הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

מגזין לגדול

פורים בקניון שבעת הכוכבים

הכתבה נוצרה בתאריך : 11/03/2019
שיתוף עם חברים בפייסבוק

יוצרים פורים - חגיגת פורים תשע"ט למשפחה בהרצליה

 

 

פסטיבל היצירה לחג של ערוץ ניק ג'וניור עם מתחמי התכנית "מסיבת יצירה"

 

קניון שבעת הכוכבים הרצליה מזמין בחופשת פורים לפעילויות יצירה היישר מהתכנית "מסיבת יצירה" של ניק ג'וניור, הכנת מסיכות לפורים של הדמויות האהובות בניקלודיאון, וסדנת סליים עם היוטיוברית לאנה מיינרט וכוכבת האינסטגרם עלמא ויצמן. הכניסה חופשית.


אם שמתם לב שגם הילדים שלכם החלו להיות יותר יצירתיים ולהכין מגוון יצירות מרשימות במו ידם, ייתכן ואתם צריכים להודות לתכנית האהובה "מסיבת יצירה" של ערוץ ניק ג'וניור, תכנית העשה זאת בעצמך (DIY) הנצפית ביותר לילדים.

 

כעת יוכלו הילדים ללמוד באופן מקצועי איך להכין את היצירות האלו בקניון שבעת הכוכבים בהרצליה, שמארח במהלך חג הפורים (20-21.3) בשיתוף פעולה עם ערוץ ניק ג'וניור את התכנים של "מסיבת יצירה" בשלושה מתחמי יצירה שונים היישר מהתכנית האהובה.

במתחם הראשון יוכלו הילדים ליהנות מעיצוב שרשראות דגלונים לחדר שזורות בחרוזים. במתחם השני הם יכינו ויעצבו מסיכות לקראת פורים של כל הדמויות האהובות של ערוץ ניקלודיאון - החל מצ'ייס מ"מפרץ ההרפתקאות" ועד רפאל מ"צבי הנינג'ה". כל ילד יקבל מתנה הביתה את המסכה עם הדמות שהוא הכי אוהב.


במתחם השלישי מחכה הפתעה שווה במיוחד. שיגעון הסליים יגיע לשבעת הכוכבים יחד עם היוטיוברית לאנה מיינרט וכוכבת האינסטגרם עלמא ויצמן שיגיעו למפגש מעריצים, סלפי וטיפים סודיים לסליים. במתחם ילמדו הילדים את שלבי הכנת הסליים וכל ילד יקבל הביתה סליים מנצנץ במיוחד.


הכניסה חופשית.
הפעילות תתקיים ב-20-21 במרץ 2019 בין השעות 11:00-17:00 בקומת כניסה.

 

קניון שבעת הכוכבים כתובת: שד' שבעת הכוכבים 8, הרצליה

טלפון: 072-2233452

 

כל אירועי החודש בקניון שבעת הכוכבים

 

לאתר קניון שבעת הכוכבים בלגדול

 

 

קופונים לאטרקציות
ותקבלו את כל העדכונים ישירות לפייסבוק שלכם
תגובות לכתבה:
Top