעירים היכרות עם סוג אחר של טכנולוגיה, כזו שאינה דורשת מטען, אין לה שלט וגם לא מסך טאצ'. במרכז האוסף קיבוץ של פעם ייחשפו המבקרים ל"גאדג'טים" בתחומי החלקאות וחיי היום יום  בהם השתמשו החלוצים שהקימו את יד מרדכי.

 

קיבוץ של פעם ביד מרדכי, פורים 2020, לגדול

 

יוצרים זיכרונות מתוקים: בסט צילומים חגיגי שיוקם במיוחד לקראת פורים, יוכלו המשתתפים בפעילויות לתעד את ביקורם ביד מרדכי. לרשותם של המבקרים ייעמדו תחפושות שונות וכדי להשלים את החוויה, יוכלו להגיע לעמדת איפור שתוקם במיוחד לחגיגות פורים.  לאחר ההכנות יוכלו המבקרים להצטלם לבושים ומאופרים על רקע כוורות צבעוניות, כדי חלב ופרחים שישלימו את המזכרת ויהפכו אותה לבלתי נשכחת

 

יד מרדכי סיורים ברפת

 

בנוסף, אתם מוזמנים לספוג קצת היסטוריה באתר שחזור הקרב וללמוד על סיפור הגבורה של חברי הקיבוץ שלחמו בצבא המצרי בתש"ח. באתר יוכלו הילדים להתחפר בעמדות ההגנה, לטפס על טנקים אמיתיים, לשבת בתוך משוריין, לצפות בכלי נשק אותנטיים מהתקופה, להתגנב בתעלות הקשר ועוד. האתר שופץ לאחרונה באמצעות המועצה לשימור אתרים והינו אתר מורשת לאומית.

 

יד מרדכי שחזור הקרב

 

 

פורים ביד מרדכי: טלפון 072-2239806

משך הפעילות המלאה: 3 שעות

כרטיס משולב לבית הדבש+ נסיעה בטרקטור+ בית האוסף "קיבוץ של פעם": 50 ₪ למבוגר, 55 ₪ לילד.

עמדת תחפושות וצילום: ללא עלות

עמדת איפור: בתשלום של 10 ש"ח

 

 

 

מכוורת יד מרדכי

 

עוד אטרקציות בפורים 2020

 

לאתר יד מרדכי בלגדול

 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top