הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

לוח פעילויות ואירועים לילדים

חגיגות עצמאות 2019 בראשון לציון

חגיגות ערב יום העצמאות ה-71 בראשון לציון 8/5/2019

בקרוב נעדכן...

חגיגות יום העצמאות ה-70 בראשון  לציון שיחול השנה ביום רביעי ה-18.4.18, יחלו בשעה 20:30 מיד עם צאת יום הזכרון. המופעים לקהל הרחב ייערכו כמו בכל שנה במספר מוקדים בעיר ויכללו שורה של אמנים והופעות בידור לצעירים ולמבוגרים. כמו כן יערכו מופעי זיקוקים מסורתיים ומרהיבים.

 

עצמאות 70 בראשון לציון, עצמאות 70 - אתר לגדול

 

בין המופעים השנה:

עילי בוטנר וילדי החוץ, עידן יניב, גליקריה, דקלון וסגיב כהן, קובי אפללו ושמעון בוסקילה, ירדנה ארזי, רגב הוד, בלקן ביט בוקס, איב אנד ליר וטונה, שיר לוי.

לילדים: משה דץ והכבשה שושנה, הילה הכל יכולה, דור הגיבור ועוד.

 

עצמאות 2018 בראשון לציון, עצמאות 70 - אתר לגדול

 

השנה העירייה החליטה להוסיף במת חגיגות נוספת במתחם הרובע שתאפשר לתושבי השכונה המתפתחת בנחלת יהודה ליהנות גם הם מהופעות קרובות לבית. בין היתר יופיעו שם הבלקן ביט בוקס, הראפר טונה ו-DJ פנדה.

 

עצמאות 2017 ראשון לציון

 

לכבוד חגיגות ה-70 למדינת ישראל, החליטה עיריית ראשון לציון לפתוח את המתקנים העירוניים ביום העצמאות חינם לתושבי העיר בלבד. החברה העירונית האמונה על מתקנים אלו, תפתח ביום העצמאות (19.4.18) את מוזיאון אגם עם סיור בעקבות סמלי היהדות ומוזיאון ראשון לציון עם סיור בעקבות סמלי הלאום ובליווי שחקנים.


בנוסף הבריכות וחדרי הכושר בשלושה מרכזי הספורט: 360 במערב העיר, 360 נחלת יהודה על שם ספי ריבלין ז"ל ובריכות שיכון המזרח, יהיו פתוחים לקהל בין השעות 10:00 ל-16:00.


גם החי כיף יפתח שעריו לתושבי העיר עם מתקנים מתנפחים והפתעות ובצד האומנותי - גלריית בית לונדון תפתח לקהל ותציג שש תערוכות אמנות עכשווית.


בבית העם יערך מרתון סטנד אפ מבית הקומדי בר שיחל ב-21:00 בערב.


בהיכל התרבות יתקיים מרתון סרטים ישראליים מ-10:00 בבוקר ועד 18:00 בערב עם סרטים בלתי נשכחים שחוזרים אלינו ביום העצמאות כמו "גבעת חלפון" ו"חגיגה בסנוקר" וזאת לצד סרטים ישראליים חדשים כמו "געגוע" ו"מכתוב" ואפילו סרט שרץ עכשיו בקולנוע כמו "מוטלים בספק".
לילדים - הסרט "אבוללה" יוקרן בעשר בבוקר.


יום למחרת, ב-20.4.18, מקבלים את השבת בהרקדה המונית ברחבת העירייה, החל מהשעה 15:00. פעילויות אלו הן חלק מסדרת אירועי חגיגות ה-70 בעיר שנפתחו לאחרונה עם אירוע "אקסטרים לדגל" וימשך בחודשים הקרובים במגוון אירועים.

 

ערב עצמאות ראשון לציון 2017

 

באמפי פארק יתקיים רייב עצמאות בתשלום:

החל מהשעה 23:00 עם סטטיק ובן אל, נצ'י נצ', אליעד, סטפן לגר, סאבלימינל, סקאזי, טליסמאן, שגיא ביטבוקס ועוד.

 

ערב עצמאות 70 בראשון לציון, 18/4/18. הכניסה לאירועים חופשית למעט רייב עצמאות.

 

לכל אירועי עצמאות 70 ברחבי הארץ

 

 


שיתוף עם חברים בפייסבוק
תגובות
Top