הרשמו למועדון לגדול בחינם הרשמו למועדון לגדול בחינם
באינדקס לגדול ניתן למצוא מגוון אטרקציות לילדים, חוגים, פעילויות, מסעדות, מפעילי ימי הולדת, מקומות לנופש משפחתי ועוד...

אני מחפש/ת:

פרסמו אצלנו

לוח פעילויות ואירועים לילדים

אירועי פורים בראשון לציון

חגיגות פורים 2019 בראשון לציון - ארבע במות ברחבי העיר

 

פורים 2018 בראשון לציון
צילום: רפאל בן דור

 

כוכבי ילדים, מתנפחים, הופעות, ריקודים ושירים. חגיגות פורים בראשון לציון יתקיימו השנה בארבע במות מרכזיות: פארק נאות שיקמה, גן המושבה, גן בעברית ולראשונה גם בשיכון המזרח.


יריית הפתיחה לקרנבל פורים תהיה ביום חמישי (21.3.19)  ב-10:00 בבוקר. בבימת גן השקמה תופיע כוכבת הנוער אנה זק בליווי רקדנים, כמו כן גם זיו ילד הקריוקי – תושב העיר במופע צבעוני, קצבי ומצחיק לכל המשפחה.


בגן המושבה שבמרכז העיר תופיע מיכל הקטנה, יעלו גם תלתלית וזוקו, תושבי העיר והחברים הכי מגניבים במופע פורימי מקפיץ מצחיק וסוחף לכל המשפחה.


בבימת גן בעברית תופיע כוכבת הילדים מיקי במופע בידור מוסיקלי לכל המשפחה. אליה יצטרפו מימי ויויו, הדמויות האהובות מהסדרות וההופעות של רינת גבאי במופע מוסיקלי עם שירי הילדים האהובים מכל הזמנים.

 

בשיכון המזרח יופיעו שי ורועי עם מופע צחוק המשלב קסמים וטריקים בסגנון הייחודי של ה'שטותריקים', וכמובן, עם כל השירים האהובים והמוכרים. הם יארחו את במבליק - החבר הירוק שלהם.
בנוסף יופיע תושב העיר, דור הגיבור, במופע שכל אחד יכול להיות גיבור בו.


כמו בכל שנה, גם השנה יופיעו על הבמות להקות מחול וזמר מקומיות והילדים יוכלו ליהנות גם ממתנפחי ענק, קרקסים,  סדנאות יצירה ברוח פורים ותחרות תחפושות נושאת פרסים.

 

אירועי פורים בראשון לציון
צילום: אבי קקון

 

גם במרכזי הנוער יחגגו את אירועי פורים. ביום שלישי (19.3.19) החל מהשעה 17:00 יתקיימו במרכזי הקהילה: מישור הנוף, נווה דקלים, 360 נחלת, רוזן, פרס נובל, רביבים, שלמון, הפנינג פורים עם להקות בית הספר למחול, מתנפחים, דוכני מזון, צלם מגנטים, סדנאות יצירה, ביתני יריד, דמויות מחופשות, תחרות תחפושות נושאת פרסים.

בנוסף תתקיים באותו יום עדלאידע בשכונת נווה חוף בשיתוף מרכז קהילה נווה חוף, מועדון הנוער וועד ההורים.

 

ביום רביעי (20.3.19) תתקיים קריאת מגילה במרכז קהילה גני ראשון וגם תחרות תחפושות והפעלה במרכז קהילה רוזן, 360 נחלת ומרכז קהילה מעגלים תורני.


את אירועי הפורים יסגור פסטיבל היער הקסום ביום שבת (23.3.19) בגן המושבה שיערך בין השעות 10:00-13:00. הפסטיבל יכלול מגוון של מתנפחים, הצגות תיאטרון, סדנאות יצירה - שפע בטבע.
 

פורים בראשון לציון
צילום: עידן גרוס
 

לכל אירועי פורים 2019

 


תגובות
Top