הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

לוח פעילויות ואירועים לילדים

חגיגות עצמאות 2019 ברחובות

חגיגות יום העצמאות ה71 בעיר רחובות יתקיימו ב08/05/2019

 

יום העצמאות רחובות 2019

 

יהיו מספר מוקדים מפוזרים ברחבי העיר לנוחיות התושבים, הכניסה לכלל המוקדים היא בחינם, השנה יופיעו במוקדים המרכזיים גידי גוב, סקאזי אמן המוזיקה האלקטרונית, הפרוייקט של גיל ויין ועוד...

 

להלן המוקדים המרכזיים והמופיעים בהם:

 

הבמה המרכזית הממוקמת בגן המייסדים כמדי שנה יופיעו גידי גוב, להקת הזמר של בימת הנוער רחובות, הפרויקט של גיל ויין ולהקת המחול הדרי רחובות. הנחיית הבמה המרכזית תהיה על ידי השחקנית ומנחת הטלוויזיה אילנית לוי שהיא כמובן גם תושבת העיר, בהמשך הערב המוקד יהפוך למסיבת נוער עם מיטב הדי ג'יי כמו סקאזי, דיג'יי גזרודיג'יי טל אלון

 

גידי גוב ביום העצמאות רחובות

 

במת הילדים הוא מוקד נוסף הממוקם בחניון העליון של גן המייסדים אשר מתאים יותר לילדים ושם יופיעו כוכבי הילדים "נתי הגעתי הופעתי" ו"שוקולולו וחברים" ואחריהם יעלו אנסמבל "עד יבוא" הלהקה המפורסמת של הקהילה האתיופית.

 

בבמה החסידית אשר ממוקמת ברחוב הרצל מספר 152 תוכלו ליהנות ממוזיקה חסידית יהודית עם ישי לפידות ומועצת השירה היהודית אלי קליין ושאול כהן עם התזמורת שלו ועוד המון זמרים של הז'אנר החסידי.

 

במת החפלה הים תיכונית הממוקמת ברחוב הרצל פינת הירשנזון יהיה מאוד שמח עם הפרויקט של רביבו, גל סינואני, בוזוקי גרוב, מושיקו מור ונתן לב, במה תנוהל בהנחייתו של לא אחר משה ענקי.

 

הפרויקט של רביבו יום העצמאות רחובות

 

במת המוזיקה העברית היותר רגועה בהנחיית טל סונדק תהיה ממוקמת ביד לבנים ויככבו שם דני רובס, דורית ראובני, שרי ואלעד טרי שגם הוא תושב רחובות.

 

למחרת ב09/05 ביום חמישי יתקיים מסע אופניים לכל המשפחה אשר יוזנק ב09:00 בבוקר בגן המייסדים, יש להגיע שעה קודם להתכנסות והכנות.
לאחר מכן במוצאי יום העצמאות בשעה 20:00  ראש העיר רחמים מלול יארח בקבלת פנים חגיגית ויחלק תעודות הצטיינות למצטיינים עירוניים ולאחר מכן התושבים ייהנו מהופעת אמן האורח חנן בן הארי, הכניסה חופשית.  


לכל אירועי עצמאות 71 ברחבי הארץ

 


תגובות
Top