יום הולדת נסיכות, יומולדת נסיכות, ימי הולדת לילדות - לגדול • Ligdol
צור קשר
פרסמו אצלנו פרסמו אצלנו

יום הולדת נסיכות

מפעילים בתחום יום הולדת נסיכות

 

מוזיקלדת

מחפשים הפעלה לימי הולדת בסגנון אגדות וסיפורים שילדים אוהבים? מוזיקלדת מעניקה לכם חגיגה שכולה נבנתה מהאגדות. אם ילדיכם רוצים להיות בת הים הקטנה, לגנוב

ספיידרמן, מלך האריות או לשבור את הקרח עם אנה ואלזה, מוזיקלדת יגשימו את החלום.

טלפון: 072-3319813

 

מוזיקלדת הפעלות לימי הולדת, לגדול

 

 

אנה ואלזה

יום הולדת לשבור את הקרח בדיוק כמו בסרט, שהופך את החוגגת וחברותיה לנסיכות, וגם מופע קסמים של אולף (בובת ענק). כולל שני מפעילים, מתאים לבנים ולבנות כאחד בגילאי 3-8.

טלפון: 072-3319794

יום הולדת אלזה

 

לאינדקס יום הולדת נסיכות

 

בשנה שעברה ליאת שלי חגגה יומולדת 4. החלטתי ללכת על הפקת יום הולדת נסיכות תוך כדי ניסיון לשמור על מסגרת תקציבית סבירה.

את ההזמנות כתבתי על קלף: "הנסיכה ליאת מבית מנחם מבקשת את נוכחות הנסיכ/ה ____ לחגוג עמה את יום הולדתה המלכותי. האירוע יתרחש ביום _____ בשעה שהשמש בשיאה במרום (צהריים). נא להגיע בלבוש מלכותי הולם. לאישור הזמנות נא להתקשר למזכיר המלכותי בטלפון _________".

לקישוט פרסתי בד אדום שהוליך מהכניסה לסלון. את השולחן המרכזי קישטתי עם טול, ופיזרתי בפינות הבית מנורות קריסמס לאפקט הנוצץ. במרכז השולחן הנחתי עוגת יום הולדת מעוצבת בצורת טירה מלכותית. קניתי כובעים ושרביטים בחנות תחפושות זולה וכל נסיכה שהגיעה קיבלה כובע נסיכות. כולם קיבלו שרביטים. לבנים הכנתי גם מגני נסיכים (צלחות חד פעמיות צבועות עם שרוך בשביל ידית).

להפעלה שלחתי את הילדים לחפש את המטמון (שקיות של מטבעות שוקולד שהוחבאו ברחבי הבית). כל ילד קיבל בתורו רמז למיקום של שקית אחרת באמצעות חידה שפתרונה נתנה מיקום.

להמשך הגשתי ארוחת צהריים. פיצה (שהוזמנה בטייק אוואי) ושמפניה (ספרייט שנמזג לכוסות יין חד פעמיות). לקינוח, אכלנו עוגת טירה.

אחר כך סיפרתי לילדים על המכשפה הרעה שגנבה את השמחה. כדי להחזיר את השמחה, על מנת שנוכל לקיים את הנשף, חייבים למצוא את טבעת הקסמים. אחר כך שלחתי אותם למסע חיפוש חופשי ברחבי הסלון. 

לאחר שהטבעת הקסומה נמצאה, ערכנו נשף מלכותי (בסגנון כיסאות מוזיקליים). כולם רקדו עד עילפון. בדרך החוצה כל ילד קיבל שקית הפתעות יפה, והכי חשוב ליאת שלי הייתה מאושרת עד השמים.

 

 

קישורים רלוונטיים:
אינדקס יום הולדת נסיכות
דפי צביעה נסיכות
עוד ימי הולדת בהכנה עצמית:
יום הולדת ספא לילדות

 

 

יום הולדת אלזה:

אנה ואלזה, אריק הקוסם

 

הכתבה נוצרה בתאריך : 10/05/2022
הצטרף ללגדול
הצטרפו לרשימת התפוצה של לגדול ותשארו מעודכנים לפני כולם על אירועים ומבצעים מיוחדים לחברי המועדון שלנו